یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد
 «خیمه‌های نماز، تست فشار و قند خون» خدمات مورد علاقه مسافران نوروزی   

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با تشریح خدمات جوانان این سازمان در سراسر کشور گفت: «خیمه‌های نماز، تست فشار و قند خون» خدمات مورد علاقه مسافران در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی‌گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» بوده است.

به گزارش ندای اصفهان ، مسعود حبیبی با اشاره به اینکه در روز دوم ارائه خدمت در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ۴ هزار و ۹۳۶ جوان هلال‌احمر در سطح کشور در پایگاه‌های نوروزی به هموطنان ارائه خدمت کردند، اظهار داشت: بر این اساس در ۲ روز گذشته، ۸۱ هزار و ۱۱۹ مسافر به پایگاه‌های ثابت و ۳ هزار و ۵۵۳ مسافر نیز در پایگاه‌های سیار سازمان، خدمات لازم را دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۱۵ هزار و ۴۵۵ تن از مسافران نوروزی از خدمات پایگاه‌های نوروزی هلال‌احمر استفاده کردند، عنوان کرد: بر این‌ اساس ۵ هزار و ۴۶۶ تن از هموطنان به خیمه‌های نماز مراجعه کرده و ۵ هزار و و ۹۵۴ تن از خدمات سلامت (سنجش قند و فشار خون) و ۴ هزار و ۳۵ تن از خدمات فضای دوستدار کودک بهره بردند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به توزیع ۱۰۸ هزار و ۲۳۴ بروشور آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی افزود: به‌علاوه ۳۷ هزار و ۹۹۳ تن از مسافران بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، ۴ هزار و ۵۲۹ تن نقشه و ۲۹ هزار و ۷۱۲ تن سایر بسته‌های آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال‌احمر را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در مجموع در روز دوم اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱ هزار و ۹۹ تن از هموطنان به پایگاه‌های طرح مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: بر این اساس در روز دوم ۱۱ هزار و ۳۷۳ مورد خدمات، ارائه و ۷۵ هزار و ۹۳۳ مورد اقلام آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شده است.

به گزارش هلال احمر، طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی‌گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» از  (۲۶ اسفند) آغاز و تا ۲۶ فروردین ۹۵ با هدف پیشگیری از تصادفات و داشتن سفری ایمن و سالم در ایام نوروز با همکاری سازمان‌های مرتبط در سراسر کشور به اجرا در می‌آید. همچنین در این طرح خدماتی شامل ایستگاه سلامت به منظور (تست قند و فشار خون مسافران)، برپایی خیمه نماز به منظور برگزاری نماز جماعت و … ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز