یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
منتخب مردم اصفهان در مجلس:
 مجلس دهم باید اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را از دولت مطالبه کند/حفظ عزت‌مداری نظام سرلوحه کار مجلس جدید   

منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم باید بر اجرای قوانینی که راهگشای خروج از رکود است، نظارت کرده و از دولت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اصل ۴۴ را مطالبه کند تا با بهبود فضای کسب‌وکار از رکود فعلی خارج شویم.

 به گزارش ندای اصفهان، حمید رضافولادگرضمن اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه‌ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات مثل همیشه موقعیت‌شناسی و وظیفه‌شناسی خود را نشان دادند و در فاصله ۱۴ روز، دو حماسه بزرگ مردم یعنی شرکت در راهپیمایی در ۲۲ بهمن‌ ماه و حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را شاهد بودیم.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، شرایط رکودی و فشار دشمنان کشور و شبکه‌های ماهواره‌ای که به دنبال این بودند که جلوی حماسه مردم را بگیرند، مردم در انتخابات شرکت کرده و نظام مردم‌سالاری دینی را در کشور تثبیت و موجب تقویت ارکان نظام اسلامی شدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور مردم در انتخابات پیامی را به دشمنان و مسئولان نظام داشت، تأکید کرد: این حرکت مردم اتمام‌حجتی با دشمان بود که بدانند مردم با وجود همه مشکلات دست از نظام و انقلاب بر نمی‌دارند، همچنین مسئولان و منتخبین مردم باید بدانند که قدردان مردم باشند و مسئولیت خود را با تلاش و کوشش بیشتر انجام دهند تا حق مردم ادا شود.

فولادگر به بیان اولویت‌های دوره دهم مجلس شورای اسلامی پرداخت و ادامه داد: اولویت اول مجلس دهم باید توجه به مسائل اقتصادی کشور باشد، نه به این معنی که از مسائل سیاسی، فرهنگی و … غافل باشد؛ اصل بر حفظ ارزش‌ها و آرمان‌ها است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس اضافه کرد: مجلس دهم باید عزت مداری نظام و ایستادگی در مقابل نظام سلطه را به‌عنوان سرلوحه خود داشته باشد اما برای حل مشکلات باید اولویت به حل مسائل اقتصادی و خروج از رکود داده شود.

وی تصریح کرد: حل مشکلات معیشتی مردم، مشکلات جوانان جویای کار و فعالین اقتصادی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند؛ همه در گروی اجرای اقتصاد مقاومتی است.

منتخب مردم اصفهان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مجلس نهم در این زمینه قوانین خوبی را تصویب کرد و مجلس دهم باید در این مسیر قانون‌گذاری کرده و بر اجرای قوانینی که راهگشای خروج از رکود است، نظارت و از دولت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید ملی و اصل ۴۴ را مطالبه کند تا با بهبود فضای کسب‌وکار از رکود فعلی خارج شویم.

 

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق