جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷

مدیرکل آموزش‌وپرورش اصفهان

۱۳۵۰ مدرسه در سطح استان اصفهان آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان گفت: در کل استان ۱۳۵۰ مدرسه در قالب ۱۳ هزار و ۶۵۰ کلاس تجهیز و آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است که ۶۵۰ مدرسه در سطح شهر اصفهان از مسافران پذیرایی می‌کند.

به گزارش ندای اصفهان، محمدحسن قائدی‌ها  پیرامون آمادگی آموزش‌وپرورش استان اصفهان برای استقبال از مهمانان و گردشگران نوروزی در استان اظهار داشت: ۴۱ پایگاه اسکان در سطح استان اصفهان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است که ۷ پایگاه از آن در داخل شهرستان اصفهان قرار دارد.

وی افزود: در کل استان اصفهان ۱۳۵۰ مدرسه در قالب ۱۳ هزار و ۶۵۰ کلاس تجهیز و آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است که ۶۵۰ مدرسه در سطح شهر اصفهان از مسافران پذیرایی می‌کند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان بیان کرد: ۵۰درصد مدارس تجهیز شده برای میزبانی از مسافران نوروزی در داخل شهر اصفهان قرار دارند که بر اساس امکانات رفاهی در قالب ۳ گروه ویژه الف، ب و ج آماده‌سازی شده‌اند.

وی تصریح کرد: به‌غیراز پایگاه‌های اسکان در مدارس در ۶ منطقه و در کنار ستادهای اسکان شهرداری اصفهان، ستادهای ویژه در باغ فدک، اتوبان معلم، بهارستان، آتشگاه، بختیار دشت و گورت برای میزبانی از فرهنگیان فراهم شده است.

قائدی‌ها با بیان اینکه اسکان مسافران نوروزی از فردا در اصفهان آغاز می‌شود، گفت: ۵۰ درصد از ظرفیت اسکان آموزش‌وپرورش از ۲ هفته قبل به صورت اینترنتی رزرو شده و هزینه اقامت هر شب در کلاس‌های مجهز شده به صورت میانگین ۴۰ هزار تومان است.

وی خاطرنشان کرد: در کنار پایگاه‌ها و ستادهای اسکان نوروزی آموزش‌وپرورش، پایگاه‌های فرهنگی نیز دایر شده است که امکانات فرهنگی و تفریحی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715