پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
خاطره‌نگاری‌های اهالی فرهنگ از مرحوم سلحشور
 رئیس سازمان صدا و سیما قول مساعدت در ساخت سریال حضرت موسی را داد   

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه مرحوم سلحشور، سلحشور حوزه سینما فیلم وهنر بود، گفت: به رئیس سازمان صدا و سیما پیشنهاد دادم که فیلم حضرت موسی سلحشور ساخته شود که وی قول مساعدت داد.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت السلام والمسمین سید رضا تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: مرحوم سلحشور، سلحشور حوزه سینما فیلم وهنر بود؛ وی یک مرد مؤمن و معتقد بود و به  هرآنچه می‌گفت اعتقاد داشت.

وی عنوان کرد: مرحوم سلحشور در کارهای هنری هم به منابع دینی مثل قرآن وسنت بیشتر تکیه داشت؛ معمولا این ویژگی را هنرمندان ما ندارند یا به اینجا نرسیند.

تقوی با اشاره به اینکه دغدغه مرحوم سلحشور سریال حضرت موسی (ع) بود؛ تأکید کرد: به دکتر سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیما پیشنهاد دادم که فیلم حضرت موسی سلحشور ساخته شود که وی گفت انشاءالله مقدمات فیلم را فراهم می‌کنیم تا در نهایت ساخته شود تا آخرین وصیت سلحشور روی زمین نماند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور افزود:مرحوم سلحشور معتقد بود که اولین سریال و فیلمی که درباره زندگی حضرت موسی بدون نفوذ صهیونیستها ساخته خواهد شد همین سریالی است که نوشته است. در دنیا هر آنچه درباره حضرت موسی و قوم یهود طبق کتب آسمانی و تاریخی ساخته شده صیونیستها به شکلی درآن نفوذ داشتند و اندیشه‌های مرموزانه خودشان را وارد این فیلمها و سریالها کردند.

تقوی ادامه داد: انشاءالله چهره‌ها وشخصیتهایی در زمان خودش پرورش خواهند یافت که این راه را ادامه دهند. در نهایت امیدواریم که کارها وفعالیتهای آقای سلحشور سرلوحه‌  نسل جوان ما شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز