دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
عضو شورای عالی اصولگرایان اصفهان:
 مجلس دهم با تحولات اقتصادی و فرهنگی دل ولایت‌فقیه و مردم را شاد کند   

عضو شورای عالی اصولگرایان اصفهان گفت: امیدوار هستیم با حضور نمایندگان با سابقه و نمایندگانی که تازه به مجلس در سراسر کشور ورود پیدا کرده‌اند شاهد تحولی فرهنگی و اقتصادی باشیم تا هم دل ولایت فقیه و هم دل مردم را شاد کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین بهشتی نژاد ظهر دیروز در نشست اصولگرایان که در تالار شهروند اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: برخی از نامزدهای مجلس خبرگان زمانی که رأی نیاوردند به تبیین مسائل درباره ولایت فقیه پرداختند تا دانشجویان و مردم را درباره اهمیت ولایت فقیه آشنا کنند، تشکر می‌کنیم از کسانی که در زمان انتخابات برای وحدت انصراف دادند.

وی افزود: بیش از ۱۰۰ نفر در تبلیغات مجلس شورای اسلامی ورود رسمی پیدا کردند و کسانی که رأی آورده‌اند وظیفه مضاعفی دارند و نگرانی رهبر معظم انقلاب را می‌توان دید، تشکر می‌کنیم از این حضور که به دلیل بیانات رهبر معظم انقلاب صورت گرفت، این حضور احترام به رهبر معظم انقلاب برای حضور در انتخابات است.

عضو شورای عالی اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نگرانی‌هایی را در موضوع نفوذ دارند، خاطرنشان کرد: نمایندگانی که رأی آورده‌اند باید بدانند شرایط حال و گذشته متفاوت است و مسئولیت مجلس که رهبر معظم انقلاب فرمودند در یک‌کلام می‌گویم مجلس خبرگان باید انقلابی بماند.

وی تصریح کرد: این مسئله در مجلس شورای اسلامی نیز به همین‌گونه است و نباید نوسانی در نحوه قانون‌گذاری، نحوه نگاه به دشمن و داخل پدید آید و اگر در مجلس جریانی نامرئی شکل گیرد به ناگهان آثار نامطلوب خودش را نشان می‌دهد و زمانی که به خود می‌آییم متوجه این می‌شویم که سرمایه‌ای از دست رفته است پس هوشمندی، تیزبینی و انقلابی بودن در روند مجلس از یک سو و همت مضاعف و خدمت‌رسانی به مردم در سنگر مجلس جریانی مضاعف را شکل داده است.

حجت‌الاسلام بهشتی نژاد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ۳ نگرانی مهم را در جمع نمایندگان مجلس خبرگان مطرح کرده‌اند، گفت: نخستین دغدغه اقتصاد مقاومتی، رشد علمی و فرهنگی است که جوانان ما در دام نفوذ دشمن قرار نگیرند پس انتظار است در عرصه فرهنگ این اقدام مضاعف نقشه فرهنگی با توجه به هشدارها اجرا شود.

وی بیان کرد: فرهنگ فاطمی و فرهنگ علوی باید با درایت، بصیرت، سیاست و انقلابی بودن صورت گیرد و امیدوار هستیم تا مجمع اصولگرایان که از ۸۰ نفر تشکیل شده با حضور چهره‌های علمی به بیش از ۱۰۰ نفر برسند تا هم سبب دلگرمی نمایندگان باشند و هم نمایندگان استان بدانند باید پاسخگوی آن جمع به نمایندگی از مردم اصفهان باشند و هم در نیازها و هم در تدوین لوایح کمک‌رسان آن‌ها باشد.

عضو شورای عالی اصولگرایان اصفهان اظهار داشت: امیدوار هستیم با حضور نمایندگان باسابقه و نمایندگانی که تازه به مجلس در سراسر کشور ورود پیدا کرده‌اند شاهد تحولی فرهنگی و اقتصادی باشیم تا هم دل ولایت فقیه و هم دل مردم را شاد کنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز