جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶

کلاهبرداری به نام نمایندگان مجلس/ واکنش احمد توکلی

مدتی است برخی افراد کلاهبردار با استفاده از نام نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام به کلاهبرداری از شرکت‌ها و برندهای اقتصادی می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، مدتی است برخی افراد کلاهبردار با استفاده از نام نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام به کلاهبرداری از شرکت‌ها و برندهای اقتصادی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، هرچند اطلاعات مربوط به این کلاهبرداری‌ها در اختیار مرکز انتظامی، قضایی و امنیتی قرار گرفته اما برخی از نمایندگان مجلس که از نام آنان سوء استفاده شده خواستار پیگیری جدی این موضوع شده‌اند.

احمد توکلی یکی از نمایندگانی است که اعلام کرد: مدتی قبل یکی از مدیران یک مرکز صنعتی و تولیدی طی تماسی به اینجانب گفت: فردی که خود را احمد توکلی نماینده تهران معرفی می‌کرد در تماس با اینجانب درخواست مبلغی برای انجام کاری خیر کرد. با توجه به شناختی که از شما داشتم مطمئن بودم تماس گیرنده کلاهبردار است. با این حال این شماره کارتی را که باید پولی به آن واریز کنم از وی گرفتم.

توکلی گفت: برخی از افراد هم که به نماینده خود اعتماد داشته‌اند بدون اینکه با اینجانب یا دفتر تماس بگیرند مبالغی به حساب فرد تماس گیرنده واریز کرده‌اند.

احمد توکلی افزود: با توجه به تکرار چنین مواردی به اطلاع همگان می‌رسانم، اینجانب هرگز چنین درخواست‌هایی از فرد یا مجموعه‌ای نداشته و نخواهم داشت و بدانند که هرفرد تماس گیرنده‌ای با نام من اقدام به چنین کاری نماید قطعاً کلاهبردار بوده و شیادی بیش نیست.

وی گفت: تمام مدارک و اطلاعات مربوط به این کلاهبرداری‌ها را (که  مکرراً طی یک سال و نیم گذشته اتفاق افتاده است)، هربار در اختیار حراست مجلس قرار داده‌ام و انتظار داشتم با پیگیری جدی و سریع به این کار خلاف که هدفی جز خدشه‌دار کردن نام نمایندگان و سوءاستفاده مالی ندارد، پایان داده شود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715