جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
هرجا خلاف اصل عمل کردیم شکست خوردیم؛
 سخنی با دوستان: کسانی که اتحاد اصولگرایان را شکستند چقدر رای آوردند؟   

اصل بر این است که اتحاد وجود داشته باشد. اصل بر این است که وقتی که اکثر اصولگرایان شهر به رهبری یک عالم بزرگوار شهر به اتحاد رسیدند کسی این اتحاد را نشکند و لیست مغایری را ایجاد و تبلیغ نکند

ندای اصفهان- احمدرضا عبداللهی (مدرسه علمیه حضرت ولی عصر)

باتوجه به مشاهدات خود در ایام انتخابات، لازم دانستم چند نکته ای را برای مردم شهرم و دوستان طلبه خود مکتوب کنم. ابتدا باید تذکر بدهم که وقتی در مورد اصلاح طلبان صحبت می کنیم این عده را مساوی با ضد انقلاب نگیرند؛ این به تقوا نزدیک تر است…

دوم اینکه بنده تفکرات خود را در باب انتخابات اخیر و عدم پیروزی جریان اصیل انقلاب که اصولگرایان داعیه دار آن هستند، مستند و با آمار تقدیم می کنم تا ان شاالله دوستان با آمار هم آشنایی پیدا کنند.

قبل از آمار باید گفت که بعضی هنوز در اشتباه محض خود هستند و هنوز به تفکر قبل از انتخابات خود پایبند! که آقاجان! اگر این اتحاد نبود یا لااقل کاندیدای مورد نظر ما (کامران و اخوان و مقتدایی) داخل لیست مجمع اصولگرایان بودند مطمئنا آراء اصفهان به این شکل رقم نمی خورد پس مسئولیت رأی نیاوردن اصولگرایان به گردن آیت الله مهدوی و متوجه ایشان است!

(باز هم در پرانتز بگویم: یادم افتاد به اسرائیل که به غزه حمله می کند و زن و بچه ها را می کشد و بعد هم مدعی است که من دارم دفاع می کنم از خودم. در صورتی که اسرائیل است که دارد خلاف اصل عمل می کند. بگذریم…)

خب ما با چنین تفکری در برخی طلاب روبرو هستیم که هر کدام در این شهر، نماینده ی هزار نفر از مردم عادی جامعه هستند و اتفاقا مشکل اینجاست که هنوز درک نکرده اند که نظر طلبه ها هر کدام نظر ۱۰۰ها نفر از قشرهای مختلف را تحت تأثیر قرار می دهد و رأی ریزی ها را جهت دهی می کند.

مؤید حرفم اعتقاد رهبری است بر اینکه هنوز هم در زمانه ی ما منبرها مؤثرترین راه تبلیغ هستند که خیلی ها توان درکش را در بدنه ی فعال فرهنگی و سیاسی کشور ندارند و انتخابات اصفهان به ما اصفهانی ها این را آموخت که عدم حمایت جامعه ی روحانیت و حزب اللهی از یک نماینده ای که در دوره قبل ۲۳۰۰۰۰ رأی داشت (آقای کامران) به یک باره به حدود ۱۳۰۰۰۰ یعنی نزدیک نصف می رسد (آن هم با جانبداری قلیلی از شما) این یعنی چه؟ آیا نشانه ی توانایی شما در جابجایی رأی مردم نیست؟

مجمع اصولگرایان اصفهان

آن کسانی که هنوز بر تفکر قبل از انتخابات خود مُصرّ هستند بدانند که هرگاه خلاف اصل عمل کردیم اشتباه کردیم و شکست خوردیم…

اصل بر این است که اتحاد وجود داشته باشد. اصل بر این است که وقتی که اکثر اصولگرایان شهر به رهبری یک عالم بزرگوار شهر به اتحاد رسیدند کسی این اتحاد را نشکند و لیست مغایری را ایجاد و تبلیغ نکند.

گاهی استناد می کنید افرادی که مقبولیت دارند به مجمع اصولگرایی دعوت نشده اند… در صورتی که آیت الله مهدوی صراحتاً گفتند هزاران ساعت بحث و فکر کردیم. ایشان صراحتا گفتند که همه اصولگرایان دعوت شدند و منکرین درووووغ می گویند!! شما که آیت الله را به عنوان عالمی اخلاقی قبول دارید بفرمایید آیا ایشان دروغ می گویند و آقای x و y راستگو هستند؟

گاهی استناد می کنید به اینکه در جلسات مجمع «لابی» صورت گرفته و پشت سر ۱۶ تشکل از ۲۲ تشکل دعوت شده یک جریان واحد است و آقایان مقتدایی و کامران و زنش با دانستن این موضوع شرکت در این اتحاد را غلط می دانستند و وظیفه انقلابی خود را دادن لیست برای پیروزی اصولگرایان قلمداد کردند.

کدام وظیفه؟! وظیفه ای که اگر با علما مشورت می کردند آن ها را از این کار باز می داشتند؟ چرا خودمان را در تمام ابعاد و شئون، مجتهد و صاحب نظر می دانیم؟!

شاید در جواب بعضی بگویند رهبر خودش گفت که جوانان منتظر من نمانند و اگر چیزی را درست می دانند بگویند و بکنند. أنا أقول که أیها الطلاب علیکم بالتعمق فی کلام سیدنا القائد …

آیا رهبری گفته اند هر کاری بکنید بدون مشورت؟! پس برای چه اهل بیت علیهم السلام ما را به علما مراجعت دادند و گفتند که أما الحوادث الواقعه فارجعوا فیها الی رواه حدیثنا؟

چرا به اسم وظیفه امر را از دست علمای شهرتان در می آورید؟ و بعضی افراد را گنده می کنید تا در انتخابات های آتی، دیگر به هیچ اتحادی پایبند نباشند و به هیچ عالمی گوش ندهند و خودسرانه زحمات قشر حزب اللهی را از بین ببرند و خود شما مجبور شوید در هر دوره به همین ها رأی بدهید؟… خدا را شکر که رأی نیاوردند و عزت عالم شهرمان تخریب نشد.

اما اینکه لابی شده وقتی درست است که از میان این ۲۲ تشکل فقط ۴۴ نفر منتخب، مسئول گزینش افراد لیست اتحاد اصولگرایی باشند در صورتی که این ها ۸۰ نفر بودند که نشان می دهد غیر از این طیف خاص که شما مدعی آن هستید اکثر اصولگراهای معروف اصفهانی در جلسات حضور داشتند و عقل آیت الله تا این حد کشیده است!! در یک کلام، چرا خلاف اصل عمل کردید و الآن بر همان خلاف اصل خود مصرّید؟

سرتان را درد نیاورم… حدود آمار را خدمت شما می خوانم:

نفر اول فولادگر با ۲۰۰۰۰۰ رأی. دوم تاج الدین ۱۹۵۰۰۰٫ سوم خالقی ۱۹۳۰۰۰٫ چهارم عابدی ۷۹۰۰۰۱٫ پنجم حجت الاسلام سالک ۱۷۶۰۰۰٫ ششم آجدانی ۱۷۵۰۰۰٫ هفتم حمیدی ۱۶۲۰۰۰٫ هشتممم نادرالاصلی ۱۵۸۰۰۰٫ نهمممم حیدری ۱۴۵۰۰۰٫ دهمممم خیام نکویی ۱۴۲۰۰۰٫ و اما بالاخره یازدهم فردی که در نظرسنجی بعضی ها منتخب بود آقای کامران ۱۳۱۰۰۰٫ دوازدهمممم مقتدایی ۱۰۳۰۰۰٫ سیزدهم اخوان ۱۰۱۰۰۰٫ چهاردهم حجت الاسلام ناصری ۴۸۰۰۰٫ پانزدهم حجت الاسلام صادق زاده ۲۳۰۰۰٫ …… بیست و یکم نواب ۱۰۰۰۰٫

همه دوستان می بینند که جمع آراء این شش نفر آخر یعنی کامران، اخوان، ناصری، صادق زاده، نواب و مقتدایی که اصولگرا هستند و بر خلاف اصل، لیست منتشر کردند ۴۱۶۰۰۰ می شود که در صورت شرکت نکردن آنها و پایبندی به لیست اصولگرایی حدود ۳۰۰۰۰۰ رأی به سبد لیست ۵ نفره اصولگرایی می ریخت. (۱۱۶۰۰۰ تا را هم بگذارید هواخورش که مثلا بعضی بگویند ناصری و نواب و صادق زاده را نباید حساب کرد و چیزهای دیگر) خلاصه با یک جمع و تقسیم ساده می توانیم با قطعیت بگوییم تمام لیست ۵ نفره به مجلس راه پیدا می کردند و آن هم با اختلاف زیاد نسبت به اصلاح طلبان.

اعداد و ارقام این گونه می شد: فولادگر ۲۶۰۰۰۰٫ سالک ۲۳۶۰۰۰٫ نادر الاصلی ۲۱۸۰۰۰٫ حیدری ۲۰۵۰۰۰٫ خیام نکویی ۲۰۲۰۰۰٫ و بعد از این پنج نفر خانم تاج الدین که الان دوم شده با ۱۹۵۰۰۰٫

نتیجه گیری با شما دوستان گرامی… چه چیز یا چه کسانی باعث شکست اصولگرایان شده اند؟

أعوذ بالله من الشیطان رجیم. قد جئنک بآیه من ربک والسلام علی من اتبع الهدی.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

 1. ناشناس گفت:

  وقتی عباس مقتدایی میشه نماد اصولگرایی!!! یا خیلیهای دیگه که … وضع بهتر از این نمیشه.
  0  0
 2. ناشناس گفت:

  چرا ایت الله مهدوی لیست را دیر منتشر کردن؟
  خیلی ها چون نمی دونستن به چه کسی رای بدهند رای ها شکسته شد
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز