دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
منتخب مردم اصفهان در مجلس:
 مجلس دهم باید اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را از دولت مطالبه کند/حفظ عزت‌مداری نظام سرلوحه کار مجلس جدید   

منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم باید بر اجرای قوانینی که راهگشای خروج از رکود است، نظارت کرده و از دولت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اصل ۴۴ را مطالبه کند تا با بهبود فضای کسب‌وکار از رکود فعلی خارج شویم.

 به گزارش ندای اصفهان، حمید رضافولادگرضمن اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه‌ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات مثل همیشه موقعیت‌شناسی و وظیفه‌شناسی خود را نشان دادند و در فاصله ۱۴ روز، دو حماسه بزرگ مردم یعنی شرکت در راهپیمایی در ۲۲ بهمن‌ ماه و حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را شاهد بودیم.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، شرایط رکودی و فشار دشمنان کشور و شبکه‌های ماهواره‌ای که به دنبال این بودند که جلوی حماسه مردم را بگیرند، مردم در انتخابات شرکت کرده و نظام مردم‌سالاری دینی را در کشور تثبیت و موجب تقویت ارکان نظام اسلامی شدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور مردم در انتخابات پیامی را به دشمنان و مسئولان نظام داشت، تأکید کرد: این حرکت مردم اتمام‌حجتی با دشمان بود که بدانند مردم با وجود همه مشکلات دست از نظام و انقلاب بر نمی‌دارند، همچنین مسئولان و منتخبین مردم باید بدانند که قدردان مردم باشند و مسئولیت خود را با تلاش و کوشش بیشتر انجام دهند تا حق مردم ادا شود.

فولادگر به بیان اولویت‌های دوره دهم مجلس شورای اسلامی پرداخت و ادامه داد: اولویت اول مجلس دهم باید توجه به مسائل اقتصادی کشور باشد، نه به این معنی که از مسائل سیاسی، فرهنگی و … غافل باشد؛ اصل بر حفظ ارزش‌ها و آرمان‌ها است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس اضافه کرد: مجلس دهم باید عزت مداری نظام و ایستادگی در مقابل نظام سلطه را به‌عنوان سرلوحه خود داشته باشد اما برای حل مشکلات باید اولویت به حل مسائل اقتصادی و خروج از رکود داده شود.

وی تصریح کرد: حل مشکلات معیشتی مردم، مشکلات جوانان جویای کار و فعالین اقتصادی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند؛ همه در گروی اجرای اقتصاد مقاومتی است.

منتخب مردم اصفهان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مجلس نهم در این زمینه قوانین خوبی را تصویب کرد و مجلس دهم باید در این مسیر قانون‌گذاری کرده و بر اجرای قوانینی که راهگشای خروج از رکود است، نظارت و از دولت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید ملی و اصل ۴۴ را مطالبه کند تا با بهبود فضای کسب‌وکار از رکود فعلی خارج شویم.

 

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز