دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛
 بلاتکلیفی مسجد ولیعصر تهران در محوطه پارک دانشجو   

مرتضی طلایی با انتقاد از اینکه مسجد ولیعصر(عج) فاقد گنبد و مناره طراحی شده است، خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی پروژه و چند موضوع دیگر از مشکلات به وجود آمده برای مسجد ولیعصر(عج) محسوب می‌شود...

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه خبری شورا آنلاین، مرتضی طلایی با اشاره به پروژه مسجد ولی‌عصر(عج) در محوطه پارک دانشجوی تهران اظهار داشت: قاعدتاً پیمانکاران این پروژه باید به وظایف خود در احداث بنا عمل کنند.

وی تصریح کرد: شورای شهر تهران نسبت به اصل تأکید داشته و دارد و ضرورت احداث یک مسجد در موقعیت مدنظر (پارک دانشجو) بسیار حیاتی و ضروری بوده که باید صورت می‌گرفته و هم‌اکنون انجام پذیرفته است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به زمانبری پروژه اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون نزدیک به ۱۰ سال است که از اجرای پروژه می‌گذرد که این خود نکته قابل تأمل و مهم است.

مسجد ولیعصر تهرانوی با انتقاد از اینکه مسجد مدنظر فاقد گنبد و مناره طراحی شده است، خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی پروژه و چند موضوع دیگر از مشکلات به وجود آمده برای مسجد ولی‌عصر(عج) محسوب می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه پروژه مسجد ولی‌عصر(عج) از مدار خودش خارج شده است، گفت: شورای شهر تهران در دوره‌های گذشته، اصل موضوع را که همان احداث بنای مسجد بوده را تصویب کرده، ولی به هیچ عنوان طرحی که هم اکنون مدنظر پیمانکاران بوده به تصویب شورا نرسیده است.

***

ندای اصفهان: جهت مطالعه بیشتر درباره چالش مسجد ولیعصر تهران اینجا را بخوانید.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق