سه شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
معاون سینمایی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خبر داد
 بازگشایی مجدد سینما فلسطین با شروع سال / بادیگارد به اصفهان می‌آید   

معاون سینمایی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان درباره وضعیت سینما فلسطین گفت: صندلی‌های این سالن در حال نصب است و امیدواریم تا پایان امسال جهت افتتاح آماده شود تا ان شا الله با شروع سال جدید شاهد بازگشایی مجدد آن باشیم.

به گزارش ندای اصفهان ، حسین آقائیان‌زاده دیروز در اصفهان درباره اکران نورزی سینماها اظهار داشت: هنوز این برنامه تنظیم نشده است و تا آخر هفته مشخص خواهد شد.

وی درباره اکران برخی از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر ۹۴ نیز افزود: هنوز برنامه قطعی نشده است اما احتمال اکران بادیگارد در اصفهان زیاد است.

معاون سینمایی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان درباره وضعیت سینما فلسطین تصریح کرد: صندلی‌های این سالن در حال نصب است و امیدواریم تا پایان امسال جهت افتتاح آماده شود تا ان شاالله با شروع سال جدید شاهد بازگشایی مجدد آن باشیم.

همچنین وی درباره برنامه‌های نوروزی برای همشهریان و مسافران خاطر نشان کرد: در این ایام تمامی سینماها فعال هستند و جنگ‌های نوروزی نیز در سطح استان برگزار خواهد شد.

آقائیان‌زاده ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی، هنری و سرگرمی نیز برگزار خواهد شد که مسئولین برگزاری آن‌ها در حال تبلیغات هستند.

وی درباره برنامه‌های فرهنگی اذعان کرد: مجموعه فرشچیان در این ایام برنامه‌های جنگ و تئاتر و … را برگزار می‌کند و همچنین در مجموعه شهرداری نیز برنامه‌های گسترده‌ای درحال تدوین است؛ در تالارهای رودکی و سیتی‌سنتر نیز برنامه‌هایی اجرا خواهد شد و در کل شهر برنامه‌های فرهنگی متنوعی برای ایام عید برگزار خواهد شد.

معاون سینمایی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان درباره آخرین وضعیت کنسرت‌ها در ایام نوروز نیز تاکید کرد: در این ایام نیز همانند گذشته برنامه‌ها برگزار خواهد شد اما معمولا در نوروز کنسرت‌ها متقاضی ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ایرانی بخرید
ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق