دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹
نشست خبری جام باشگاه های فوتسال آسیا؛
 نیت ما قهرمانی است/ بازیکنان ما با تفکر برزیلی آشنا هستند +تصاویر   

نشست خبری سرمربیان دوازده تیم شرکت کننده در مسابقات فوتسال جام باشگاههای آسیا ظهر امروز پنجشنبه در تالار آئینه هتل عباسی اصفهان برگزار شد...

به گزارش ندای اصفهان به نقل از میدان نیوز، نشست خبری سرمربیان دوازده تیم شرکت کننده در مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا ظهر دیروز پنجشنبه در تالار آئینه هتل عباسی اصفهان برگزار شد و سرمربیان تیم‌ های شرکت کننده در وضعیت تیم های خود در آستانه این مسابقات صحبت کردند.

نیت ما قهرمانی است

امیر شمسایی سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی ایران گفت: تأسیسات با تمریناتی که در سه ماه گذشته داشته آمادگی دارد تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد. مسابقات سختی در پیش داریم چون بهترین بازیکنان جهان در این تیم‌ها هستند.

وی ادامه داد: هر بازی برای ما حکم فینال دارد، نیت ما قهرمانی است و دوست داریم که ناکامی‌های ایران را بتوانیم جبران کنیم و امیدوارم جام را در کشورمان نگه داریم.

ما در سخت‌ترین گروه مسابقات قرار داریم

انور محمد الحمدی سرمربی تیم فوتسال الخلیج امارات که با تأسیسات دریایی ایران و القادسیه کویت در گروه A  مسابقات همگروه است درباره شرایط تیمش در آستانه شروع رقابت ها گفت: ما در سخت‌ترین گروه مسابقات قرار داریم و تیم هایی در این گروه است که بازیکنان سرشناس و بزرگی را در ترکیب خود دارند و ما امیدواریم با تلاش بسیار بتوانیم به بهترین نتیجه ممکن برسیم.

وی افزود: تیم ما تازه تأسیس شده و با توجه به تجربه کمی که داریم به طور قطع کار سختی را در این مسابقات خواهیم داشت. ضمن اینکه پنج بازیکن مصدوم هم داریم که این مساله کار ما را سخت‌تر می کند.

بازیکنان ما با تفکر برزیلی آشنا هستند

فابیو کرتز تورس سرمربی تیم فوتسال القادسیه کویت با اشاره به شرایط تیمش و مشکلاتی که در دوران آماده سازی داشته اند، گفت: چندین بازیکن برزیلی را در ترکیب خود قرار داده‌ایم و پس از چندین سال بازیکنان ما با تفکرات سبک برزیلی آشنا هستند و با توجه به این تفکرات پیش‌بینی خوبی را از این مسابقات داریم.

برای این مسابقات تمرینات اختصاصی نداشتیم

ویکتور آکوست سرمربی ناگویا ژاپن بیان کرد: حضور ما در لیگ ژاپن و مسابقاتی که در ماه های اخیر داشتیم باعث شد که نتوانیم تمرینات اختصاصی برای این تورنمنت داشته باشیم، اما از این مسابقات در جهت آماده سازی هم استفاده می کنیم.

وی افزود: هدف اول ما رسیدن به مرحله نیمه نهایی است قطعا همه مسابقات سخت خواهند بود اما فعلاً هدفمان را روی نیمه نهایی قرار داده‌ایم و با صعود به این مرحله اقدامات بعدی را انجام خواهیم داد.

ویکتور آکوست گفت: تیم‌های جوان و با انگیزه‌ای در گروه ما حضور دارند و هر ۳ تیم برای پیروزی تلاش می‌کنند و ما علاقه زیادی برای حضور در نیمه نهایی داریم.

حضور در این مسابقات مثل یک مدرسه جنبه آموزشی خواهد داشت

یوسف آخادجان سرمربی تیم فوتسال لوکوموتیو ازبکستان در این نشست خبری اظهار کرد: دومین حضور خود را در این مسابقات تجربه می‌کنیم و برای نمایشی قدرتمند و آبرومندانه به این مسابقات پا گذاشته ایم.

وی افزود: تیم ما جوان است و حضور در این مسابقات مثل یک مدرسه جنبه آموزشی خواهد داشت. امیدوارم در نهایت بهترین و قوی ترین تیم بتواند قهرمان شود.

فکر می‌ کنم در بازی اول عملکرد خوبی داشته باشیم

هارال هایمنت سرمربی تیم فوتسال ام اف سی امجک قزاقستان که تیمش اردویی تدارکاتی را پیش از این مسابقات در ایران برپا کرده است ضمن تشکر از فدراسیون فوتبال برگزاری دیدارهای دوستانه در ایران را موجب کسب آمادگی تیمش عنوان کرد.

وی گفت: تیم ما بسیار جوان است و امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم. فکر می‌کنم در بازی اول عملکرد خوبی داشته باشیم و با اینکه تجربه خوبی نداریم اما فکر می‌کنم بازی بدی هم نباشد.

هایمنت درباره بازی نخست خود مقابل تیم لوکوموتیو ازبکستان تصریح کرد: با توجه به اینکه شناخت زیادی از تیم لوکوموتیو نداریم قطعاً در نخستین بازی کار سختی را خواهیم داشت.

شکل تیمی ما شباهت زیادی به تیم های شرق آسیا دارد

هنریک مارتینز سرمربی الریان قطر بیان کرد: ما اهداف خوبی برای حضور در این مسابقات ترسیم کرده ایم. شکل تیمی ما شباهت زیادی به تیم های شرق آسیا دارد ولی معتقدیم چیزی که باعث نتیجه گیری می شود تجربه است.

وی ادامه داد: گروه سختی را داریم اما ما نیز با ترکیبی از بازیکنان خوب پا به این مسابقات گذاشته‌ایم و تلاش ما در این مسابقات خوشنامی تیم است. اما پیش‌بینی تیم صعود کننده بسیار سخت است چون هر ۳ تیم انگیزه بالایی دارند.

در این مسابقات انگیزه حرف نخست را می‌زند

راکفول ساین سرمربی تیم فوتسال چومبری تایلند گفت: در این مسابقات انگیزه حرف نخست را می‌زند و با توجه به اینکه بازیکنان ما چندین سال در کنار یکدیگر بازی کرده‌اند قطعاً به قهرمانی در این مسابقات فکر می‌کنیم.

وی افزود: ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و نمی‌توانیم تیمی را هم به عنوان قدرت نام ببریم. چون تمام تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات با تجربه و قدرتمند هستند.

با وجود شرایط سخت امیدوار به صعود هستیم

هیتام عباس سرمربی تیم فوتسال نفت الوسط عراق در این نشست خبری اظهار کرد: بسیار خوشحالم که در شهر اصفهان هستم، با اینکه شرایط سختی داریم اما امیدوارم از این مرحله بالا برویم و با اینکه دوازده تیم قدرتمند در این مسابقات شرکت می‌کنند ما هم می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

با تمام قدرت برای حضور در این مسابقات به ایران آمده‌ایم

عادیل آمارانته سرمربی شن زن چین که تیمش بیشترین تجربه حضور در این جام را دارد بیان کرد: این ششمین حضور ما در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیاست و با تمام قدرت برای حضور در این مسابقات به ایران آمده‌ایم.

وی افزود: قطعاً همه تیم‌ها برای حضوری قدرتمند تلاش می‌کنند. ما در این مسابقات شاهد حضور چندین مدعی هستیم، اما ما نیز مانند دیگر تیم‌ها به دنبال کسب نتیجه خوبی خواهیم بود.

بازیکنان مستعد، نکته مثبت تیم ماست

برونو خوزه‌ گارسیا سرمربی تایسون نام ویتنام با اشاره به شرایط تیمش گفت: هر بازی برای ما همچون فینال است، باید در بازی اول خوب باشیم تا عملکرد بهتری در ادامه از خود نشان بدهیم.

وی ادامه داد: بازی سختی را برابر نماینده چین داریم و این تیم در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به طور قطع در این بازی تمام تلاش خود را برای پیروزی می‌گذاریم. البته ما تیمی هستیم با بازیکنان مستعد که نکته مثبتی برای ما به شمار می رود.

هدف ما دفاع از اعتبارمان است

دژان ددویچ سرمربی تیم فوتسال بانک بیروت در نشست خبری پیش از مسابقات بیان کرد: به طور قطع تیم ما برای قهرمانی نیامده، هدف ما صعود از گروهمان است، ما با انجام بازی‌های باکیفیت از اعتبار تیم و کشور خود دفاع می‌کنیم.

ددویچ گفت: می توانیم از بازی اول گروه خود آنالیز خوبی تهیه کنیم. تا بتوانیم با ارائه یک بازی خوب نتایج خوبی از هر ۲ تیم کسب کنیم.

گزارش تصویری این نشست را در اینجا مشاهده نمایید.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز