یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷
معاون امنیتی استاندار تهران:
 حادثه انفجار در بازار طلافروشان تهران غیرعمدی بوده است   

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: بررسی های انجام شده تا این لحظه از غیر عمدی بودن حادثه انفجار در بازار طلافروشان تهران حکایت دارد.

به گزارش ندای اصفهان ،  محسن نسج همدانی در حاشیه نشست کمیته امنیتی شورای تامین استانداری تهران که با حضور اعضای شورا برگزار شد، درمورد حادثه انفجار در بازارطلا فروشان استان تهران افزود: انفجار دیروز دربازار بزرگ استان تهران یک حادثه غیر سازماندهی شده و غیرمترقبه بوده است.

وی با اشاره به اهمیت حضور نیروهای امنیتی، انتظامی وخدماتی در سطح مدیران، این را یک آزمون موفق از هماهنگی و همکاری دستگاه ها در مواجهه با حوادث مختلف دانست و گفت: بررسی انجام شده تا این لحظه نشانگر غیرعمدی بودن این حادثه است.

براساس گزارش معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران، پس از استماع اظهار نظر های حاضرین در جلسه کمیته شورای تامین استان؛ مقرر شد نتایج نهایی بررسی های فنی و کارشناسانه توسط کارشناسان فنی دستگاه های مرتبط از جمله نیروی انتظامی تهران بزرگ به اطلاع کمیته امنیتی رسانده شود.

گفتنی است، پیگیری‌های خبرنگار ما برای دریافت جزییات حادثه انفجار از مسئولان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تاکنون بی نتیجه مانده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق