سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
شگرد جدید بارفروشان برای پنهان کردن میوه‌های قاچاق
 کشف دوباره چندین تن میوه قاچاق از میدان تره‌بار تهران   

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف چندین تن تمبر هندی و انگور شیلیایی قاچاق از میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران خبر داد و گفت: میوه‌های قاچاق یاد شده، طی روزهای گذشته کشف و ضبط شدند.

به گزارش ندای اصفهان ، محمد محمدی با بیان اینکه گشت‌های مشترک تعزیرات ویژه مبارزه با عرضه میوه‌های قاچاق همچنان ادامه دارد اظهار کرد: نکته‌ای که طی روزهای اخیر آن مواجه شده‌ایم این است که میوه‌های قاچاق را داخل خودروهای سواری پنهان می‌کنند تا بازرسان حین بازرسی از داخل مغازه و حجره‌ها، نتوانند کشف کنند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: البته طی روزهای گذشته موفق به کشف دو مورد میوه قاچاق شدیم که شامل چند تن تمبر هندی بود.

محمدی از رصد سردخانه‌ها خبر داد و گفت: در بازرسی اخیری که به همراه نماینده جهاد کشاورزی، گمرک و پلیس آگاهی از یکی از سردخانه‌ها داشتیم، موفق به کشف یک تن انگور شیلیایی شدیم و صاحب بار نیز به قاچاق بودن میوه‌ها اقرار کرده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران یادآور شد: در بحث میوه‌های قاچاق حتماً نظر نماینده سازمان جهاد کشاورزی و گمرک اخذ می‌شود تا از قاچاق بودن محموله مطمئن شویم.

محمدی با تاکید بر لزوم دست‌یابی به سرنخ‌های قاچاق عمده میوه گفت: به طور قطع با پیگیری قاچاق میوه از سطح خرده‌فروشی‌ها می‌توان به واردکنندگان اصلی قاچاق دست‌یافت. البته مبارزه با واردکنندگان قاچاق میوه در اختیار تعزیرات نیست و ما مجبوریم با قاچاق میوه در سطح عمده‌فروشی و خرده‌فروشی‌ها برخورد کنیم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق