جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی اصفهان:
 اعزام ۵ گروه جهادی از دانشجویان اصفهانی به مناطق محروم در ایام نوروز ۹۵   

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: سه گروه جهادی از دانشجویان اصفهانی در ایام نوروز به مناطق محروم استان‌های کرمان و یزد و سیستان بلوچستان اعزام شده و دو گروه دیگر در استان کهگیلویه و بویراحمد حضور می‌یابند.

به گزارش ندای اصفهان، حسن سلیمانی در خصوص اردوهای جهادی دانشجویان اظهار داشت: تا به حال سه گروه از دانشجویان برای کمک به مناطق محروم سه استان کرمان، یزد و سیستان بلوچستان اعزام شده‌اند و قرار است دو گروه دیگر به دو منطقه محروم در استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شوند که جمعاً برای نوروز پنج گروه جهادی از دانشجویان بسیجی استان اصفهان به این مناطق خواهند رفت.

وی افزود: دانشجویانی که برای کمک به مناطق محروم اعزام می‌شوند در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی،بهداشت و درمان به مساعدت مردم آن منطقه می‌روند.

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان اضافه کرد: دانشجویان با اهداف آشنایی با محرومیت مردم و روستاهای محروم، خدمت‌رسانی به مناطق محروم ، درک کردن و عمق بینی تفاوت زندگی‌های اقشار جامعه به این مناطق سفر می‌کنند که امیدواریم این دانشجویان ایام نوروز را در بین مردم این مناطق محروم به خوبی و متفاوت‌تر از همه جا سپری کنند.

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق