پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
عبدالمجید شیخی
 دولت با وعده‌های واهی مردم را سرکار گذاشت/باید بررسی کرد که نزدیکان آقای رئیس جمهور چه می‌کنند/برخی آقازاده‌ها با به‌دست گرفتن پست‌های دولتی برای خودشان کاسب‌خانه‌ درست کرده‌اند   

کارشناس مسائل اقتصادی کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به فساد اقتصادی موجود در بین نزدیکان رئیس جمهور گفت: دولت آقای روحانی بارها دولت قبلی را متهم به خیلی از مشکلات کرد اما امروز باید دید که نزدیکان آقای رئیس جمهور چه می‌کنند، افرادی که به صورت اتوبوسی دور روحانی جمع شده‌اند و آقازاده‌هایی که با به‌دست گرفتن پست‌های دولتی کاسب‌خانه‌ای را برای خودشان فراهم کرده‌اند.

به گزارش ندای اصفهان ، عبدالمجید شیخی کارشناس مسائل اقتصادی ، با اشاره به وعده‌های اقتصادی دولت برای دوران پسابرجام گفت: دولت با وعده‌های واهی مردم را سرکار گذاشت و اقتصاد را در دام انتظارات آینده قرار داد وعملا هیچ نتیجه‌ای هم نگرفت.

وی افزود: دولت تنها راه حل خود را اتهام زدن به دولت قبل قرار داده، در صورتی که تمام وعید‌هایی که به مردم داده غلط بوده و هیچ کدام از وعده‌های خودش را عملی نکرده است.

کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به عدم موفقیت کاندیداهای حامی دولت در انتخابات مجلس اظهار داشت: ما در بعضی از ترکیب‌هایی که برای مجلس ارائه شده بود مثل لیستی که در تهران رای آورد، دیدیم که هیچ‌ برنامه‌ای برای اقتصاد ندارند چون عملا اقتصاد بلد نیستند.

شیخی تصریح کرد: بهتر بود که همه‌ی کاندیداها برنامه‌هایی که داشتند را حقیقتا ارائه می‌کردند و اگر این کار صورت می‌گرفت ترکیب آرای مردم عوض می‌شد، کما اینکه این دولت با وعده‌هایی خودش را معرفی کرد که عملا این‌کاره نبود.

وی با بیان اینکه مردم به وعده‌های دولت رای دادند نه به اشخاص عنوان کرد: مردم در ایام انتخابات به وعده‌های کاندیداها رای می‌دهند، و این کاندیداها هستند که خودشان را زیر پوشش وعده‌هایشان مخفی می‌کنند..

کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه کاندیداها باید به مراحلی از بلوغ برسند تا آن چیزی را که توانایی انجامش را دارند ابراز کنند افزود: وقتی کاندیداها به عنوان مسئول انتخاب شدند باید به فکر انجام و عملی ساختن وعده‌هایی باشند که به مردم داده‌‌اند.

شیخی گفت: دادن وعده‌های غلط به مردم برای جذب رای آن‌ها، از مرام اسلامی و ایرانی ما به دور است و بهتر است که کاندیداها وعده‌هایی به مردم بدهند که توانایی انجام آن را دارند.

وی در خصوص وضعیت رکود و تورم در سال آینده اظهار داشت: تاکنون هیچ علامتی از سوی دولت دیده نشده که بتوان با آن امیدوار به تحول اقتصادی در سال آینده بود و اگر دولت مسیرش را در صراط اقتصاد مقاومتی قرار بدهد امیدی خواهد بود برای اینکه بتوانیم تولید داخلی را رونق بدهیم و از رکود اقتصادی خارج شویم.

 کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به فساد اقتصادی موجود در بین نزدیکان رئیس جمهور گفت: دولت آقای روحانی بارها دولت قبلی را متهم به خیلی از مشکلات کرد اما امروز باید بررسی کرد که نزدیکان آقای رئیس جمهور چه می‌کنند، افرادی که به صورت اتوبوسی دور روحانی جمع شده‌اند و آقازاده‌هایی که با به‌دست گرفتن پست‌های دولتی کاسب‌خانه‌ای را برای خودشان فراهم کرده‌اند.

شیخی تصریح کرد: این مسائل عملا نشان می‌دهد که دولت به دنبال حل این مسائل نیست و متاسفانه مسئولان دولتی حاضر نیستند حقیقت را هم بپذیرند.

انتهای پیام/

منبع : دانا

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز