چهارشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
 پوشش زنده/آمار قطعی شمارش آراء انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور/ نتایج انتخابات در ۲۵حوزه انتخابیه+جدول   

آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

به گزارش ندای اصفهان ، آمار رسمی از نتایج شمارش آراء در انتخابات مجلس دهم در برخی از حوزه‌های انتخابیه قطعی شد.

ردیفحوزه انتخابیهتعداد کل آرای ماخوذهفرد(افراد) منتخب، گرایش سیاسی و میزان آراتوضیحات
۱قائنات و زیرکوه۸۷۶۸۷فرهاد فلاحتی(اصولگرا) با کسب ۳۰۱۲ رای
۲تویسرکان۵۴۴۳۶محمدمهدی مفتح(اصولگرا) با کسب ۳۹۶۲۳ رای
۳شهربابک۴۵۰۶۶علی اسدی(اصلاح طلب) با کسب ۱۶۹۵۶ رای
۴کلیبر۶۳۴۸۰ولی‌الله قلی‌زاده(اصولگرا) با کسب ۳۶۹۳۶ رای
۵نائین، خور، بیابانک۳۹۵۲۹عباسعلی پوربافرانی(مستقل) با کسب ۱۱۱۵۴
۶سیرجان و بردسیر۱۴۴۷۰۱شهباز حسن پور بیلگری(اعتدال‌گرا) با کسب ۵۴ هزار و ۹۷۰
۷اردستان۳۰۰۷۵سیدصادق طباطبایی‌نژاد(اصولگرا) با کسب ۱۶ هزار و یکصد
۸دشتی و تنگستان۸۵۰۱۶سیدکمال‌الدین شهریاری(اصولگرا) با کسب ۵۴ هزار و ۲۰۸
۹دشت آزادگان و هویزه۶۸۰۵۳قاسم ساعدی(اصولگرا) با کسب ۲۰ هزار و ۶۴۳ رأی
۱۰زرند و کوهبنان۷۹۵۸۹حسین امیری‌خامکانی(اصلاح طلب) با کسب ۳۵ هزار و ۶۹۳
۱۱گرمی۴۷۸۰۳سیدحمایت میرزاده(اصلاح طلب) با کسب ۲۱ هزار و ۳۹۹ رأی
۱۲مریوان و سروآباد۸۴۹۲۵منصور مرادی(مستقل) و امید کریمیان(اصلاح طلب) به ترتیب با کسب ۱۵ هزار و ۸۱۵ و ۱۲ هزار و ۸۱۹به دور دوم کشیده شد
۱۳       خرمشهر۶۰۵۴۱   عبدالله سامری(مستقل) با کسب ۱۹هزار و ۳۱۸ رأی
۱۴بندرلنگه، بستک و پارسیان۱۲۴۳۴۲ خالد زمزم‌نژاد(اصلاح طلب) و احمد جباری(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۲۹هزار و ۹۷۷ رأی و ۲۹هزار و ۱۵۰ رأیبه دور دوم کشیده شد
۱۵دامغان۴۹۴۰۲ابولفضل حسن بیگی(مستقل) با کسب ۱۷۲۴۴
۱۶بروجن۶۴۱۸۲خدیجه ربیعی فرادنبه(مستقل) و علی نادری فرد(مستقل) به ترتیب با ۱۴۶۴۲ و ۱۰۱۰۸ رایبه دور دوم کشیده شد
۱۷ساوه و زرندیه۱۲۲۶۲۴شهلا میرگلوبیات(اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل) به ترتیب با ۲۳۸۸۱ و ۲۲۷۶۲ رایبه دور دوم کشیده شد
۱۸اقلید۵۵۹۷۲سیدحسین افضلی(اصلاح طلب) با کسب ۲۰۸۸۳ رای
۱۹بیجار۴۸۶۵۴حمداله کریمی(مستقل) با کسب ۱۵۹۱۹ رای
۲۰قروه و دهگلان۹۷۰۲۵علی محمد مرادی(مستقل) با کسب ۳۹۳۰۲ رای
۲۱مرند و جلفا۱۵۸۳۲۴کریم شافعی(اصلاح طلب) و محمد حسن نژاد(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۲۹۶۷۲ و ۲۹۰۶۳ رایبه دور دوم کشیده شد
۲۲بهار و کبودآهنگ۱۴۲۳۶۶محمد علی پورمختار(اصولگرا) با کسب ۳۹۷۲۵رای
۲۳آستانه اشرفیه۵۴۵۷۴محمد حسین قربانی(اصولگرا) با کسب ۱۹۳۱۱ رای
۲۴طوالش،رضوانشهر و ماسال۱۸۲۵۹۴محمود شکری(اصولگرا) با کسب ۴۸۸۸۶
۲۵رزن۶۳۸۲۰حسن لطفی(اصلاح طلب) و عطااله سلطانی صبور(اصولگرا) به ترتیب با کسب ۱۵۰۱۳ و ۱۴۸۹۹ رایبه دور دوم کشیده شد

 

انتهای خبر/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

    نظر شما
    نام :

    ایمیل :

    از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
    متن کامنت :
     


    ثبت نام حوزه دانشجویی
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری چشمه سار
    پایگاه خبری چشمه سار
    اصفهان شرق
    اصفهان شرق
    گفتمان نیوز
    گفتمان نیوز
    وعده صادق
    وعده صادق