پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
 نتایج نهایی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی   

نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور در جدول زیر به صورت تفکیکی مشخص شده است.

به گزارش ندای اصفهان، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور در این خبر به صورت تفکیکی مشخص شده است.

همچنین آرای نامزدهایی که  در مرحله نخست وارد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شوند با رنگ آبی و آرای حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با رنگ قرمز و عبارت (دور دوم) متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانرضا علیزادهاصولگرا۱۵۸۹۱۱
ملکانسلمان خدادادیاصولگرا۳۳۱۳۲۱
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقل۱۵۰۵۸۱
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح‌طلب۲۶۱۶۰۵۶
احمد علیرضا بیگیاصولگرا۲۳۵۳۱۴
محمد حسین فرهنگیاصولگرا

۱۴۳۳۷۹

(دوردوم)

زهرا ساعیاعتدال

۱۱۴۳۸۴

(دوردوم)

علیرضا منادیاصولگرا

۱۱۳۷۴۸

(دوردوم)

محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا

۱۰۵۳۲۹

(دوردوم)

میرعلی اصغر موسوی

۱۰۲۲۵۵

(دوردوم)

محمدرضا میرتاج‌الدینیاصولگرا

۹۸۵۶۲

(دوردوم)

شهاب‌الدین بی‌مقداراصلاح‌طلب

۹۶۲۸۱

(دوردوم)

عباس عباس‌زادهاصلاح‌طلب

۸۸۸۵۵

(دوردوم)

سراب و مهربانمجید نصیر پوراصلاح طلبدور دوم۱
یوسف داوودیمستقل
بنابضیاالله اعزازیاصولگرا۲۶۳۸۳۱
بستان‌آبادمحمد وحدتی هلانمستقل۲۰۰۰۶۱
مرند و جلفامحمد حسن‌نژاداصولگرا

۲۹۰۶۳

(دوردوم)

۱
کریم شافعیاصلاح‌طلب

۲۹۶۷۲

(دوردوم)

مراغه و عجب شیرمهدی دواتگریمستقل

۲۹۰۶۶

(دوردوم)

۱
محمدعلی حسین‌زادهاصولگرا

۲۶۵۱۲

(دوردوم)

میانهفردین‌فرمنداصلاح‌طلب۲۴۹۸۰۲
یعقوب‌شیویاریاصولگرا۲۳۹۱۹
کلیبر و هوراندقلی‌الله قلیزادهاصولگرا۳۶۹۳۶۱
اهر و هریسبیت‌الله عبدالهیاصلاح‌طلب

۱۷۰۷۲

(دوردوم)

۱
مهدی حسینیاناصولگرا

۱۳۳۴۳

(دوردوم)

شبسترمعصومه آقاپور علی‌شاهی

اصولگرا

۱۲۳۱۴

(دوردوم)

۱
علی علیلو

اصولگرا

۸۵۱۱

(دوردوم)

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانمحمد قسیم عثمانیمستقل۴۷۱۶۲۱
مهابادجلال محمودزادهاصلاح‌طلب۴۶۸۵۶۱
خویسید تقی‌ کبیریاصولگرا۷۳۶۹۴۱
ماکو و چالدارانعین‌الله شریف پورمستقل

۲۷۷۹۹

(دوردوم)

۱
محرم اکبرزادهاصولگرا

۲۰۸۸۴

(دوردوم)

نقده و اشنویهعبدالکریم حسین‌زادهاصلاح‌طلب۶۱۹۷۲۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژمحمد میرزاییمستقل

۴۹۸۴۶

(دوردوم)

۲
مهدی عیسی‌زادهاصولگرا

۴۳۴۶۱

(دوردوم)

جهانبخش محبی‌نیااصولگرا

۴۸۱۳۶

(دوردوم)

همایون هاشمیمستقل

۵۱۴۸۸

(دوردوم)

سردشت و پیرانشهررسول خضریمستقل۲۷۷۶۰۱
ارومیهنادر قاضی‌پوراصولگرا۱۶۹۰۹۸۳
روح‌الله حضرت‌‌پورمستقل

۸۶۲۵۷

(دوردوم)

سید هادی بهادریاصلاح‌طلب

۱۰۲۹۸۴

(دوردوم)

حاکم ممکانمستقل

۱۰۴۲۶۹

(دوردوم)

مجید دودکانلوی میلانمستقل

۸۲۹۱۳

(دوردوم)

سلماسرسول جلایرسرنقیاصولگرا

۱۸۳۲۱

(دوردوم)

۱
شهروز برزگر کاشانیاصولگرا

۱۶۴۶۳

(دوردوم)

 

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلواصولگرا

۲۰۴۹۹

(دوردوم)

۱
شکور پورحسین شقلانمستقل

۱۷۴۷۵

(دوردوم)

خلخال و کوثربشیر خالقیاصولگرا۱۹۱۲۰۱
مشکین شهرولی ملکیاصلاح‌طلب۱
گرمیسیدحمایت میرزادهاصلاح‌طلب۲۱۳۹۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیررضاکریمیاصلاح‌طلب۸۶۸۳۹۳
صدیف‌بدریاصولگرا۸۷۷۸۴
محمد فیضی‌زنگیر

۶۲۴۵۷

(دوردوم)

سیدکاظم موسوی

۵۵۵۱۱

(دوردوم)

 

ایلام
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهرشادمهر کاظم‌زادهاصلاح‌طلب

۲۵۵۲۲

(دوردوم)

۱
علی‌محمد احمدیاعتدال

۲۲۷۴۹

(دوردوم)

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانجلال میرزایی

اصلاح‌طلب

۳۶۴۷۰

(دوردوم)

۲
لطیف صادقی

اصولگرا

۳۱۳۸۴

(دوردوم)

سلام امینی

مستقل

۳۹۳۶۳

(دوردوم)

سارا فلاحی

مستقل

۳۸۵۵۶

(دوردوم)

 

اصفهان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسید جواد ساداتی‌نژاداصولگرا۷۰۷۶۱۱
اصفهانحمیدرضا فولادگراصولگرا۲۰۰۶۹۰۵
ناهید تاج‌الدیناصلاح‌طلب۱۹۵۰۶۶
مینو خالقیاصلاح‌طلب۱۹۳۳۹۹
حیدرعلی عابدیاصلاح‌طلب۱۷۹۲۳۰
احمد سالکاصولگرا۱۷۶۸۰۷
خوانسار و گلپایگانعلی بختیاراصلاح‌طلب۱۴۳۷۱۱
قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرا۳۷۶۴۴۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی‌دلیگانیاصولگرا۶۰۴۱۱۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا۶۴۵۲۷۱
نائینعباسعلی پوربافرانیاصولگرا۱۱۱۵۴۱
اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاداصولگرا۳۰۰۷۵۱
شهرضامحمدرضا آقائیاصولگرا

۱۶۲۵۸

(دوردوم)

۱
سمیه محمودیاصولگرا

۱۲۳۲۴

(دوردوم)

فلاورجانسیدناصر موسوی لارگانیاصولگرا۵۶۲۰۸۱
مبارکهزهرا سعیدی مبارکهاصولگرا۲۰۴۶۳۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرا۲۲۵۳۶۱
لنجانمحسن کوهکناصولگرا۳۸۱۷۷۱
سمیرماصغر سلیمیاصولگرا

۷۸۳۲

(دوردوم)

۱
بهروز جعفریاصولگرا

۷۴۴۴

(دوردوم)

خمینی‌شهرسیدمحمدجواد ابطحیاصولگرا۴۵۵۱۴۱

 

البرز
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرا۵۰۱۰۵۱
کرجعزیز اکبریاناصولگرا۱۴۸۲۱۸۲
محمدجواد کلیونداصولگرا۱۴۳۴۳۴
بوشهر
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دشتستانمحمدباقر سعادتاعتدال۳۶۹۱۶۱
کنگان، دیر و جمسکینه الماسیمستقل۴۱۸۰۴۱
دشتی و تنگستانسیدکمال‌الدین شهریاریاصولگرا۵۴۲۰۸۱
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح‌طلب۴۱۹۲۲۱

 

تهران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاداصولگرا

۱۲۷۵۰

(دوردوم)

۱
قاسم میرزایی نیکو

۱۰۲۵۹

(دوردوم)

ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینیاصولگرا۹۵۱۴۴۱
شهریارحسین گروسی

اعتدال

۷۵۵۲۴

(دوردوم)

۱
محمد محمودی

اصلاح‌طلب

۶۷۹۶۶

(دوردوم)

پاکدشتمحمد قمیاصلاح‌طلب۴۶۳۹۸۱
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرا

۴۸۸۴۱

(دوردوم)

۱
ابراهیم نکواعتدال

۳۳۳۱۱

(دوردوم)

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسمحمدرضا عارفاصلاح‌طلب۱۵۴۳۱۸۵۳۰
علی مطهریاصلاح‌طلب۱۳۸۱۹۷۱
علیرضا محجوباصلاح‌طلب۱۲۵۱۶۹۶
سهیلا جلودارزادهاصلاح‌طلب۱۲۵۲۹۰۲
الیاس حضرتیاصلاح‌طلب۱۲۳۰۵۸۴
کاظم جلالیاعتدال۱۲۰۴۳۷۰
محمدرضا بادامچیاصلاح‌طلب۱۱۹۷۴۹۱
فریده اولاد قباداصلاح‌طلب۱۱۸۹۷۴۴
مصطفی کواکبیاناصلاح‌طلب۱۱۵۹۴۰۱
سیده فاطمه حسینیاصلاح‌طلب۱۱۵۹۶۱۹
پروانه سلحشوریاصلاح‌طلب۱۱۳۹۸۲۹
ابوالفضل سروشاصلاح‌طلب۱۱۳۸۶۴۷
علی نوبخت حقیقیاصلاح‌طلب۱۱۲۳۴۱۴
غلامرضا حیدریاصلاح‌طلب۱۱۲۲۷۸۴
مهدی شیخاصلاح‌طلب۱۱۱۹۶۰۸
فاطمه سعیدیاصلاح‌طلب۱۱۱۶۲۵۹
محمود صادقیاصلاح‌طلب۱۱۱۱۱۵۹۴
محمدعلی وکیلیاصلاح‌طلب۱۱۱۲۱۲۱
بهروز نعمتیاعتدال۱۱۰۳۹۸۹
پروانه مافیاصلاح‌طلب۱۱۰۳۵۶۳
فاطمه ذوالقدراصلاح‌طلب۱۱۰۲۵۱۵
محمدجواد فتحیاصلاح‌طلب۱۰۷۹۲۶۴
داود محمدیاصلاح‌طلب۱۰۷۱۹۹۲

سیدفرید موسوی

اصلاح‌طلب۱۰۷۵۳۱۴
محمدرضا نجفیاصلاح‌طلب۱۰۷۲۸۶۹
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتیاصلاح‌طلب۱۰۷۷۳۶۵
محسن علی جانی زمانیاصلاح‌طلب۱۰۷۱۶۹۸
احمد مازنیاصلاح‌طلب۱۰۶۶۶۴۰
علیرضا رحیمیاصلاح‌طلب۱۰۶۱۵۵۳
عبدالرضا هاشم زائیاصلاح‌طلب۱۰۳۹۸۸۴

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداردشیر نوریاناعتدال۴۲۱۵۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارعلی کاظمی باباحیدریاصلاح‌طلب

۲۱۹۵۶

(دوردوم)

۱
قدرت‌الله حمزه شلمزاریاصولگرا

۱۸۱۹۷

(دوردوم)

بروجنخدیجه ربیعی فرادنبهاصولگرا

۱۴۶۴۲

(دور‌‌دوم)

۱
علی نادری فردمستقل

۱۰۱۰۸

(دوردوم)

لردگانمحمد خالدی سردشتیمستقل۳۸۷۵۱۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرا۵۹۳۶۱۱
قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرا۳۰۰۱۲۱
نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرا۱۹۵۵۳۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمدرضا  امیر حسنخانیاصولگرا۵۱۶۱۵۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرا۳۹۰۶۲۱
مشهد و کلاتامیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا۳۸۴۰۷۷۵
حسین حسین‌زاده بحرینیاصولگرا۳۵۳۱۱۸
نصرالله پژمانفراصولگرا۳۳۷۷۳۴
جواد کریمی قدوسیاصولگرا۳۲۴۴۵۰
رضا شیران خراسانیاصولگرا۳۴۳۷۲۲
گنابادحمید بناییمستقل۱۹۹۰۱۱
تربت حیدریهسعید باستانیاعتدال

۳۹۵۷۱

(دوردوم)

۱
ابوالقاسم خسرویاصولگرا

۳۱۳۱۷

(دوردوم)

درگزعبدالله حاتمیاناصلاح‌طلب۱۱۹۲۰۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح‌طلب۴۸۶۶۰۱
نیشابورحمید گرمابیاصلاح‌طلب۷۵۶۸۶۲
هاجر چنارانیاصولگرا۷۵۳۸۴
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح‌طلب۴۴۳۷۹۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی‌زاده‌هاشمیاصولگرا۳۶۷۴۳۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودیاصولگرا۱۰۲۳۴۵۲
رمضانعلی سبحانی‌فراصلاح‌طلب۷۵۳۰۸
قوچان و فاروجهادی‌شوشتریاصلاح‌طلب۴۱۲۱۸۱
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادیاصلاح‌طلب۱۰۸۹۳۴۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنوردعلی اکبریاصلاح‌طلب۱۰۳۰۴۶۲
علی‌قربانیاصلاح‌طلب۹۹۲۰۴
شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل۲۷۱۷۹۱
اسفراینهادی قوامیاصولگرا۲۴۱۹۵۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز،باوی،‌حمیدیه، کارونهمایون یوسفی

اعتدال

۱۰۷۷۸۴

(دوردوم)

۳
جواد کاظم‌نسب

۸۸۷۷۷

(دوردوم)

سیدشکرخدا موسوی

۸۲۲۰۰

(دوردوم)

سیدشریف حسینی

اصولگرا

۷۱۹۱۹

(دوردوم)

شبیب جویری

اصولگرا

۶۸۸۸۱

(دوردوم)

علی ساری

۶۶۹۵۴

(دوردوم)

ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجری

اصولگرا

۲۹۰۱۰

(دوردوم)

۱
علی‌گلمرادی

مستقل

۲۸۶۸۷

(دوردوم)

شوشسید رازی نوریاصولگرا۳۷۷۶۴۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۹۰۹۳۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۳۶۹۱۴۱
مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکاعلی عسگر ظاهری عبده‌وندمستقل

۲۵۶۴۶

(دوردوم)

۱
علیرضا ورناصریاصولگرا

۲۳۳۶۷

(دوردوم)

دزفولعباس پاپی‌زادهاصولگرا۹۶۸۵۲۱
رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرا۲۵۴۵۵۱
خرمشهرعبدالله سامریمستقل۱۹۳۱۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۲۴۷۱۰۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۲۰۶۴۳۱
آبادانعامر کعبیاصولگرا۲۷۷۰۶۳
جلیل مختار

مستقل

۲۵۴۱۲
سید محمد مولوی

اصولگرا

۱۶۱۲۹

(دوردوم)

غلامرضا شرفی

اصولگرا

۲۳۴۱۸

(دوردوم)

ایذه و باغملکسیدهادی طباطباییاصولگرا

۲۵۳۱۴

(دوردوم)

۱
هدایت‌الله خادمیمستقل

۲۳۵۹۹

(دوردوم)

بهبهانمحمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلب

۲۰۷۳۷

(دوردوم)

۱
حبیب‌الله کشت‌زرمستقل

۱۵۷۴۴

(دوردوم)

 

زنجان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارمفریدون احمدیاصولگرا

۵۰۳۷۹

(دوردوم)

۲
سیدافضل موسویاصلاح‌طلب

۵۲۳۵۱

(دوردوم)

علی وقف‌چیمستقل

۳۳۶۹۵

(دوردوم)

کریم ‌خان محمدیاصلاح‌طلب

۳۱۹۱۰

(دوردوم)

ابهر و خرمدره و سلطانیهمحمدرضا خالمحمدی خرمیاصولگرا

۲۵۰۳۷

(دوردوم)

۱
محمد عزیزیاصولگرا

۲۵۳۲۴

(دوردوم)

خدابندهسیدالبرز حسینی

مستقل

۱۶۴۳۰

(دوردوم)

۱
احمد بیگدلی

مستقل

۱۶۳۰۰

(دوردوم)

ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل

۱۳۸۷۵

(دوردوم)

۱

 

سمنان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهراحمد همتیاصلاح طلب۳۱۷۷۱۱
شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرا۱
دامغانابوالفضل حسن بیگیاصولگرا۱۷۲۴۴۱
گرمسار و آرادانغلامرضا کاتباصولگرا۲۳۶۶۸۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدان

علیم‌یارمحمدی

اصلاح‌طلب۹۸۱۹۱۲

حسینعلی شهریاری

اصولگرا۸۶۰۹۸
خاش،نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرداصولگرا۶۰۳۵۳۱
سراوانمحمدباسط درازهیازمستقل۶۰۳۴۷۱
زابل

حبیب‌الله‌دهمرده

اصولگرا

۱۱۴۴۳۹۲
احمد علی کیخامستقل۶۴۹۵۰
چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاداصولگرا۸۲۴۷۳۱
ایرانشهر و سربازمحمدنعیم امینی‌فردمستقل۷۶۵۵۵۱

 

فارس
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا

۱۶۳۳۰

(دوردوم)

۱
اصغر مسعودیمستقل

۱۸۳۵۴

(دوردوم)

شیراز۴
لامرد و مهرسید محسن علویاعتدال۴۰۴۱۴۱
داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگری

اصولگرا

۲۷۲۶۱

(دوردوم)

۱

رضا انصاری

اصلاح‌طلب

۲۵۰۵۵

(دوردوم)

خرامه، سروستان و کوارداریوش اسمعیلیاصولگرا۵۶۹۴۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتمحمد مهدی برومندیاصولگرا۵۵۷۹۷۱
آباده،بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاعتدال۳۲۷۶۸۱
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرا۳۸۷۶۶۱
جهرممحمدرضا رضایی‌کوچی۵۳۸۸۲۱
اقلیدسید حسین افضلیاصلاح‌طلب۲۰۸۸۳۱
سپیدانسیدعلاء‌الدین خادم۳۷۷۷۷۱
رستم و ممسنی۱
کازرونحسین رضازادهمستقل۴۳۱۲۷۱
فسامحمد جواد جمالی‌نوبندگانیاعتدال۴۴۴۰۳۱
فیروزآباد،قیر، کارزین و فراشبندکوروش کرم‌پورحقیقیاصلاح‌طلب۴۸۹۷۳۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

 اصلاح‌طلب

۱۰۷۳۹۱۲

داوود محمدی

اعتدال

۱۰۷۹۹۱
تاکستانبهمن طاهرخانیاصولگرا۴۰۴۰۶۱
بوئین‌زهراروح‌الله باباییاصلاح‌طلب۳۳۴۸۶۱
قم
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادیاصولگرا۲۶۳۸۸۵۳
علی لاریجانیمستقل۱۹۱۳۲۹
مجتبی ذوالنوریاصولگرا۱۶۸۳۹۷

کردستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی

مستقل

۱۵۹۱۹۱
مریوان و سروآبادمنصور مرادی

مستقل

۱۵۸۱۵

(دور‌دوم)

۱
امید کریمیان

مستقل

۱۲۸۱۹

(دور‌دوم)

سقز و بانهمحسن بیگلری۵۸۶۷۰۱
قروه و دهگلانعلی‌محمد مرادیمستقل۳۹۳۰۲۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانسیدمهدی فرشادان۵۴۴۷۲۲
سیدحسن علوی

۴۸۶۹۵

(دور‌دوم)

سالار مردای

۲۵۴۹۶

(دور‌دوم)

کرمان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیاصولگرا۱۵۷۴۵۰۲
محمد مهدی زاهدیاصولگرا۱۰۸۳۱۵
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرحبیب الله نیک‌زاده‌پناهاصلاح‌طلب۷۲۹۸۵۱
کهنوج،منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزهاصلاح‌طلب۷۹۲۴۳۱
جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی‌پوراصولگرا۷۱۷۲۹۱
بافت، رابر، ارزوئیهعلی بختیاریاصلاح‌طلب۲۱۵۷۳۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پوربیگلریاصولگرا۵۴۹۷۰۱
شهربابکعلی اسدی‌کرماصلاح‌طلب۱۶۹۵۶۱
رفسنجان و اناراحمد انارکی محمدیاصلاح‌طلب۵۶۴۶۴۱
زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانیاعتدال۳۵۶۹۱۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۵۳۳۶۹۱
کنگاور صحنه و هرسینحسن سلیمانیاصولگرا۴۸۸۹۱۱
سنقر و کلیاییسیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا

۱۰۵۴۳

(دوردوم)

۱
محمد عمادی رستگاراصولگرا

۵۵۸۵

(دوردوم)

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجریاصولگرا۳۰۷۳۱۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیشهاب نادریاصولگرا۳۲۵۱۴۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریاصولگرا۱۴۳۹۲۸۳
سیدقاسم جاسمیاصولگرا۱۰۶۴۵۴
احمد صفری

اعتدال

۵۳۸۳۴

(دوردوم)

سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

۷۵۳۲۲

(دوردوم)

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودناغلام‌محمد زارعیمستقل۴۸۷۶۸۱
کهگیلویه و بهمئیعدل هاشمی‌پوراصولگرا۵۸۹۹۵۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب۶۶۱۰۳۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولاسدالله قره‌خانیمستقل۴۴۵۵۹۱
گنبد کاووسقرجه‌طیاراصلاح‌طلب۵۰۸۲۲۱
رامیان و آزادشهرعلیرضا ابراهیمیاصولگرا۲۷۰۸۳۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

رامین نورقلی‌پوراصلاح‌طلب

۳۲۵۶۵

(دوردوم)

۱
رحمت‌الله جلالیاصولگرا

۲۴۷۳۳

(دوردوم)

مینودشت و کلالهسیدنجیب حسینیاصولگرا

۳۸۷۳۶

(دوردوم)

۱
شهرام کوسه‌غراویمستقل

۴۱۲۷۴

(دوردوم)

گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

۴۷۸۹۴

(دوردوم)

۲
نورمحمد تربتی نژاد

اصلاح‌طلب

۴۷۴۶۷

(دوردوم)

نبی هزار جریبی

اصلاح‌طلب

۴۵۰۹۴

(دوردوم)

سید علی طاهری

اصولگرا

۴۳۳۰۱

(دوردوم)

گیلان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراولی داداشیاصولگرا۱۴۱۷۳۱
فومنمحمد مهدی افتخاریاصلاح‌طلب۳۳۶۴۷۱
لنگرودمهرداد لاهوتیاصلاح‌طلب۲۸۸۴۶۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکریاصولگرا۴۸۸۸۶۱
لاهیجان و سیاهکلذبیح‌ نیک‌فراصولگرا۴۷۳۴۱۱
صومعه‌سراسیدکاظم دلخوشاعتدال۳۵۹۰۶۱
بندر انزلیحسن خسته‌‌بنداصولگرا۱۴۹۴۸۱
رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرا۴۰۳۴۵۱
آستانه اشرفیهمحمدحسین‌ قربانیاصولگرا۱۹۳۱۱۱
رودبارصمد مرعشیاصولگرا

۱۳۲۴۰

(دوردوم)

۱
منوچهر جمالی سوسفی

۸۲۵۹

(دوردوم)

رشتغلامعلی جعفرزادهاصلاح‌طلب۹۰۹۲۱۳
جبار کوچکی‌نژاد

اصولگرا

۵۸۹۲۲

(دوردوم)

سید ولی الله عظمتی

اصولگرا

۵۳۳۹۲

(دوردوم)

محمد صادق حسنی‌جوریابی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۳۶۰۲

(دوردوم)

سید علی آقازاده داوساری

اصولگرا

(دور دوم)

۵۸۳۹۷

(دوردوم)

 

لرستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آبادمحمد بیرانوندیاصلاح‌طلب

۵۲۵۴۱

(دوردوم)

۲
محمدرضا ملک‌شاهی‌راداصولگرا

۳۲۱۲۷

(دوردوم)

مرتضی محمودوندمستقل

۳۰۴۴۴

(دوردوم)

اعظم محمدی‌نیامستقل

۳۱۷۲۳

(دوردوم)

سلسله و دلفانعلی رستمیانمستقل۴۸۴۴۰۱
کوهدشتاله‌یار ملک‌شاهیمستقل۵۷۷۱۳۱
الیگودرزمحمد خدابخشاصولگرا۲۰۹۹۱۱
درود و ازناحسین گودرزیاصولگرا

۲۰۹۹۴

(دوردوم)

۱
مجید کیان‌‌پورمستقل

۲۰۵۷۴

(دوردوم)

پلدخترسید حمیدرضا کاظمیاصولگرا۱۸۹۵۰۱
بروجردعلاءالدین بروجردیاصولگرا

۳۰۴۶۶

(دوردوم)

۲
هادی مقدسیاصولگرا

۲۹۱۰۸

(دوردوم)

عباس گودرزیاصولگرا

۲۷۵۲۷

(دوردوم)

فاطمه مقصودیمستقل

۲۶۸۱۵

(دوردوم)

مازندران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلعلی نجفیاصلاح‌طلب۲
ساریعلی‌اصغر یوسف‌نژاداصلاح‌طلب۱۱۶۵۴۰۲
محمد دامادیاصلاح‌طلب۶۷۱۵۸
نوشهر و چالوسقاسم احمدی‌لاشکیاعتدال۳۹۹۸۶۱
نکا،بهشهر و گلوگاهعلی‌محمد شاعریاصولگرا۷۰۴۳۰۱
آمل و لاریجانعزت‌الله یوسفیان ملااصولگرا۸۴۴۵۳۱
بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناریاصولگرا۳۹۳۱۹۱
نور و محمود‌آبادعلی‌ اسماعیلیاصلاح‌طلب۳۶۸۹۱۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارعبدالله رضیاناصلاح‌طلب۶۲۱۹۲۲
کمال علیپوراصولگرا

۴۶۵۱۲

(دوردوم)

سید علی ادیانی‌راداصولگرا

۴۷۲۰۳

(دوردوم)

رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس‌الله شریعت‌نژاداصلاح‌طلب۴۶۵۲۸۱
مرکزی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی‌اکبر کریمیاصولگرا۱۰۳۲۳۴۲
محمدحسن آصفریاصولگرا

۵۹۰۲۸

(دور‌دوم)

سیدمهدی مقدسی

۵۴۵۴۶

(دور‌دوم)

شازندصاحبعلی غفاریاصولگرا

۱۵۷۱۹

(دوردوم)

۱
علی ابراهیمیاصلاح‌طلب

۱۱۵۸۳

(دوردوم)

دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا۱۱۴۷۰۱
ساوه و زرندیهشهلا میرگلوبیاتاصولگرا

۲۳۸۸۱

(دوردوم)

۱
محمدرضا منصوریمستقل

۲۲۷۶۲

(دوردوم)

خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرا۲۲۶۶۴۱
تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینیاصلاح‌طلب۴۸۴۶۳۱
هرمزگان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکسید مصطفی ذوالقدراصلاح‌طلب۷۵۱۷۵۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی‌‌نژاداصولگرا۱۷۷۸۲۶۳
احمد مرادیاصولگرا۱۳۶۹۳۵
محمد آشوری تازیانیاصولگرا۱۲۷۳۶۹
بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب

۲۹۹۷۷

(دوردوم)

۱
احمد جباریاصولگرا

۲۹۱۵۰

(دوردوم)

همدان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفی

اصلاح‌طلب

۱۵۰۱۳

(دوردوم)

۱
عطاالله سلطانی صبور

اصولگرا

۱۴۸۹۹

(دوردوم)

اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرا۱۹۴۳۰۱
نهاوندحسن بهرام‌نیااصولگرا۳۱۱۳۲۱
بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختاراصولگرا۳۹۷۲۵۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا۳۹۶۲۳۱
ملایرمحمد کاظمیاصلاح‌طلب۴۵۲۸۲۲
احد آزادی‌خواه

اصولگرا

۲۹۸۷۲

(دوردوم)

علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

۲۱۰۳۲

(دوردوم)

همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییاصولگرا۱۳۳۳۴۳۲
امیر خجستهاصولگرا۸۰۳۰۶

 

یزد
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنسیدابوالفضل موسوی‌بیوکیاصلاح‌طلب۱۲۴۴۴۸۱
اردکانمحمدرضا تابشاصلاح‌طلب۲۵۵۷۱۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمد رضا صباغیانمستقلدور دوم۱
محمد رضا باباییاصولگرا
تفت و میبدکمال دهقانی‌ فیروزآبادیاصلاح‌طلب۲۷۴۸۰۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقل۱
کلیمیان‌مره‌صدقمستقل۱
ارامنه شمالکارن‌خانلریمستقل۱
آشورییوناتن بت‌کلیامستقل۱
ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقل۱

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

    نظر شما
    نام :

    ایمیل :

    از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
    متن کامنت :
     


    ثبت نام حوزه دانشجویی
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری چشمه سار
    پایگاه خبری چشمه سار
    اصفهان شرق
    اصفهان شرق
    گفتمان نیوز
    گفتمان نیوز
    وعده صادق
    وعده صادق