جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
139412080615559567229134
 پوشش زنده/آمار قطعی شمارش آراء انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور/ نتایج انتخابات در ۲۵حوزه انتخابیه+جدول   

آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

به گزارش ندای اصفهان ، آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در انتخابات مجلس دهم در برخی از حوزه‌های انتخابیه قطعی شد.

ردیف حوزه انتخابیه تعداد کل آرای ماخوذه فرد(افراد) منتخب، گرایش سیاسی و میزان آرا توضیحات
۱ قائنات و زیرکوه ۸۷۶۸۷ فرهاد فلاحتی(اصولگرا) با کسب ۳۰۱۲ رای
۲ تویسرکان ۵۴۴۳۶ محمدمهدی مفتح(اصولگرا) با کسب ۳۹۶۲۳ رای
۳ شهربابک ۴۵۰۶۶ علی اسدی(اصلاح طلب) با کسب ۱۶۹۵۶ رای
۴ کلیبر ۶۳۴۸۰ ولی‌الله قلی‌زاده(اصولگرا) با کسب ۳۶۹۳۶ رای
۵ نائین، خور، بیابانک ۳۹۵۲۹ عباسعلی پوربافرانی(مستقل) با کسب ۱۱۱۵۴
۶ سیرجان و بردسیر ۱۴۴۷۰۱ شهباز حسن پور بیلگری(اعتدال‌گرا) با کسب ۵۴ هزار و ۹۷۰
۷ اردستان ۳۰۰۷۵ سیدصادق طباطبایی‌نژاد(اصولگرا) با کسب ۱۶ هزار و یکصد
۸ دشتی و تنگستان ۸۵۰۱۶ سیدکمال‌الدین شهریاری(اصولگرا) با کسب ۵۴ هزار و ۲۰۸
۹ دشت آزادگان و هویزه ۶۸۰۵۳ قاسم ساعدی(اصولگرا) با کسب ۲۰ هزار و ۶۴۳ رأی
۱۰ زرند و کوهبنان ۷۹۵۸۹ حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب) با کسب ۳۵ هزار و ۶۹۳
۱۱ گرمی ۴۷۸۰۳ سیدحمایت میرزاده(اصلاح طلب) با کسب ۲۱ هزار و ۳۹۹ رأی
۱۲ مریوان و سروآباد ۸۴۹۲۵ منصور مرادی(مستقل) و امید کریمیان(اصلاح طلب) به ترتیب با کسب ۱۵ هزار و ۸۱۵ و ۱۲ هزار و ۸۱۹ به دور دوم کشیده شد
۱۳        خرمشهر ۶۰۵۴۱    عبدالله سامری(مستقل) با کسب ۱۹هزار و ۳۱۸ رأی
۱۴ بندرلنگه، بستک و پارسیان ۱۲۴۳۴۲  خالد زمزم‌نژاد(اصلاح طلب) و احمد جباری(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۲۹هزار و ۹۷۷ رأی و ۲۹هزار و ۱۵۰ رأی به دور دوم کشیده شد
۱۵ دامغان ۴۹۴۰۲ ابولفضل حسن بیگی(مستقل) با کسب ۱۷۲۴۴
۱۶ بروجن ۶۴۱۸۲ خدیجه ربیعی فرادنبه(مستقل) و علی نادری فرد(مستقل) به ترتیب با ۱۴۶۴۲ و ۱۰۱۰۸ رای به دور دوم کشیده شد
۱۷ ساوه و زرندیه ۱۲۲۶۲۴ شهلا میرگلوبیات(اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل) به ترتیب با ۲۳۸۸۱ و ۲۲۷۶۲ رای به دور دوم کشیده شد
۱۸ اقلید ۵۵۹۷۲ سیدحسین افضلی(اصلاح طلب) با کسب ۲۰۸۸۳ رای
۱۹ بیجار ۴۸۶۵۴ حمداله کریمی(مستقل) با کسب ۱۵۹۱۹ رای
۲۰ قروه و دهگلان ۹۷۰۲۵ علی محمد مرادی(مستقل) با کسب ۳۹۳۰۲ رای
۲۱ مرند و جلفا ۱۵۸۳۲۴ کریم شافعی(اصلاح طلب) و محمد حسن نژاد(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۲۹۶۷۲ و ۲۹۰۶۳ رای به دور دوم کشیده شد
۲۲ بهار و کبودآهنگ ۱۴۲۳۶۶ محمد علی پورمختار(اصولگرا) با کسب ۳۹۷۲۵رای
۲۳ آستانه اشرفیه ۵۴۵۷۴ محمد حسین قربانی(اصولگرا) با کسب ۱۹۳۱۱ رای
۲۴ طوالش،رضوانشهر و ماسال ۱۸۲۵۹۴ محمود شکری(اصولگرا) با کسب ۴۸۸۸۶
۲۵ رزن ۶۳۸۲۰ حسن لطفی(اصلاح طلب) و عطااله سلطانی صبور(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۱۵۰۱۳ و ۱۴۸۹۹ رای به دور دوم کشیده شد

 

انتهای خبر/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق