سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی اصفهان:
 اعزام ۵ گروه جهادی از دانشجویان اصفهانی به مناطق محروم در ایام نوروز ۹۵   

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: سه گروه جهادی از دانشجویان اصفهانی در ایام نوروز به مناطق محروم استان‌های کرمان و یزد و سیستان بلوچستان اعزام شده و دو گروه دیگر در استان کهگیلویه و بویراحمد حضور می‌یابند.

به گزارش ندای اصفهان، حسن سلیمانی در خصوص اردوهای جهادی دانشجویان اظهار داشت: تا به حال سه گروه از دانشجویان برای کمک به مناطق محروم سه استان کرمان، یزد و سیستان بلوچستان اعزام شده‌اند و قرار است دو گروه دیگر به دو منطقه محروم در استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شوند که جمعاً برای نوروز پنج گروه جهادی از دانشجویان بسیجی استان اصفهان به این مناطق خواهند رفت.

وی افزود: دانشجویانی که برای کمک به مناطق محروم اعزام می‌شوند در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی،بهداشت و درمان به مساعدت مردم آن منطقه می‌روند.

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان اصفهان اضافه کرد: دانشجویان با اهداف آشنایی با محرومیت مردم و روستاهای محروم، خدمت‌رسانی به مناطق محروم ، درک کردن و عمق بینی تفاوت زندگی‌های اقشار جامعه به این مناطق سفر می‌کنند که امیدواریم این دانشجویان ایام نوروز را در بین مردم این مناطق محروم به خوبی و متفاوت‌تر از همه جا سپری کنند.

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق