پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
رئیس سازمان حج و زیارت:
 قسط دوم حج تمتع هفته اول اردیبهشت دریافت می‌شود/ اعزام تمتع از نیمه دوم مرداد و اعزام عمره همچنان در تعلیق   

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز زمان پرداخت قسط اول زائران حج تمتع ۹۵ گفت: قسط دوم هفته اول اردیبهشت دریافت و آن زمان جزئیات سفر به زائران اعلام می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ، سعید اوحدی با اشاره به آغاز زمان پرداخت قسط اول حج تمتع ۹۵ از روز گذشته گفت: زائران می‌توانند قسط دوم را هفته اول اردیبهشت پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه مبلغ ۵۰ میلیون ریال قسط اول بصورت علی‌الحساب است گفت: در اردیبهشت مشخص می‌شود که هزینه‌ها چه مقدار خواهد بود و با توجه به آن، قسط دوم دریافت می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت تأکید کرد: در هفته اول اردیبهشت جزئیات سفر به مانند اینکه کدام زائران مدینه قبل هستند یا مدینه بعد و یا زمان پروازها و محل اسکان به زائران اطلاع داده می‌شود.

وی زمان اعزام‌های حج تمتع ۹۵ را از نیمه دوم مرداد دانست و گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای چگونگی صدور روادید، با توجه به شرایط فعلی دو کشور انجام شده است.

اوحدی در مورد حج عمره گفت: طبق مصوبه دولت اعزام‌های عمره مفرده همچنان در حالت تعلیق است تا زمانی که حکم افسران خاطی عربستانی صادر و اجرا شود.

وی در مورد اعزام‌های نوروزی عتبات عالیات نیز گفت: به علت استقبال خوب مردم از این سفرها، ظرفیت را نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داده‌ایم.

رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: مدت این سفرها ۵، ۷ و ۱۴ روز خواهد بود و از ۲۱ اسفند نیز اعزام‌ها صورت می‌گیرد. ضمن اینکه سفر به سامرا نیز اختیاری است و زائرانی که مایل باشند به سامرا سفر کنند، می‌توانند این گزنه را نیز انتخاب کنند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق