پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد
 «خیمه‌های نماز، تست فشار و قند خون» خدمات مورد علاقه مسافران نوروزی   

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با تشریح خدمات جوانان این سازمان در سراسر کشور گفت: «خیمه‌های نماز، تست فشار و قند خون» خدمات مورد علاقه مسافران در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی‌گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» بوده است.

به گزارش ندای اصفهان ، مسعود حبیبی با اشاره به اینکه در روز دوم ارائه خدمت در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ۴ هزار و ۹۳۶ جوان هلال‌احمر در سطح کشور در پایگاه‌های نوروزی به هموطنان ارائه خدمت کردند، اظهار داشت: بر این اساس در ۲ روز گذشته، ۸۱ هزار و ۱۱۹ مسافر به پایگاه‌های ثابت و ۳ هزار و ۵۵۳ مسافر نیز در پایگاه‌های سیار سازمان، خدمات لازم را دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۱۵ هزار و ۴۵۵ تن از مسافران نوروزی از خدمات پایگاه‌های نوروزی هلال‌احمر استفاده کردند، عنوان کرد: بر این‌ اساس ۵ هزار و ۴۶۶ تن از هموطنان به خیمه‌های نماز مراجعه کرده و ۵ هزار و و ۹۵۴ تن از خدمات سلامت (سنجش قند و فشار خون) و ۴ هزار و ۳۵ تن از خدمات فضای دوستدار کودک بهره بردند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به توزیع ۱۰۸ هزار و ۲۳۴ بروشور آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی افزود: به‌علاوه ۳۷ هزار و ۹۹۳ تن از مسافران بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، ۴ هزار و ۵۲۹ تن نقشه و ۲۹ هزار و ۷۱۲ تن سایر بسته‌های آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال‌احمر را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در مجموع در روز دوم اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱ هزار و ۹۹ تن از هموطنان به پایگاه‌های طرح مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: بر این اساس در روز دوم ۱۱ هزار و ۳۷۳ مورد خدمات، ارائه و ۷۵ هزار و ۹۳۳ مورد اقلام آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شده است.

به گزارش هلال احمر، طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی‌گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» از  (۲۶ اسفند) آغاز و تا ۲۶ فروردین ۹۵ با هدف پیشگیری از تصادفات و داشتن سفری ایمن و سالم در ایام نوروز با همکاری سازمان‌های مرتبط در سراسر کشور به اجرا در می‌آید. همچنین در این طرح خدماتی شامل ایستگاه سلامت به منظور (تست قند و فشار خون مسافران)، برپایی خیمه نماز به منظور برگزاری نماز جماعت و … ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق