پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
 نماینده منتخب مردم اصفهان در خبرگان رهبری: وظیفه اصلی مردم مبارزه فرهنگی با غرب است   

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه اصلی مردم ایران در جهان کنونی، مبارزه فرهنگی با غرب است و انتخابات یکی از جنبه‌های این مبارزه به شمار می‌رفت.

به گزارش ندای اصفهان ، آیت‌الله عبدالنبی نمازی با اشاره به حضور مردم در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی و پیام آن اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت حضور ملت ایران در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و اینکه حضور ملت ایران در این عرصه، یک مبارزه فرهنگی و جنگ نرمی با جبهه استکبار است.

وی درباره اهمیت حضور پرشور مردم در این انتخابات و مشارکت قابل توجه صورت گرفته در آن افزود: انتخابات در کشور ما همچون کشورهای دیگر، معمولی نیست و در واقع یک عملیات سیاسی و یک جنگ نرم به‌شمار می‌رود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در این شرایط حساس جهانی و بحرانی که در منطقه وجود دارد و استکبار جهانی سعی بر سلطه بر کشورهای جهان دارد، ملت ایران باید در خط مقدم باشد.

وی پیرامون پیام حضور پرشور مردم در انتخابات تصریح کرد: پیام این انتخابات حضور در صحنه ملت، مقاومت در برابر فشارهای استکبار جهانی، وحدت ملی و آمادگی برای امانت‌داری از امانت شهدا است.

آیت‌الله نمازی با اشاره به ضرورت پاسداری از خون شهدا توسط مردم اضافه کرد: شهدا رفتند و انقلاب را به بازماندگان واگذار کردند، بنابراین بازماندگان شهدا باید اهداف آن‌ها را پاسداری کنند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق