چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
سخنگوی وزیر ارشاد اعلام کرد
 اکران رستاخیز با اعمال اصلاحات و اضافه کردن «افکت نور»   

این جدیدترین خبر از جنجال جدید سینمای ایران است. سخنگوی وزیر ارشاد می‌گوید فیلم رستاخیز اکران خواهد شد به‌شرط اعمال اصلاحاتی.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از تسنیم، نشست خبری امروز صبح سخنگوی وزارت ارشاد، طبق پیش‌بینی‌ها به ماجرای فیلم جنجالی این روزهای سینمای ایران کشیده شد.

سؤال در مورد سرنوشت اکران «رستاخیز» آخرین ساخته احمدرضا درویش، احتمالاً سؤال مشترک خیلی از خبرنگاران بود که خبرنگاری پیش‌دستی کرد و در ابتدای نشست این سؤال را پرسید. نوش‌آبادی اما از تصمیم برای اکران این فیلم خبر داد، اما به‌شرط اعمال اصلاحاتی که ظاهراً تهیه‌کننده و کارگردان کار آن را هنوز نپذیرفته‌اند.

نوش‌آبادی گفت: به‌دلیل احترام به نظر مراجع تقلید، این فیلم به‌صورت موقت تعلیق شده است؛ اما احتمالاً با اضافه کردن یک افکت تصویری و گذاشتن نور بر صورت یکی از شخصیت‌ها، فیلم اکران خواهد شد.

اشاره نوش‌آبادی به چهره شخصیت حضرت عباس(ع) است که در این فیلم برای اولین بار به‌صورت واضحی به نمایش درآمده است و عمده مخالفت مخالفان با اکران این فیلم هم روی همین نقطه متمرکز شده است.

هفته پیش عوامل این فیلم نامه‌ای هم به حسن روحانی، رئیس‌جمهوری فرستادند تا برای حل این مشکل شخصاً وارد شود، نوش‌آبادی اما از سرنوشت پاسخ این نامه خبری نداشت.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق