شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
images (2)
لحظه به لحظه با نتایج انتخابات
 آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم   

با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس دهم و دوره پنجم خبرگان رهبری در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد. آخرین آمار و نتایج اعلام شده از شمارش آرای انتخابات را در این مطلب بخوانید.

به گزارش ندای اصفهان ، با پایان یافتن فرآیند اخذ رأی انتخابات مجلس دهم و دوره پنجم خبرگان رهبری در سراسر کشور، شمارش آرای اخذ شده آغاز شده و ادامه دارد.

به گزارش «تابناک»، بر اساس آخرین اخبار رسیده از شمارش آرا در سراسر کشور، نتایج بدین شرح اعلام می‌گردد: (لازم به ذکر است که این اخبار تایید شده و رسمی نیستند و  مرجع اعلام رسمی آمار  ستاد انتخابات کشور است.)

نتایج برندگان انتخابات با رنگ سبز مشخص شده است.
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم و خبرگان پنجم

* در حوزه انتخابیه ملکان آقای سلمان خدادادی، کاندیدای مستقل با کسب حداکثر آرا به عنوان منتخب مردم این شهرستان در مجلس دهم برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند از استان آذربایجان شرقی آقای قلی‌الله قلی‌زاده با کسب ۶۳۸۳۶  رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

*به گزارش تابناک تبریز ، ضیاءالله اعزازی توانست با کسب حد نصاب آراء از مردم بناب ، به مجلس راه یابد.
*سید حمزه امینی به جای شیری نماینده مردم هشترود شد، به گزارش تابناک تبریز، سونامی تغییر نماینده ها به عجب شیر رسید و سیدحمزه امینی با ۱۵ هزار و ۳۴ رای به مجلس راه یافت. پیش از این شیری نماینده مردم عجب شیر بود که نتوانست این دوره به مجلس راه بیاید.
*محمد وحدتی کاندیدای مستقل این دوره از انتخابات با کسب حداکثر آراء به عنوان نماینده بستان آباد راهی بهارستان شد.
*در حوزه انتخابیه تبریز نتایج شمارش ۸۰ صندوق بدین شرح است:
پزشکیان: ۲۱۵۱۸
بیگی: ۱۷۱۱۵
فرهنگی: ۸۹۳۴
سعیدی: ۶۵۰۸
منادی» ۶۵۸۲
ساعی: ۵۰۴۳
الموسوی: ۴۳۹۴
آجودان‌زاده: ۴۰۰۴
تاج الدینی: ۳۸۰۰
قره سید: ۳۱۰۰
نوین: ۳۰۵۵
بیمقدار: ۲۶۹۴
عباس‌زاده: ۲۲۸۴
اسلامی: ۲۱۹۲
پاشایی: ۱۶۸۴
جهانگیری: ۱۶۳۵

*نتایج شمارش آرای حوزه انتخابیه مراغه به شرح زیر است:
ازتعداد۶۶صندوق
محمد علی حسین زاده ۷۰۳۶
مهدی دواتگری ۵۵۶۰
بولود. سلیمانی ۳۵۵۰
سعید محمدی ۳۴۸۷

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*در استان آذربایجان غربی و در حوزه انتخابیه بوکان آقای محمد قسیم عثمانی، کاندیدای اصلاح‌طلب با کسب  با ۴۷۱۶۳ رای به عنوان منتخب مردم به مجلس راه یافت.
*در حوزه انتخابیه ماکو و چالدران عینالله شریف پور کاندیدای مستقل پیروز انتخابات شد.
*عبدالکریم حسین زاده کاندیدای اصلاح طلب برنده انتخابات در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه شده است.
*در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر، محمود محمودپور کاندیدای مستقل برنده انتخابات شدند.

*در حوزه انتخابیه ارومیه نتایج به دست آمده به شرح زیر است:

نادر قاضی پور با ۱۰۰۶ رای، روح الله حضرت پور ۴۳۳ رای، هادی بهادری۳۶۴ رای تاکنون پیشتاز انتخابات هستند.

آرا سایر نامزدها ابراهیم بازیان ۲۸۰رای، سلمان ذاکر ۲۴۰ رای، جواد جهانگیرزاده ۲۳۰، وحید جلال زاده ۱۶۷

جمشید درستکار ۷۵ رای، مرتضی پیری ۶۶ رای، مصطفی فروزان ۶۲ رای، ابراهیم صفری ۵۰ رای و…

بر اساس اعلام فرماندار ارومیه ۷۳۳ هزار نفر در این دوره از انتخابات در ارومیه واجد شرایط رای بودند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در استان اردبیل و در حوزه انتخابیه گرمی پس از شمارش آرا آقای سید حمایت میرزاده به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

* دکتر خالقی نماینده خلخال شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه نائین عباسعلی پور بافراهانی با کسب  ۱۱۱۵۴ رای به عنوان منتخب مردم راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
*در حوزه انتخابیه اردستان از مجموع ۳۰۰۷۵ رای آقای سید صادق طباطبایی نژاد با کسب ۱۶۱۰۰ رای راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.
*در استان اصفهان و در بخش نطنز و قمصر از مجموع  ۳۷۶۴۴ رای آقای مرتضی صفاری نطنزی با کسب  ۹۸۴۲ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
*انتخابات سمیرم (استان اصفهان) با حضور آقایان سلیمی و اسعدی به دور دوم کشیده شد.
*امار قطعی مجلس شورای اسلامی در حوزه کاشان و آران و بیدگل:
۱.سیدجوادساداتی نژاد حدود ۶۸هزاررای
۲.حسن فدایی حدود ۵۴۰۰۰رای
۳.محمد حسن قدیری ابیانه حدود ۱۲۰۰۰
در نتیجه سیدجوادساداتی نژاد نامزد منتخب شورای اصولگرایان کاشان و آران و بیدگل به مجلس راه یافت.
*بر اساس اطلاعات قطعی در حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین و میاندشت اکبر ترکی نماینده جناح اصول گرا با ۲۲ هزار رأی پیروز نهایی انتخابات شد.
* ترتیب آرای تاکنون حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون به شرح زیر است:
ابوترابی
احمدی
سورانی
* در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار علی بختیار پیشتاز است و در جمالی نفر دوم است

* در حوزه انتخابیه میمه و شاهین شهر؛
حسینی ۸۴۶۶
حاجی ۷۰۳۱
قربان ۱۶۳۵

*در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان بختیار پیشتاز است و احتمال پیروزی او بالاست.

* در حوزه انتخابیه خمینی شهر ابطحی پیشتاز انتخابات است.
* در شهرستان اردستان شمارش آراء  در حال اتمام است و تاکنون حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد ۱۶۰۳۳ رای، احمد بخشایش ۶ هزار و ۹۷۹ رای و احم رمضانی ۶ هزار و ۳۶۳ رای را به خود اختصاص داده اند.

*اخبار رسیده از حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه در استان اصفهان گویای پیروزی آقای حسین علی حاجی دلیگانی است.*اخبار رسیده و نهایی از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل گویای پیروزی سید جواد ساداتی نژاد با ۶۳۰۰۰ رأی است.
آرای دیگر نامزدها به این شکل است: حسن فدایی ۴۷۰۰۰ محمد حسن قدیری ابیانه ۹۸۸۰
*در حوزه انتخابیه استان اصفهان و در مجلس خبرگان سیدیوسف ‌طباطبایی ‌نژاد- مرتضی‌ مقتدایی- عبدالنبی ‌نمازی-سیدابوالحسن ‌مهدوی- عبدالمحمود عبدالهی پیروز انتخابات شدند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که سرنوشت انتخابات در استان البرز به احتمال زیاد در همین دور اول مشخص خواهد شد و احتمال اینکه انتخابات به دو دوم کشیده شود کمتر از ۱۰درصد است. همچنین اخبار از پیشتازی عزیز اکبریان در حوزه کرج خبر می‌دهند. در صورت کشیده شدن انتخابات به دو دوم در کرج به احتمال فراوان انتخابات میان آقایان کلیوند و حاجیان برگزار می‌شود.
*در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ هم طبق گزارش‌های رسیده آقای محمود بهمنی در صدر شمارش آرا قراردارد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*آمار نهایی حوزه شمال استان ایلام اعلام شد
با اعلام نتایج شمارش آرا تا کنون افراد ذیل بیشترین آرا را کسب کردند:
سارا فلاحی ۳۸۱۴۰ رای
سلام امینی ۳۷۷۱۴ رای
جلال میرزایی ۳۶۲۱۴ رای
لطیف صادقی ۳۱۰۶۳ رای
بدین ترتیب انتخابات در حوزه شمالی استان دو مرحله ای شد.
*نتایج شمارش آرا در حوزه جنوب ایلامی نشان میدهد که انتخابات میان آقایان شادمهر کاظم زاده (با  ٢۴٨۵٣رای) و علی محمد احمدی (٢٢۶٩۵رای) به دور دوم کشیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از مجموع  ۸۵۰۱۶ رای سید کمالدین شهریاری با کسب ۵۴۲۰۸ رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه شهریار و ملارد براساس آخرین اخبار غیر رسمی، گروسی نماینده فعلی  پیشتاز است و محمودی، حق وردی و ربیع زاده در رده های بعدی قرار دارند.

*بر اساس آخرین اخبار غیر رسمی، رسولی و میرزایی دو نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه  بیشترین آرا را تاکنون به دست آورده اند.

* در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در انتخابات مجلس شورای اسلامی نتایج به شهر زیر است:

سید حسین نقوی حسینی با ۴۸ هزار رأی، بیشترین آرا را کسب کرده و محسن ضرغان با ۲۲ هزار رأی و احمد تاجیک با ۹ هزار رأی دوم و سوم هستند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه شهرکرد اردشیر نوریان با ۶۴۰۰۰ رأی نفر اول شد.
*در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار انتخابات میان کاظمی باباحیدری و حمزه شلمزاری به دور دوم کشیده شد.
* در حوزه انتخابیه شهرستان لردگان محمد خالدی با اکثریت نسبی آرا و با مجموع ۳۸ هزار و۷۳۴ رای به عنوان نماینده این شهرستان انتخاب شد. خسرو خلیل طهماسبی و محمد محمودی نیز دوم و سوم شدند.

مجید جلیل نماینده فعلی این شهرستان پیش از برگزاری انتخابات از ادامه حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف داد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در استان خراسان جنوبی و در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان از مجموع۹۵۱۸۰ رای ماخوذه آقای محمدرضا امیرحسنخانی با کسب ۴۵۳۴۸ رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شد و آقایان  محمدعلی عبدالله زاده با ۱۶۷۹۹ رای و مجید نصیرائی با ۱۰۹۰۷ رای در رتبه‌های دوم  سوم قرار گرفتند.
*در حوزه انتخابیه قائنات از مجموع  ۸۷۶۸۷ رای فرهاد فلاحتی با کسب ۳۰۰۱۲ رای به عنوان نماینده مردم در مجلس برگزیده شد.

نتیجه شمارش آرای حوزه بیرجند، خوسف و درمیان
تعداد آراء شمارش شده                    ۷۰۸۲
سید محمدباقر عبادی                     ۲۵۳۹
محمدرضا مجیدی                             ۲۲۲۷
حمید آیتی                                      ۱۶۲۰

*در حوزه انتخابیه استان خراسان جنوبی و در مجلس خبرگان سیدابراهیم رییس‌الساداتی پیروز انتخابات شد.

*در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه نتایج شمارش آرا اعلام شد و در این شهرستان نظر افضلی با  کسب ۱۹۶ هزار و ۴۰۰ رای پیشتاز میدان شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در تربت حیدریه خراسان رضوی:
باستانی١١۵۶٧
خسروی ۵۶٨٩

* نتایج انتخابات حوزه کلات

با توجه به تجمیع کلیه آرای مأخوذه از شعب اخذ رأی, نتایج آرای شهرستان کلات به‌صورت غیررسمی به شرح ذیل می باشد:
۱٫دکتر امیرحسین قاضی‌زاده ۶۲۶۰رأی
۲٫رضا شیران خراسانی ۶۰۳۳رأی
۳٫حجت‌الاسلام دکتر بحرینی ۵۹۱۷رأی
۴٫حجت‌الاسلام پژمان فر۵۳۵۷رأی
۵٫سردار کریمی قدوسی ۵۲۲۸رأی
۶٫خانم یوسفی۴۰۴۲ رأی
۷٫دکتر امینی۳۹۸۶رأی
۸٫دکتر سالاری ۳۰۴۰رأی
۹٫دکتر کلائی ۳۰۰۹رأی

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

در حوزه انتخابیه شیروان عبدالرضا عزیزی با ۲۸۵۰۹ هزار رأی پیروز انتخابات و راهی بهارستان شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در استان خوزستان و حوزه انتخابیه دشت آزدگان و هویزه از مجموع ۶۰۷۰۵۳ رای آقای قاسم ساعدی ۲۰۶۴۳ رای راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه بهبهان محمود ضرغامی پیروز نهایی انتخابات شد.

*انتخابات در حوزه انتخابیه ایذه انتخابات میان سیدهادی طباطبایی و هدیات الله خادمی به دور دوم کشیده شده است.

* در باغملک؛
سید هادی طباطبایی ۸۵۰۰ رای
سیدقاسم موسوی: ۶۵۰۰ رای

* نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ «شوشتر و گتوند» بدین شرح است:
سادات ابراهیمی ۲۷۰۰۰
گیلانی ۱۴۹۰۱
بنی عگبه ۸۵۱۱
سادات ۷۰۱۰
خرم دل ۲۵۷۳

* آخرین آمار حوزه انتخابیه ماهشهر گویای پیشتازی حبیب آقاجری با ۲۷۰۰۰ رأی است.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره انتخابات به دور دوم کشیده شد و به این ترتیب در دور دوممرتضی خانمحمدی و محمد عزیزی باید با یکدیگر رقابت کنند.

*در حوزه ماهنشان و ایجیرود مرتضی خاتمی به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

* در حوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی با ۱۷۲۴۴ رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شد و آقای رستمیان با کسب ۸۴۹۷ رای در جایگاه دوم قرار گرفت.
*دکتر احمد همتی با اختلاف ۱۵۰۰ رای نماینده رسمی مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه شدند.
*در حوزه انتخابیه گرمسار غلامرضا کاتب  با اکثریت آراء راهی بهارستان شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه شیراز آقایان پارسائی و رجبی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان میشوند و سرنوشت انتخابات برای تعیین دو نمانده دیگر این حوزه انتخابیه میان آقایان دستغیب، کشکولی، قادری و اکبری به دور دوم کشیده شده است.
* در حوزه انتخابیه آباده آقای زارع با حدود ۳۲۰۰۰ رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد و آقای حسینی با ۱۶۰۰۰ رای در جایگاه دوم قرار گرفت.
*آخرین خبرهای دریافتی از فرمانداری سروستان، مرکز حوزه انتخابیه خرامه، سروستان و کوار حکایت از این دارد که دکتر داریوش اسماعیلی با کسب ۵۷۰۶۳ رای به عنوان منتخب مردم این حوزه راهی مجلس دهم گردیده است.
آمار سایر کاندیداهای دیگر به شرح ذیل می باشد.
روستا : ۱۶۹۶۵
کوهی : ۱۲۰۷۸
قنبری : ۹۷۰۱
فروغی : ۲۴۱۲

* نتایج قطعی حوزه انتخابیه فسا اعلام شد و دکتر محمد جواد جمالی با کسب حدود ۴۸۰۰۰ رای به عنوان نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد و محمد حسن دوگانی، نماینده فعلی مردم فسا در مجلس با کسب حدود ۲۷۰۰۰ رای در جایگاه دوم ایستاد و از راهیابی به مجلس بازماند.

* در حوزه انتخابیه اقلید، از ۴۰۰۰۰ رای
افضلی ۲۰۸۰۰
طاهری ۹۹۰۰
صالحی ۹۰۵۰
به این ترتیب افضلی در حوزه انتخابیه اقلید نماینده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

* در حوزه انتخابیه قزوین  آمار به شرح زیر است:
سید حمیده زرآبادی با ۲۶٫۷۹ درصد آرا  لطف الله سیاهکلی مرادی نیز با ۲۴ درصد در رتبه دوم قرار گرفته است.

داوود محمدی و سید مرتضی حسینی دو نمایند فعلی استان قزوین به ترتیب با ۲۳ و ۱۱ درصد

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

* نتیجه شمارش نهایی آرا در حوزه انتخابیه قم، به شرح  است:

امیرآبادی ۲۲۵۵۵۶
علی لاریجانی ۱۶۲۰۴۰
ذوالنور ۱۴۳۶۵۴

بدین ترتیب احمد امیر آبادی فراهانی، علی لاریجانی و حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری با کسب بیشترین آرا مردم، وارد مجلس شدند

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه مریوان، انتخابات میان آقایان منصور مرادی و امید کریمیان به دور دوم کشیده شد.

* ترتیب آرای نامزدهای حوزه انتخابیه بیجار تاکنون به شرح زیر است:
زندیان
کریمیان
جمشیدی
گل محمدی

* نتیجه نهایی انتخابات شهرستان بوکان به تفکیک آرا:
۱- محمد قسیم عثمانی با ۴۷۱۶۳ رای
۲ – انور حبیب‌زاده بوکانی با ۲۹۹۵۵ رای
۳- سلیمان فیضی با ۲۳۳۹۷ رای
۴-صابر فلکی با ۲۴۰۰ رای
۵- جمشید مرزنگی با ۱۷۹۷ رای
۶- اسماعیل غفوری با ۹۶۲ رای
۷- مهدی رستم زمان با ۵۶۵ رای
۸ – ناصر فرنیا با ۳۷۰ رای

با این نتیجه نمایندگی دکترمحمد قسیم عثمانی ۴سال دیگر نیز تمدید شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در حوزه انتخابیه زرند و کوهبان از مجموع ۷۹۵۸۹رای حسین امیری خامکانی با کسب ۳۵۶۹۱ رای راهی مجلس شد.

*در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری با کسب ۵۴۹۷۰ رای به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شد.

*در حوزه انتخابیه شهربابک در استان کرمان از مجموع ۴۵۰۴۶ رای ماخوذه آقای علی اسدی با کسب ۱۶۹۵۴ رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

*در برخی از حوزه های ده گانه استان کرمان تا این لحظه این افراد برای مجلس از رقیبان پیشی گرفتند.
۱- حوزه زرند جناب اقای امیری اصلاح طلب
۲-حوزه جیرفت جناب اقای کمالی پور اعتدالی
۳-حوزه بافت جناب اقای بختیاری اصلاح طلب
۴-حوزه شهربابک جناب اقای اسدی اصلاح طلب
۵- حوزه سیرجان جناب اقای شهباز حسن پور اعتدالی
۶-حوزه رفسنجان جناب اقای محمدی انارکی اصلاح طلب
۷-حوزه بم جناب اقای نیکزادی اصلاح طلب
۸-حوزه کهنوج جناب اقای حمزه ای اصلاح طلب

* حوزه انتخابیه شهرستان‌های رفسنجان و انار استان کرمان:
محمدى ٢١۴٣۵
حسینى ١۴۵٢٧
پورغلامعلى٩۴٣٢
توحیدى۵۴٣۶

*در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خانمکانی با کسب بیشترین آرا  به دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* در رفسنجان مهندس انارکی رای آورد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

* در حوزهٔ انتخابیه «کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده» عدل هاشمی  پیروز انتخابات شد.

*بر اساس گزارش های رسیده از حوزه ی انتخابیه بویراحمد و دنا غلام محمد زارعی برنده انتخابات در این حوزه شد.

* غلامرضا تاجگردون با کسب ۶۶۷۹۹ رأی از ۸۴۸۰۹ رأی مأخوذه نفر اول انتخابات گچساران شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

* از مجموع حدود ۷۲ هزار رای شمارش شده در گرگان، برای انتخابات خبرگان:
آیت الله نورمفیدی حدود ۵۲ هزار رای
آیت الله شاهرودی حدود ۲۱ هزار رای
آیت الله سعدی حدود ۱۳ هزار رای

* در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد، این افراد پیشتاز هستند:
جلیل رحیمی
جهان آبادی
اسداللهی

*در استان گلستان در حوزه کردکوی-بندرترکمن-بندرگز-سیمین شهر آقای رامین نورقلی پور راهی بهارستان شد.

*در استان گلستان و در حوزه انتخابیه  کلاله و مراوه تپه شهرام  کوسه غراوی  با اکثریت آرا به بهارستان راه یافت.

* در استان گلستان و در مجلس خبرگاناز ۵۹۱ صندوق  با ۳۲۶۰۰۰   آخرین آمار به شرح زیر است:

آیت الله نورمفیدی ۱۹۰۰۰۰
آیت الله شاهرودی ۱۳۶۰۰۰
آیت الله سعدی ۱۰۷۰۰۰

*در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقای نبی هزار جریبی از سایر رقبا  پیش افتاده است و آقایان تربتی نژاد ، طاهری ، امانزده و امامی در حال رقابت با یکدیگر هستند و کماکان آرا در حال شمارش است.
گفتنی است: احتمال دو مرحله ای شدن انتخابات در این حوزه بسیار بالاست.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل
۱٫ ذبیح نیکفر : ۴۷۱۳۹
۲٫ ایرج ندیمی : ۳۱۳۷۰
۳٫ رسول فرخی : ۶۴۱۳
۴٫ محمد امیری : ۲۱۷۲
۵٫ جهانگیر حسن زاده : ۱۷۹۵
۶٫ علی محرر : ۱۷۷۲
۷٫ معصومه حیدری : ۴۸۷
۸٫ نقی حیدردوست : ۳۱۴
۹٫ مجتبی یوسفی نژاد : ۲۹۸
۱۰٫ نعمت اله علیجانی : ۸۸
* نتیجه شمارش ۵١ صندوق حوزه انتخابیه رشت به شرح زیر است:
جعفرزاده ۷۰۵۰
عظمتی ۳۸۵۰
کوچکی‌نژاد ۳۷۰۰
اقازاده ۲۷۰۰

* حوزه انتخابیه فومن به شرح زیر است:
ناصر عاشورى ۴۴۵۳
مهدى افتخارى ۴۳۶۱
خلیل بهروزى فر ۳۸۶۲

* آمار حوزه انتخابه رودسر  به شرح زیر است:
رهبری ۱۴۸۸۵
عباسی ۱۲۵۰۰

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*انتخابات در خرم آباد برای تصاحب دو کرسی و میان چهار کاندیدا به دور دوم کشیده شد. آقایان بیرانوند، محمودوند، ملکشاهی و محمدنیا چهار کاندیدایی هستند که در دور دوم با هم رقابت می کنند.
*نتایج نهایی شمارش آراء در شهرستان الیگودرز:
۱-خدابخشی۲۰۹۸۹
۲- گنجی۱۱۲۶۳
۳-قاسمی ۱۰۹۷۴
۴-توکلی ۱۰۹۵۴
به این ترتیب آقای خدابخشی به عنوان منتخب مردم الیگودرز راهی بهارستان خواهد شد.
* در شهرستان کوهدشت، این افراد پیشتاز هستند:

الهیار ملکشاهی: ۶۳۸۰۰
محمد آرادبخت: ۴۵۹۰۰
علی امامی: ۲۳۰۰۰

*آمار  حوزه انتخابیه  ازنا و درود حکایت از آمار زیر دارد:
گودرزی ۱۶۷۱۱
کیانپور۱۵۲۷۰
عبدالوند ۱۵۱۰۹
سالاروند ۹۰۷۸
رشیدی۶۵۴۰
سلیمانی۶۴۰۱

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*در استان مرکزی و در حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان از مجموع ۴۸۴۶۳ رای آقای محمد حسینی با کسب ۱۳۰۴۲ رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه فراهان و آشتیان؛
حسینی ۱۷۰۰
صلاحی ۲۷۰۰
بیاتی ۴۷۰۰

* در حوزه انتخابیه فراهان و آشتیان محمد حسینی صاحب اکثریت آراء و پیروز انتخابات شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

در حوزه انتخابیه رزن و پس از شمارش آرا انتخابات میان آقایان لطفی و سلطانی به دور دوم کشیده شد.
* فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: درمجموع ۵۲ هزار و ۴۳۹ نفر در انتخابات ۹۴ شرکت داشته‌اند که دکتر «اکبر رنجبر زاده» با ۱۹ هزار و ۴۳۰ رأی معادل ۳۷ درصد کل آرا به‌عنوان نماینده منتخب مردم انتخاب شد.
*نتیجه قطعی شمارش آراء در حوزه انتخابیه کبودراهنگ و بهار:
پورمختار ۴۲۰۰۰
جعفری ۳۵۰۰۰
یعقوبی ۲۹۰۰۰
به این ترتیب آقای پورمختار به عنوان منتخب مردم این حوزه در مجلس باقی خواهد ماند.

*در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع ۵۴۴۳۶ رای محمد محهدی مفتح با کسب ۳۹۶۲۳ رای به عنوان نماینده مردم برگزیده شد.

*خبرها حاکی از پیروزی محمد مهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان دارد.

*خبرها حاکی از پیروزی اکبر رنجبرزاده از حوزه انتخابیه اسدآباد دارد.

* در حوزه انتخابیه ملایر، حاج محمد کاظمی به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه نهاوند رقابت بین علیرضا شهبازی و بهرام حسن نیا است.

*بر اساس اطلاعات واصله از شمارش برخی صندوق ها در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ محمدعلی پورمختار اول است و جعفری در جایگاه دوم و یعقوبی در رتبه سوم شمارش آرا حوزه انتخابیه شهرستان بهار و کبودراهنگ قرار دارند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
* به گزارش تابناک یزد، بر اساس گزارش های اعلام شده انتخابات در حوزه مهریز در استان یزد به دلیل عدم حد نصاب کاندیداها به دور دوم کشیده شده است. گفته می شود محمدرضا بابایی و صباغیان به در مرحله دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

*با شمارش ۲۵۷ هزار رای ماخوذه، سید ابوالفضل موسوی کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان و حامیان دولت در یزد توانست با ۱۱۰۰۰۰ رای به مجلس راه یابد. کاندیدای اصولگرایان هم در انتخابات ۹۰۰۰۰ رای کسب کرد.

انتهای پیام/
منبع : تابناک

برچسب‌ها: , , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق