پنج شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
 آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها +جدول   

با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

به گزارش ندای اصفهان ، رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۷ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۴۵ ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۷ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۴ هزار و ۸۴۴ کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود ۲۰۷ حوزه اصلی و ۸۵۵ حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت ۰۹:۰۰ بامداد شنبه ۸ اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

۲/۹۰۰/۰۰۰ نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اهر و هریسبیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان

(اصولگرا)

۲بستان آبادمحمد وحدتی‌هلان  مستقل –
۳بنابضیاء‌الله اعزازی  اصولگرا –
۴تبریز، آذرشهر و اسکو    
    
    
    
    
    
۵سراب و مهربانیوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور(اصلاح طلب)
۶شبستر    
۷کلیبر، خداآفرین و هوراند قلی الله‌قلی زاده۳۶۹۳۶اصولگرا –
۸مراغه و عجبشیر    
۹مرند و جلفا    
۱۰ملکانسلمان خدادادی    
۱۱میانه    
    
۱۲ورزقان  رضا علیزاده اصولگرا  –
۱۳هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی۱۵۰۳۴مستقل 
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۹۶/۵۹۱ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱ارومیه    
    
    
۲بوکان    
۳پیرانشهر و سردشت    
۴خوی و چایپاره    
۵سلماس    
۶ماکو – چالدران – پلدشت و شوط    
۷مهاباد    
۸میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب    
    
۹نقده و اشنویه    

 

استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
۹۹۸/۴۹۹ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اردبیل، نمین، نیر و سرعین رضا کریمی  اصلاح‌طلب 
 صدیف بدری
  اصولگرا 
۲پارس آباد و بیله سوار   

 شکور پورحسین

ایرج بیگدلو

۳خلخال و کوثر بشیر خالقی  اصولگرا 
۴گرمی میرحمایت میرزاده  اصلاح‌طلب 
۵مشگین شهر ولی ملکی  اصلاح‌طلب 

 

استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اردستانسیدصادق طباطبائی نژاد۱۶۰۳۳
اصولگرا
 –
۲اصفهان    
    
    
    
    
۳خمینی شهر    
۴سمیرم    
۵شاهین شهر،میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی  اصولگرا
۶شهرضا و سمیرم سفلی    
۷فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشتاکبر ترکی  اصولگرا
 –
۸فلاورجانسیدناصر موسوی لارگانی   اصولگرا –
۹کاشان و آران و بید گلسید جواد ساداتی‌نژاد ۶۸۰۰۰ اصولگرا
۱۰گلپایگان و خوانسار علی بختیار  اصلاح طلب

۱۱لنجان محسن کوهکن  اصولگرا –
۱۲مبارکه   
۱۳نائین، خور و بیابانک    
۱۴نطنز و قمصر مرتضی صفاری نطنزی اصولگرا
 
۱۵نجف آباد وتیران وکرون ابوالفضل ابوترابی  اصولگرا –

 

اقلیت های دینی
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱زرتشتیان    
۲کلیمیان مره‌صدق   
۳مسیحیان آشوری و کلدانی یوناتن بن کلیا   
۴مسیحیان ارمنی جنوب ایران    
۵مسیحیان ارمنی شمال ایران کارن خانلری   

 

استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۸۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان    
۲کرج، اشتهارد و فردیس    
    

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۳۴/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایش

راه یافتگان به

دور دوم

۱دهلران ، دره شهر و آبدانان    
۲ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران    
   

 

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۹۱/۴۵۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدری   اصلاح طلب
 –
۲دشتستانمحمدباقر سعادت 
 اعتدالی

۳دشتی و تنگستان سید کمال الدین شهریاری   –
۴کنگان، دیر، جم و عسلویه سکینه الماسی۴۱۰۰۰  اصلاح طلب
استان تهران
تعداد واجدین رأی دادن:
۸/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه‌یافتگان به دور دوم
۱پاکدشت    
۲تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
۳دماوند و فیروزکوه    
۴رباط کریم و بهارستان    
۵شهریار، ملارد و قدس    
۶ورامین، پیشوا و قرچک سید حسین نقوی حسینی
 اصولگرا
 

 

استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۰۲/۶۲۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد    
۲بروجن    
۳شهرکرد    
۴لردگان محمدخالدی سردشتی   –

 

استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۹۸/۲۰۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 ۱بیرجند و درمیان و خوسفسید محمد باقر عبادی ۵۹۴۵۹
 اصولگرا
 ۲قاین و زیرکوه فرهاد فلاحتی
  اصولگرا
 ۳نهبندان و سربیشهنظر افضلی  اصولگرا

 ۴فردوس،طبس،بشرویه و سرایانمحمدرضا امیرحسنخانی  ۳۵۷۳۸ اصولگرا

 

استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
۴/۲۶۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱گناباد و بجستان    
۲قوچان و فاروج    
۳فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه    
۴سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن    
   
۵درگز    
۶خواف و رشتخوار    
۷چناران و بینالود    
۸تربت‌جام،تایباد و باخرز    
۹نیشابور و فیروزه   
   
۱۰کاشمر، بردسکن و خلیل آباد    
۱۱مشهد و کلات    
   
   
   
   
۱۲تربت حیدریه و مه ولات وزاوه    

 

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۲۴/۳۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل
۲بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلانعلی اکبری
اصلاح طلب
علی قربانی
اصلاح طلب
۳اسفراینهادی قوامی اصولگرا

 

استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۴۳۰/۲۵۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 ۱مسجد سلیمان، لالی و هفتگل    
 ۲اندیمشکفریدون حسنوند   اصولگرا
 ۳رامهرمز و رامشیر    
 ۴دزفولعباس پاپی زاده   اصولگرا –
 ۵دشت آزادگان    
 ۶شوش    
 ۷شوشتر و گتوند سهراب گیلانی  اصولگرا –
 ۸ایذه و باغملک    
 ۹آبادان    
    
    
۱۰اهواز
    
   
   
 ۱۱بندرماهشهر و امیدیه و هندیجانحبیب آغاجری
 اصولگرا 

 ۱۲بهبهان    
۱۳شادگانمجید ناصری نژاد
 اصولگرا 
۱۴خرمشهرعبدالله سامری  مستقل
 –

 

استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۷۵/۸۲۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی   
۲زنجان و طارم    
    
۳خدابنده    
۴ابهر و خرمدره    

 

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۹۴/۷۱۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱گرمسار و آرادانغلامرضا کاتب ۲۳۶۸۸
مستقل  –
۲شاهرود،میامی و بسطامسید حسن حسینی شاهرودی اصولگرا
 –
۳سمنان ،مهدی شهر، سرخه وشهمیرزاد    
۴دامغاناسماعیل حسن بیگی  اصولگرا

 

استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۶۸۵/۷۶۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 ۱ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران  عبدالناصردرخشان
اصلاح طلب
 ۲چابهار، نیکشهر، کنارک و قصر قندعبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا –
 ۳خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد و کورین علی کرد  اصولگرا –
 ۴زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون  حبیب‌الله دهمرده اصولگرا 
احمد‌علی کیخا  اعتدالی
 ۵زاهدانعلیم یارمحمدی اصلاح طلب
غلامرضا عزیزیان اصلاح طلب  
 ۶سراوان ،سیب ، سوران و مهرستانمحمدباسط درازهی   

 

استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۳۷۴/۲۴۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱آباده و بوانات و خرم بید    
۲استهبان و نی ریز    
۳جهرم    
۴داراب و زرین دشت    
۵سروستان، خرامه و کوار    
۶اقلید سید حسین افضلی  مستقل 
۷سپیدان    
۸شیراز    
    
    
    
۹فسا    
۱۰فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند    
۱۱کازرون    
۱۲لارستان و خنج و گراش    
۱۳لامرد و مهر    
۱۴مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد    
۱۵ممسنی    

 

استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
۸۸۷/۱۶۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱بوئین زهرا و آوج    
۲تاکستان    
۳قزوین، آبیک و البرز    
    

 

استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۶۸/۷۳۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱قماحمد امیرآبادیاصولگرا
علی لاریجانیاصولگرا
مجتبی ذوالنوریاصولگرا

 

استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۶۱/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایش

راه یافتگان

به دور دوم

۱بیجار    
۲سقز و بانه    
۳سنندج، دیواندره، کامیاران    
    
۴قروه و دهگلان    
۵مریوان و سرو آباد    

 

استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۰۳۸/۸۷۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱بافت، رابر و ارزوئیه علی برز بختیاری  اصلاح‌طلب 
۲بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیکزاد  اصلاح‌طلب 
۳جیرفت و عنبر آباد یحیی کمالی‌پور  مستقل 
۴رفسنجان و انار احمد محمدی  اصلاح‌طلب 
۵زرند و کوهبنان حسین امیری‌خانمکانی  اصلاح طلب

۶سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور  مستقل 
۷شهر بابک علی اسدی کرم  اصلاح‌طلب 
۸کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمی  اصولگرا 
    
۹کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه  اصلاح‌طلب 

 

استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۵۰۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اسلام آباد غرب و دالاهو حشمت‌الله فلاحت‌پیشه  اصولگرا –
۲پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران شهاب نادری  اصولگرا –
۳سنقرسید جواد حسینی‌کیا  اصولگرا
۴قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغربفرهاد تجری ۳۰۷۳۰
 اصولگرا –
۵کرمانشاه عبدالرضا مصری  اصولگرا محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
سید قاسم جاسمی   اصولگرا  سید سعید حیدری طیب
(اصولگرا)


 –
۶کنگاور، صحنه، هرسینحسن سلیمانی۴۹۸۱۶
مستقل  –

 

استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۱۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده    
۲گچساران و باشت    
۳بویراحمد و دنا    
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۲۸۸/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱گرگان وآق قلا    
    
۲گنبدکاووسقرجه‌طیار   اصلاح طلب

۳رامیان و آزادشهر علیرضا ابراهیمی‌فرد  مستقل 
۴علی آبادکتول اسدالله قرخانی  مستقل 
۵مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه    
۶کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان    

 

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۸۶۱/۳۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱رشت    
    
    
۲آستارا ولی داداشی  اصولگرا –
۳آستانه‌اشرفیه    
۴بندر انزلی    
۵رودبار    
۶رودسر و املش اسدالله عباسی۴۰۰۴۷
اصولگرا  –
۷صومعه‌سرا    
۸تالش، رضوانشهر و ماسال    
۹فومن و شفت    
۱۰لاهیجان و سیاهکل    
۱۱لنگرود    

 

استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۰۹/۰۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱خرم آباد و دوره    
    
۲بروجرد    علاءالدین بروجردی، هادی مقدسی
    عباس گودرزی، فاطمه مقصودی
۳سلسله و دلفان    
۴پلدختر    
۵کوهدشت و رومشکان    
۶دورود و ازنا    
۷الیگودرز    

 

استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۳۵/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱آملیوسفیان ملا   
۲بابل    
    
۳بابلسر و فریدونکنار    
۴بهشهر، نکا و گلوگاهعلی محمد شاعری 
 
۵ساری و میاندورود    
    
۶قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی    
۷نور و محمود آباد    
۸نوشهر و چالوس    
۹تنکابن، رامسر و عباس آباد    

 

استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۰۴۷/۶۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایش

راه یافتگان

به دور دوم

۱اراک، کمیجان و خنداب    
    
۲تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی  اصلاح‌طلب 
۳خمین محمد ابراهیم رضایی  اصولگرا 
۴ساوه و زرندیه

 منصوری

خانم میرگلو بیات

 

 اصلاح‌طلب

اصولگرا

 
۵شازند    
۶محلات و دلیجان علیرضا سلیمی  اصولگرا 

 

استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۱۹/۰۹۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر    
    
    
۲بندر لنگه و بستک و پارسیان    
۳میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد    

 

استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۴۱/۹۷۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده ‌منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
۱اسدآباداکبر رنجبرزاده  اصولگرا

۲بهار و کبودرآهنگمحمدعلی پورمختار  اصولگرا  –
۳تویسرکان محمد مهدی مفتح  اصولگرا –
۴رزنحسن لطفی
(اصلاح طلب)

 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

۵ملایر محمد کاظمی اصلاح طلب  احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 –   
۶نهاوندحسن بهرام‌نیا  اصولگرا
 
۷همدان و فامنین    
    

 

استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۶۵/۵۰۴ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایش

راه یافتگان

به دور دوم

۱اردکان    
۲

بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

    
۳تفت و میبدکمال دهقانی  اصلاح طلب
 –
۴

یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

  

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

    نظر شما
    نام :

    ایمیل :

    از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
    متن کامنت :
     


    ثبت نام حوزه دانشجویی
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری چشمه سار
    پایگاه خبری چشمه سار
    اصفهان شرق
    اصفهان شرق
    گفتمان نیوز
    گفتمان نیوز
    وعده صادق
    وعده صادق