سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
لحظه به لحظه با وضعيت جاده ها؛
 جاده چالوس از ساعت ۱۸ یکطرفه می‌شود/بارش برف در سمنان،هراز و کرج-چالوس   

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را در این گزارش بخوانید.

به گزارش ندای اصفهان ، در این گزارش از آخرین وضعیت راه ها و محورهای مواصلاتی کشور آگاه شوید.

**ترافیک نیمه سنگین در  کرج – چالوس و کرج – قزوین/ ساعت ۷:۲۰

طبق آخرین اخبار دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در حال حاضر بارش برف در استان کردستان در محور سقز – دیواندره گزارش شده است.

همچنین بر اساس آخرین اخبار ترافیکی دریافتی در حاضر در محور کرج – چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره دو ، قزوین – رشت محدوده تونل منجیل و باند شمالی آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرشهر تا بهشت سکینه با ترافیک نیمه سنگین مواجه هستیم.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

**ریزش کوه و تردد مقطعی و نوبتی در محور کرج-چالوس/ ساعت ۸:۰۵

بر اساس اعلام پلیس راه ناجا به دلیل ریزش کوه در کیلومتر ۱۰(رستوران میرزایی) باند شمال به جنوب محور کرج-چالوس در استان البرز از ساعت ٧:٣۵ امروز تردد در این محور تا زمان پاکسازی کامل به صورت مقطعی و نوبتی انجام می شود.

پلیس راهور از رانندگان درخواست کرد، با صبر و حوصله در این محدوده تردد کرده و از انحراف به چپ و راست به طور جدی پرهیز کنند.

** ترافیک نیمه سنگین کرج-چالوس، هراز و تهران-کرج/ ساعت ۹:۲۰

برابر آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس راهور ناجا در حال حاضر در استان های لرستان (محورهای درود-ازنا،ازنا-شازند)،زنجان (محورهای زنجان-بیجار،زنجان-تکاب و خدابنده) بارش برف اعلام شده است.

همچنین بر اساس آخرین گزارش های ترافیکی در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس (از میدان امیر کبیر تا تونل شماره پنج) و محور هراز (محدوده قلعه دختر) سنگین و در باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از شهرک خاتم تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا پل حصارک) نیمه سنگین و طول محورهای هراز و کرج-چالوس پر حجم گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

**محور کرج-چالوس بازگشایی شد/ ساعت ۹:۴۰

بر اساس اعلام پلیس راه ناجا، کیلومتر ١٠ محور کرج-چالوس (محدوده رستوران میرزایی) که به علت ریزش کوه مسیر شمال به جنوب موقتاً مسدود شده بود و تردد مقطعی و نوبتی انجام می شد با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه پاکسازی و بازگشایی شد.

** ترافیک سنگین در کرج-چالوس و هراز/ ساعت ۱۰:۰۰

برابر آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس راهور ناجا در استان های لرستان (محورهای درود-ازنا،ازنا-شازند)، زنجان (محورهای زنجان-بیجار، زنجان-تکاب و خدابنده) همچنان بارش برف ادامه دارد.

همچنین بر اساس آخرین گزارش های ترافیکی در حال حاضر ترافیک در محور کرج-چالوس (از میدان امیر کبیر تا تونل شماره پنج) و محور هراز (محدوده قلعه دختر) سنگین و در باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از شهرک خاتم تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا پل حصارک) نیمه سنگین، طول محورهای هراز و کرج-چالوس پر حجم گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

** بارش برف در کردستان و زنجان/ ترافیک نیمه سنگین در کرج-چالوس، هراز و سواد کوه/ ساعت ۱۱:۳۰

برابر آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس راهور ناجا در استان های زنجان(اکثر محورها)، کردستان(محور بیجار-زنجان) بارش برف اعلام شده است.

همچنین بر اساس آخرین گزارش های ترافیکی در حال حاضر ترافیک در محورهای کرج-چالوس (از میدان امیرکبیر تا تونل شماره ۵)، هراز(محدوه های قلعه دختر،پلور،لاسم و آب اسک)، سوادکوه(محدوده های زیرآب و شیرگاه)، گیلان(محدوده منجیل-رودبار)، تهران غرب(محور تهران-قم) ،قم(محور قم-سلفچگان)، سمنان(محور سمنان-دامغان (گردنه آهوان)) و باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از شهرک خاتم تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا پل حصارک) نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

**زنجان و کردستان همچنان برفی/ ساعت ۱۲:۳۰

برابر آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس راهور ناجا در استان های زنجان(اکثر محورها)، کردستان(محور بیجار-زنجان) بارش برف همچنان ادامه دارد.

همچنین بر اساس آخرین گزارش های ترافیکی همچنان در محورهای کرج-چالوس (از میدان امیرکبیر تا تونل شماره ۵)، هراز(محدوه های قلعه دختر،پلور،لاسم و آب اسک)، سوادکوه(محدوده های زیرآب و شیرگاه)، گیلان(محدوده منجیل-رودبار)، تهران غرب(محور تهران-قم) ،قم(محور قم-سلفچگان)، سمنان(محور سمنان-دامغان (گردنه آهوان)) و باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از شهرک خاتم تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا پل حصارک) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

**جاده چالوس از ساعت ۱۸ یکطرفه می‌شود/ساعت۱۲:۵۸
بر اساس اعلام پلیس راه ناجا، با توجه به حجم ترافیک عبوری در مسیر شمالی جاده چالوس، مقرر شده است تا از ساعت ۱۵ امروز، از تردد خودروها از مرزن‌آباد به سمت کرج ممانعت به عمل آید.
بنابراین گزارش، در برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد در محور چالوس از ساعت ۱۸، تنها در مسیر کرج به چالوس میسر بوده و از این ساعت، تردد در این محور به صورت یک‌طرفه به سمت مرزن‌آباد انجام خواهد گرفت.
** ترافیک نیمه سنگین در باند شمالی آزادراه تهران- کرج/ ساعت۱۳:۰۰
برابر آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس راهور ناجا، در استان سمنان(محور سمنان-دامغان)، ارتفاعات محورهای هراز و کرج- چالوس بارش پراکنده برف اعلام شد و ترافیک در محورهای کرج- چالوس(از میدان امیر کبیر تا تونل شماره ۵)، هراز(محدوده های قلعه دختر، لاسم و امام زاده علی)، سوادکوه(محدوده شیرگاه)، گیلان(محور رودبار-منجیل) و باند شمالی آزاد راه تهران-کرج(از پل کلاک تا پل فردیس) و باند شمالی آزاد راه کرج-قزوین(از پل فردیس تا گلشهر) نیمه سنگین گزارش شده است.
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
** بارش باران در برخی محورهای مواصلاتی/ ساعت۱۵:۰۰
پلیس راه ناجا اعلام کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در استان های اردبیل ( محور اسالم-خلخال) ،قزوین (محورهای قزوین-زنجان و قزوین-همدان) و ارتفاعات محورهای هراز و کرج- چالوس بارش خفیف برف و در استانهای خراسان رضوی و قزوین (اکثر محورها) بارش باران اعلام شده است.
ترافیک نیز در محورهای کرج-چالوس (محدوده های سد کرج و ریزمین)، هراز (محدوده سه راه لاسم) و گیلان (محور رودبار-منجیل) نیمه سنگین است.
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
جاده چالوس از ساعت ۱۸ یکطرفه می‌شود/بارش برف در سمنان،هراز و کرج-چالوس
                       محور هراز-لاسم هم اکنون
جاده چالوس از ساعت ۱۸ یکطرفه می‌شود/بارش برف در سمنان،هراز و کرج-چالوس
                     ابتدای شهر رودبار هم اکنون
انتهای پیام/
منبع : خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز