ندای اصفهان

سخنی با دوستان: کسانی که اتحاد اصولگرایان را شکستند چقدر رای آوردند؟

کدخبر: 30159
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ در ساعت ۳:۴۲ ب٫ظ

ندای اصفهان- احمدرضا عبداللهی (مدرسه علمیه حضرت ولی عصر)

باتوجه به مشاهدات خود در ایام انتخابات، لازم دانستم چند نکته ای را برای مردم شهرم و دوستان طلبه خود مکتوب کنم. ابتدا باید تذکر بدهم که وقتی در مورد اصلاح طلبان صحبت می کنیم این عده را مساوی با ضد انقلاب نگیرند؛ این به تقوا نزدیک تر است…

دوم اینکه بنده تفکرات خود را در باب انتخابات اخیر و عدم پیروزی جریان اصیل انقلاب که اصولگرایان داعیه دار آن هستند، مستند و با آمار تقدیم می کنم تا ان شاالله دوستان با آمار هم آشنایی پیدا کنند.

قبل از آمار باید گفت که بعضی هنوز در اشتباه محض خود هستند و هنوز به تفکر قبل از انتخابات خود پایبند! که آقاجان! اگر این اتحاد نبود یا لااقل کاندیدای مورد نظر ما (کامران و اخوان و مقتدایی) داخل لیست مجمع اصولگرایان بودند مطمئنا آراء اصفهان به این شکل رقم نمی خورد پس مسئولیت رأی نیاوردن اصولگرایان به گردن آیت الله مهدوی و متوجه ایشان است!

(باز هم در پرانتز بگویم: یادم افتاد به اسرائیل که به غزه حمله می کند و زن و بچه ها را می کشد و بعد هم مدعی است که من دارم دفاع می کنم از خودم. در صورتی که اسرائیل است که دارد خلاف اصل عمل می کند. بگذریم…)

خب ما با چنین تفکری در برخی طلاب روبرو هستیم که هر کدام در این شهر، نماینده ی هزار نفر از مردم عادی جامعه هستند و اتفاقا مشکل اینجاست که هنوز درک نکرده اند که نظر طلبه ها هر کدام نظر 100ها نفر از قشرهای مختلف را تحت تأثیر قرار می دهد و رأی ریزی ها را جهت دهی می کند.

مؤید حرفم اعتقاد رهبری است بر اینکه هنوز هم در زمانه ی ما منبرها مؤثرترین راه تبلیغ هستند که خیلی ها توان درکش را در بدنه ی فعال فرهنگی و سیاسی کشور ندارند و انتخابات اصفهان به ما اصفهانی ها این را آموخت که عدم حمایت جامعه ی روحانیت و حزب اللهی از یک نماینده ای که در دورة قبل 230000 رأی داشت (آقای کامران) به یک باره به حدود 130000 یعنی نزدیک نصف می رسد (آن هم با جانبداری قلیلی از شما) این یعنی چه؟ آیا نشانه ی توانایی شما در جابجایی رأی مردم نیست؟

مجمع اصولگرایان اصفهان

آن کسانی که هنوز بر تفکر قبل از انتخابات خود مُصرّ هستند بدانند که هرگاه خلاف اصل عمل کردیم اشتباه کردیم و شکست خوردیم…

اصل بر این است که اتحاد وجود داشته باشد. اصل بر این است که وقتی که اکثر اصولگرایان شهر به رهبری یک عالم بزرگوار شهر به اتحاد رسیدند کسی این اتحاد را نشکند و لیست مغایری را ایجاد و تبلیغ نکند.

گاهی استناد می کنید افرادی که مقبولیت دارند به مجمع اصولگرایی دعوت نشده اند… در صورتی که آیت الله مهدوی صراحتاً گفتند هزاران ساعت بحث و فکر کردیم. ایشان صراحتا گفتند که همه اصولگرایان دعوت شدند و منکرین درووووغ می گویند!! شما که آیت الله را به عنوان عالمی اخلاقی قبول دارید بفرمایید آیا ایشان دروغ می گویند و آقای x و y راستگو هستند؟

گاهی استناد می کنید به اینکه در جلسات مجمع «لابی» صورت گرفته و پشت سر 16 تشکل از 22 تشکل دعوت شده یک جریان واحد است و آقایان مقتدایی و کامران و زنش با دانستن این موضوع شرکت در این اتحاد را غلط می دانستند و وظیفة انقلابی خود را دادن لیست برای پیروزی اصولگرایان قلمداد کردند.

کدام وظیفه؟! وظیفه ای که اگر با علما مشورت می کردند آن ها را از این کار باز می داشتند؟ چرا خودمان را در تمام ابعاد و شئون، مجتهد و صاحب نظر می دانیم؟!

شاید در جواب بعضی بگویند رهبر خودش گفت که جوانان منتظر من نمانند و اگر چیزی را درست می دانند بگویند و بکنند. أنا أقول که أیها الطلاب علیکم بالتعمق فی کلام سیدنا القائد …

آیا رهبری گفته اند هر کاری بکنید بدون مشورت؟! پس برای چه اهل بیت علیهم السلام ما را به علما مراجعت دادند و گفتند که أما الحوادث الواقعه فارجعوا فیها الی رواة حدیثنا؟

چرا به اسم وظیفه امر را از دست علمای شهرتان در می آورید؟ و بعضی افراد را گنده می کنید تا در انتخابات های آتی، دیگر به هیچ اتحادی پایبند نباشند و به هیچ عالمی گوش ندهند و خودسرانه زحمات قشر حزب اللهی را از بین ببرند و خود شما مجبور شوید در هر دوره به همین ها رأی بدهید؟… خدا را شکر که رأی نیاوردند و عزت عالم شهرمان تخریب نشد.

اما اینکه لابی شده وقتی درست است که از میان این 22 تشکل فقط 44 نفر منتخب، مسئول گزینش افراد لیست اتحاد اصولگرایی باشند در صورتی که این ها 80 نفر بودند که نشان می دهد غیر از این طیف خاص که شما مدعی آن هستید اکثر اصولگراهای معروف اصفهانی در جلسات حضور داشتند و عقل آیت الله تا این حد کشیده است!! در یک کلام، چرا خلاف اصل عمل کردید و الآن بر همان خلاف اصل خود مصرّید؟

سرتان را درد نیاورم… حدود آمار را خدمت شما می خوانم:

نفر اول فولادگر با 200000 رأی. دوم تاج الدین 195000. سوم خالقی 193000. چهارم عابدی 790001. پنجم حجت الاسلام سالک 176000. ششم آجدانی 175000. هفتم حمیدی 162000. هشتممم نادرالاصلی 158000. نهمممم حیدری 145000. دهمممم خیام نکویی 142000. و اما بالاخره یازدهم فردی که در نظرسنجی بعضی ها منتخب بود آقای کامران 131000. دوازدهمممم مقتدایی 103000. سیزدهم اخوان 101000. چهاردهم حجت الاسلام ناصری 48000. پانزدهم حجت الاسلام صادق زاده 23000. …… بیست و یکم نواب 10000.

همه دوستان می بینند که جمع آراء این شش نفر آخر یعنی کامران، اخوان، ناصری، صادق زاده، نواب و مقتدایی که اصولگرا هستند و بر خلاف اصل، لیست منتشر کردند 416000 می شود که در صورت شرکت نکردن آنها و پایبندی به لیست اصولگرایی حدود 300000 رأی به سبد لیست 5 نفره اصولگرایی می ریخت. (116000 تا را هم بگذارید هواخورش که مثلا بعضی بگویند ناصری و نواب و صادق زاده را نباید حساب کرد و چیزهای دیگر) خلاصه با یک جمع و تقسیم ساده می توانیم با قطعیت بگوییم تمام لیست 5 نفره به مجلس راه پیدا می کردند و آن هم با اختلاف زیاد نسبت به اصلاح طلبان.

اعداد و ارقام این گونه می شد: فولادگر 260000. سالک 236000. نادر الاصلی 218000. حیدری 205000. خیام نکویی 202000. و بعد از این پنج نفر خانم تاج الدین که الان دوم شده با 195000.

نتیجه گیری با شما دوستان گرامی… چه چیز یا چه کسانی باعث شکست اصولگرایان شده اند؟

أعوذ بالله من الشیطان رجیم. قد جئنک بآیه من ربک والسلام علی من اتبع الهدی.

برچسب‌ها: , , , ,