چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
1494091_724
 لیست نهایی نامزدهای «ائتلاف‌‌ بزرگ‌ اصولگرایان» و «خبرگان جامعه مدرسین» در سراسر کشور +اسامی   

با یادداشت‌برداری یا ذخیره این صفحه روی گوشی یا تبلت خود می‌توانید هنگام نگارش اسامی نامزدهای مد نظر در شعب اخذ رأی، در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

به گزارش ندای اصفهان ، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند‌ماه امسال برای انتخاب ۲۹۰ نماینده ملت در ۲۰۷ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور با اسامی افراد مشخص شده است.

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی و خانم معصومه راشد، آقای لطیف لطیفی

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: احد خیری

حوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمی

حوزه انتخابیه شبستر: علی علی‌لو

حوزه انتخابیه سراب: داوود روشنی

حوزه انتخابیه میانه:یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی‌اصغری

حوزه انتخابیه اهر و هریس: مهدی حسینیان

حوزه انتخابیه کلیبر و هوراند: قلی‌الله قلی‌زاده

هشترود و چاراویماق: غلامحسین شیری

حوزه انتخابیه بناب: ضیاء‌الله اعزازی

حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور، ابراهیم بازیان

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری

حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران و پلدشت: علیپور

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: منصور حقیقت‌پور، مصطفی افضلی‌فرد

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: امیدعلی رعنایی

حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: عباس‌زاده مشکینی

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی

حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام  سیدصادق طباطبایی‌نژاد

حوزه انتخابیه برخوار و میمه: حسینعلی حاجی‌دلیگانی

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه: سیدمحمدجواد ابطحی

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام  محمدرضا آقایی

حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت: اکبر  ترکی

حوزه انتخابیه فلاورجان: سیدناصر موسوی‌لارگانی

حوزه انتخابیه نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

حوزه انتخابیه سمیرم: بهروز جعفری

حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن

حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار: محمدرضا جمالی

استان البرز

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: علی حدادی

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی.

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری

حوزه دشتستان: غلامرضا مختاری

حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.

حوزه انتخابیه پاکدشت: فرهاد بشیری

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی

حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا: سید حسین نقوی حسینی

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سلمان: سید سعید زمانیان

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد: قدرت‌الله حمزه

استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی.

حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل‌نیا.

حوزه انتخابیه قوچان: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.

حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.

حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.

حوزه انتخابیه نیشابور: حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی.

حوزه انتخابیه درگز: رزمیان.

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده.

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه: ابوالقاسم خسروی.

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالی

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.

حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.

حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی.

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی.

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف: سید محمد باقر عبادی

حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه: فرهادفلاحتی

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: سیدشکرخدا موسوی، ناصر سودانی، جویجری

حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی، سید محمد مولوی و سید امیر موسوی

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: سیدهادی طباطبایی

حوزه انتخابیه دشت آزادگان: قاسم ساعدی

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری

حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: حبیب آقاجری

حوزه مسجد سلیمان: ورناصری

حوزه شادگان: حجت الاسلام مجید ناصری نژاد

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسنوند

رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: حجت‌الاسلام علی باقری.

حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمدعلی موسوی.

حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: محمدرضا خان‌محمدی خرمی.

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.

حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سید حسن حسینی

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاری

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابت

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی.

حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.

حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری.

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.

حوزه انتخابیه سپیدان: احمد اسفندیاری.

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: سید ابراهیم حسینی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکری

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: فرهاد طهماسبی

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: مهدی برومندی

حوزه انتخابیه لارستان، گراش و مهر: جمشیدجعفرپور

حوزه انتخابیه کازرون: امان‌الله دهقان‌فر

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک والبرز: حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگی

حوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانی

حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح الله عباسپور

استان کرمان

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: علیرضا منظری توکلی

حوزه انتخابیه بم، ریگان و فهرج: موسی غضنفرآبادی

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسن رحمانی

حوزه انتخابیه شهربابک: حسین فتاحی

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی، غلامرضا پورابراهیمی

حوزه انتخابیه رفسنجان: سید محمدحسین حسینی

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستان‌های سرقلعه و جیگران:شهاب نادری

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری، محمد کرمی‌راد، سید قاسم جاسمی، ابراهیم عزیزی

حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: علی جلیلیان

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب: فتح الله حسینی

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: علی پولادی‌وندا

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایتخواه

استان گلستان

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: رضا صابری

حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی

حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان: رحمت جلالی

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری، عیسی امامی

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: سلیمان عباسی

استان گیلان

حوزه انتخابیه رودبار: عباس صفایی

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح‌الله نیکفر

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی

حوزه انتخابیه لنگرود: گل‌آقا پورعباس

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری

حوزه انتخابیه فومن و شفت: خلیل بهروزی‌فر

حوزه انتخابیه بندرانزلی: حسن خسته‌وند

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان: علی امامی‌راد

حوزه انتخابیه پلدختر: سید حمیدرضا کاظمی

استان مازندران

حوزه انتخابیه آمل: سید ضیاالدین کاظمی دینان.

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی.

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتن

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری.

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعی

حوزه انتخابیه بابل: حجت الاسلام ناصری و مومنی

حوزه انتخابیه بهشهر:حمد علی مقیمی

حوزه انتخابیه بابلسر:  ولی الله نانواکناری

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.

حوزه خمین: مجتبی ابراهیمی

حوزه ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات

حوزه شازند: قاسم عزیزی

حوزه محلات و دلیجان: حجت‌السلام علیرضا سلیمی

حوزه فراهان، تفرش و آشتیان: ولی‌الله بیاتی

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر: هاشمی تختی، محمد عاشوری، جراره

حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان: احمد  جباری

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: رئیسی

استان همدان

حوزه انتخابیه اسدآباد: اکبر رنجبرزاده

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمد مهدی مفتح

حوزه انتخابیه ملایر: احمد آریایی‌نژاد، احد آزادی‌خواه

حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا

حوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمید‌رضا حاجی‌بابایی و سید محمد کاظم حجازی

حوزه انتخابیه رزن: عطالله سلطانی صبور

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پور مختار

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.

حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.

حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.

حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.

پوستر/ لیست ائتلاف معتمدین انقلابی اصولگرا در تهران

لیست نهایی نامزدهای «ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان» و «خبرگان جامعه مدرسین» در سراسر کشور +اسامی
لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در سراسر کشور

لیست کاندیداهای جامعه مدرسین در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای کشور که با شعار “امنای ملت، حافظان اصل ولایت” منتشر شده به شرح ذیل است:

حضرات آیات و حجج اسلام والمسلمین آقایان:

استان آذربایجان شرقی

۱- محسن شبستری
۲- محمد تقی پورمحمدی
۳- هادی ملکوتی
۴- محمد فیض سرابی
۵- جواد حاجی زاده

استان آذربایجان غربی

۱- علی اکبر قریشی
۲- عسگر دیرباز
۳- عباس رفعتی

استان  اردبیل

۱- سید حسن عاملی
۲- سید صادق محمدی جزه‌ای

استان اصفهان

۱- سید یوسف طباطبایی
۲- مرتضی مقتدایی
۳- عبدالنبی نمازی
۴- محمود عبداللهی
۵- سید ابوالحسن مهدوی

استان البرز

۱- سید محمدمهدی میرباقری
۲- سید محمدعلی مدرسی
۳- محسن کازرونی

استان ایلام

۱- سید محسن سعیدی

استان بوشهر

۱- سید هاشم حسینی بوشهری

استان تهران

۱- محمد یزدی
۲- احمد جنتی
۳- محمد امامی کاشانی
۴- محمدعلی موحدی کرمانی
۵- محمد تقی مصباح یزدی
۶- سید ابوالفضل میر محمدی
۷- ابراهیم امینی
۸- سید محمدرضا مدرسی
۹- علیرضا اعرافی
۱۰- علی مؤمن
۱۱- محمد ری شهری
۱۲- قربانعلی دری نجف آبادی
۱۳- محمدباقر باقری کنی
۱۴- حسن روحانی
۱۵- غلامرضا مصباحی مقدم
۱۶- محسن قمی

استان چهارمحال بختیاری
۱- علیرضا اسلامی

استان خراسان جنوبی
۱- سید ابراهیم رئیسی

استان خراسان رضوی

۱- سید محمود هاشمی شاهرودی
۲- سید احمد علم الهدی
۳- سید احمد حسینی خراسانی
۴- سید محمد سعیدی
۵- حسن عالمی
۶- سید مجتبی حسینی
۷- محمد هادی عبد خدایی

استان خراسان شمالی

۱- حبیب الله مهمان نواز

استان خوزستان

۱- سیدمحمدعلی موسوی جزائری
۲- عباس کعبی
۳- سید علی شفیعی
۴- محسن حیدری (آل‌کثیر)
۵- عبدالکریم فرحانی

استان زنجان

۱- محمدرضا حاج ابوالقاسمی دولابی

استان سمنان
۱- سید محمد شاهچراغی

استان سیستان و بلوچستان
۱- عباسعلی سلیمانی
۲- علی احمد سلامی

استان فارس

۱- اسدالله ایمانی
۲- سید علی اصغر دستیب
۳- احمد بهشتی
۴- غلامعلی صفایی بوشهری
۵- علی شیخ موحد

استان قزوین

۱- علی اسلامی
۲- محمود رجبی

استان قم

۱- محمد مؤمن

استان کرمان

۱- سید احمد خاتمی
۲- محمدبهرامی خوشکار
۳- امان الله علی‌مردای

استان کرمانشاه
۱- حسن ممدوحی
۲- محمود محمدی عراقی

استان کهکیلویه و بویراحمد
۱- سید شرف الدین ملک حسینی

استان گیلان
۱- زین العابدین قربانی
۲- رضا رمضانی

استان مازندران
۱- نور الله طبرسی
۲- صادق لاریجانی
۳- علی معلمی
۴- علی اکبر سیفی مازندرانی

استان مرکزی
۱- احمد محسنی گرگانی
۲- محسن اراکی

استان هرمزگان
۱- غلامعلی نعیم آبادی

استان همدان
۱- غیاث الدین محمدی
۲- سید مصطفی موسوی هوایی

استان یزد
۱- ابوالقاسم وافی

انتهای پیام/

منبع : مشرق

برچسب‌ها: , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق