شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
 شوکر برقی جایگزین پتک در کشتارگاه مشترک نطنز و بادرود می شود   

دستگاه شوکر برقی به جای استفاده از پتک جهت بی هوش کردن دام های سنگین در کشتارگاه مشترک نطنز و بادرود نصب می شود...

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری “نطنزنا” مسئول اداره دامپزشکی شهرستان نطنز گفت: دستگاه شوکر برقی به جای استفاده از پتک جهت بی هوش کردن دام های سنگین در کشتارگاه مشترک نطنز و بادرود نصب می شود.

حمیدرضا رنگرز افزود: طبق قرارداد با شهرداری نطنز، روزانه برای ذبح دام سبک و سنگین ناظران ذبح شرعی و کارشناسان فنی بهداشت در کشتارگاه حضور می یابند تا با دقت بر انجام امور نظارت نمایند.

سید محسن تجویدی شهردار نطنز نیز در این باره گفت: ناظر شرعی و کارشناس فنی بهداشت همه روزه سر وقت در محل حضور می یابند و بر کار نظارت خواهند یافت.

وی در خصوص مسائل مطرح شده در مورد عدم حضور این دو کارشناس اظهار کرد: این اظهارات کذب محض بوده و شهرداری نطنز در این مورد به نحو مطلوب به تعهدات خود عمل کرده و بر آن نظارت داشته است و حتی در مورد پرداختی های این کارشناسان در موعد مقرر تمام اسناد آن در شهرداری موجود است.

لازم به ذکر است چندی پیش پایگاه خبری نطنزنا در خبری استفاده از پتک در کشتارگاه مشترک نطنز و بادرود را مورد نقد قرار داده بود که خوشبختانه از این به بعد شوکر برقی جایگزین این وسیله در این کشتارگاه خواهد شد.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق