سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
گفت و شنود با حجت الاسلام احمد سالک کاندیدای مجمع اصولگرایان اصفهان
 دشمن هم دارد کار می کند/ برای ارتقای اصفهان چه باید بکنیم؟/ برخی از خودی ها شیطنت می کنند   

اگر بگویند «سازش» مردم جلویش می ایستند اما «تعامل» کلمه قشنگی است و از آن استفاده می کنند. شما صحبتهای رییس جمهور و دیگران را مطالعه کنید؛ در این کلیدواژه ها ببینید چه خبر است

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، متن زیر سخنان حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک در جلسه هفتگی مسجد صاحب الزمان واقع در خیابان صاحب الزمان است که به پرسش های حاضرین پیرامون انتخابات، اظهارات آقای هاشمی و مهندسی دشمن پاسخ می دهند و از مشکلات پیش پای مجمع اصولگرایان اصفهان سخن می گویند.

***

حجت الاسلام سالک: ببینید انگلیس دارد در کشور برای مهندسی انتخابات کار میکند و دشمن لیستی را تایید کرده و گفته که لیست آقای هاشمی است و این لیست و سر لیست آن باید بترسد از این تعریف مهندسی سفارت انگلیس.

چند نکته عرض می کنم.

یک؛ جمهوری اسلامی ایران به محوریت امام و امام خامنه ای از حیث مکتب اسلام و سیاست و فرهنگ و اقتصاد در منطقه و جهان به برکت شهدا و ایثارگران و مردم جایگاه رفیعی پیدا کرده است. این اقتدار نباید شکسته شود. دشمن تلاش کرد با جنگ نظامی این اقتدار را بشکند ولی نشد، تلاش کرد با تحریم اقتصادی بشکند تاثیر کرد ولی نشد. فتنه ۷۸ و ۸۸ راه انداخت. فتنه ۹۸ هم راه می اندازد ولی موفق نخواهد شد و شرطش بصیرت مردم است که ۲۲ بهمن امسال نشانگر آن است.

دو؛ دوستان، دشمن تلاش میکند اصول انقلاب اسلامی را در بعد حاکمیتی بشکند. اگر بگوییم اصول اساسی حاکمیت دینی چیست یک مورد آن مجلس است، دیگری خبرگان است، دشمن تلاش میکند اینها را بشکند.

سه؛ تلاش دشمن این است که مردم را از اساس اسلام و انقلاب و امام و رهبری جدا کند.

چهار؛ تخریب مسئولین نظام از شخص آقا گرفته تا دیگران.

وقتی جریان لندن، سید مجتبی، کتاب کافی را باز میکند و می گوید قال الباقر (ع): چنین …

بعد می گوید و اما مصداق حال الروایه: الخامنه ای و المطهری و البهجت،

و در تلویزیون لندن پخش میشود که اینتلیجنت سرویس پشت آن است.

این گفته شیطان است که از دهان یک معمم بیرون می آید. آقا فرمودند شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی.

هدف سوم دشمن این است که اگر تخریب اثر نکرد ترور کند. که این از صدر اسلام تا الآن بوده است.

اما چه باید کرد؟

یک. نظام را باید حفظ کرد. حفظ نظام از اوجب واجبات است.

دو. اجازه ندهیم ستون خیمه اسلام آسیب ببیند. باید از شخص آقا دفاع کرد، نه با حرف بلکه با پیاده کردن اندیشه های امام و رهبری. آقا ۴۵ سیاست را ابلاغ کردند که یک مورد آن اقتصاد مقاومتی است.

سه. مردم را باید حفظ کرد با چند چیز:

الف- اطلاع رسانی مستند

ب- اطلاع رسانی مستند دینی بر اساس تعمیق در دین و ارتقای فهم دینی با بصیرت

ج- نیازها و مطالبات مردم را باید حل کرد

د- روحیه انقلابیگری را با ظلم ستیزی مدیریت کرد و فرهنگسازی نمود.

امریکایی ها در سه ماه قبل، سه راهبرد داشتند:

اول. تغییر ساختار رژیم ایران با چند شیوه

– جنگ نظامی

– منزوی کردن ایران در دنیا

– تحریم اقتصادی با ۵ هدف (نابود کردن دانش هسته ای ایران- شورش بر اساس انقلاب مخملی- مقابله مردم با نظام و ولایت- فلج کردن اقتصاد ایران- جنگ نرم و حمله به مقدسات)

دوم. تغییر رفتار ایران بر دو پایه (۱- نفوذ در مراکز تصمیم گیری کشور با هدف عقب نشینی از اصول انقلاب ۲- همراه کردن مردم با نظام جهانی بر اساس اندیشه لیبرال دموکراسی

سوم. مهار ایران و جلوگیری از هرگونه پیشرفت

ببینید پسابرجام با ما قطره چکانی برخورد می کند؛ یعنی تحقیر، یعنی بسترسازی برای مزدوران. چه کسی باید بایستد؟ آقا یک تنه ایستاده اند. مردم هم پشت سر آقا هستند، ولی آن اصول حمایتی باید باشد که یک مورد آن مجلس است که آن را شما مردم درست میکنید.

آقا فرمودند مراقب باشید نفوذی ها در مجلس خبرگان نروند، اگر رفتند از آن سازش با غرب و امریکا در می آید. یعنی یک طرح دو فوریتی می آورند به این شکل و امضا می کنند که دولت را مکلف کند در زمینه های فلان با آمریکا و غرب کنار بیاید. اگر بگویند «سازش» مردم جلویش می ایستند اما «تعامل» کلمه قشنگی است و از آن استفاده می کنند. شما صحبتهای رییس جمهور و دیگران را مطالعه کنید؛ در این کلیدواژه ها ببینید چه خبر است.

اینها اگر در مجلس خبرگان رفت رهبرسازی از آن در می آید. بستر رهبرسازی را آماده کرده اند، گفته اند شورای رهبری. گفته اند رهبری برود در بیت امام. اینها خواسته دشمن است. پس مجلسی می خواهیم که ستون اسلام را حفظ کند.

باز هم چه باید کرد؟ (مجمع اصولگرایان)

باید برادرها کنار هم باشند باید یک مشت باشیم و کنار هم باشیم، قیب این مشت هم ولایت است امام خامنه ای است. مجلس باید نفوذی که مثل موریانه است داخلش نرود. یکی از راه کارها را می گویم؛ ما یک و نیم سال است چراغ خاموش با حضور سران اصولگرایی جلسه تشکیل داده ایم. آقای فولادگر دبیر آن جلسه است. اساسنامه نوشتیم. لیست تهیه کردیم. یکی از دوستان در بیرون یک حرفی زده بود بعضی از این تشکل ها طلبکاری کرده بودند که پس ما چکاره ایم. اصرار کردند که ما می خواهیم حرف بزنیم. گفتیم تشریف بیاورید. حرف هایی زدیم. لیستی دادند. گذشت و آن تبدیل شد به یک مجمعی و در آن مجمع همه کسانی که بودند را جمع کردیم. چتر را باز کردیم همه اینها آمدند در منزل آقای فولادگر جلسه تشکیل شد. ماه رمضان بود. آنجا ۷۰ نفر از دوستان جمع شدند و گفتند می خواهیم یک شورای عالی که روحانیت در راس آن باشد داشته باشیم. بالاتفاق این بچه ها رای دادند و آیت الله مهدوی و آقای بهشتی نژاد و بنده انتخاب شدیم. این شورای عالی سه کار باید می کرد: ۱-نظارت ۲-رفع اختلاف ۳- هدایت

مجمع تشکیل شد. رای گیری کردند شورای هماهنگی انتخاب شد. شورا مدل انتخاب آوردند و به این ۵ نفر رسیدند.

ما پیش بینی مان این است که بعد از انتخابات چالش های جدی خواهیم داشت و برای مقابله با آنها باید یک جمع محکمی باشد. این در اصفهان شکل گرفته و دشمن شروع به تخریب کرده است.

دستورالعمل: دستوری از تهران می آید که از همان مهندسی اتخابات سفارت انگلیس است که آیت اله یزدی و مصباح و جنتی نباشند. در اصفهان آیت اله نمازی و عبدالهی و مهدوی نباشند و در راس مسایل اصفهان هم حاج احمد سالک نباشد.

شروع کرده اند به تهمت و دروغ و… .جزء دستورات شان است که افراد را بیندازند. از این تخریب ها ما می فهمیم این جمع حرکتش درست بوده است.

شب می خوابیم صبح بلند می شویم می بینیم یک آقایی لیست داده و بنده را گذاشته وسط لیست و آقای کامران و خانمش را هم گذاشته دو طرف و پخش کرده اند. از شرق اصفهان تلفن می زنند که برای چه رفته ای کنار این افراد؟ میگویم به خدا من روحم خبر ندارد. صبح تکذیب کردیم و شکایت کردیم.

بعضی از خودی ها این مسایل را رعایت نمی کنند. چون:

– مجتهداند و می گویند ما سیاست را می فهمیم و شما نمی فهمی

– تشکیلات پذیر نیستند

– فصل الخطاب پذیر نیستند

ما از اصلاح طلبان نگران نیستیم. از خودی ها نگرانیم. آقای مطهری از تهران با آن اندیشه نشسته برای اصفهان تصمیم می گیرد. مثلا آقای فولادگر را میگذارد توی این لیست. از پریروز تا حالا من و آقای فولادگر و … داریم جواب می دهیم بعد هم می گویند اینکه رای نمیاره چون رفته در لیست مطهری، حتما رفته با مطهری بسته. در حالیکه نه ایشان خبر دارد و نه ما. خب آقای فولادگر تکذیب کرده و شکایت هم کرده.

اگر این لیست ۵ نفر به یاری امام زمان رای بیاورد چند تا کار حل می شود. عدم وحدت بین نمایندگان استان اصفهان حل می شود. هدف ما ارتقای استان اصفهان در تمام زمینه ها است.

بنیاد نصف جهان را بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در ۲۵ آبان ۸۹ که مردم اصفهان خدمت آقا رسیدند آقا یک چشم انداز ترسیم کردند بنده و دوستانمون رفتیم جمع شدیم آقای رحیم صفوی، آقای فضایلی، آقای حجازی، سردار شهید اصغر فولادگر اینها جمع شدیم نشستیم روی چشم انداز اصفهان اساسنامه نوشتیم به ثبت رساندیم و بنیاد درست کردیم و خدمتگزار اینها به عنوان مسئولش هستم.

۴۰ محور را برای ارتقاء استان پیش بینی کردیم. استاندار را آوردیم آقای ذاکر را هر چقدر وعده گرفتیم نیامدند، آقای زرگرپور دو سه بار آمده، شهردار آمده، مدیران آمدند ۸ تا کارگروه درست کردند کارگروه اولمان هم آب کشاورزی و محیط زیست است ما دستمان پر است الان طرح داریم.

ما نتوانستیم بنشینیم بگوییم این ۴ ساله چه کرده ایم. فقط مطالبه را باید پاسخ بدهیم. بعضی از مطالبات هم به ما ربطی ندارد به دولت مربوط است ما کارمان قانون گذاری است. ما تذکر می دهیم سوال می کنیم استیضاح میکنیم.

ما دنبال ارتقاء اصفهان هستیم. چه کسی میتواند این کار را بکند؟ وحدت ۵ تا نماینده شهرستان اصفهان. اگر این هسته مقاومت قوی شد ۲۰ سال آینده اصفهان را درست میکند. ولی چکار کنیم که بعضی شیطنت می کنند. در مجمع نمایندگان دوره نهم دیدید چه اتفاقی افتاد. وقتی پشت پرده می گویند که ما باید کاری بکنیم که شیخوخیت ها رای نیاورند!

لذا من دعوت میکنم به دو چیز؛ یکی حضور حداکثری که این کار می برد و باید هزینه کنیم. کار سخت است، دشمن هم دارد کار میکنه. تخریب فراوان است. ما برای اینکه کمک به افکار مردم اصفهان داشته باشیم یک سال و نیم کار کردیم  وارائه دادیم. خارج از خطا و اشتباه هم نیست. بنابراین ما باید تصمیم بگیریم و به یاری امام زمان این کار را حل کنیم.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

 1. ناشناس گفت:

  ما ایرانی ها فکر کنم آرزوی داشتن دوحزب قدرتمند را که ریشه در تمام استانها، شهرستانها وروستاها بدواند و افراد نخبه را شناسایی ودر راس امور روستا ، شهر ، استان و کشور قرار داده تا مشکلات مملکت حل شود را باید به گورستان ببریم. تا کی باید به یک عده که مثل کف وپف روی آب می باشند رأی بدهیم.
  0  0
 2. ناشناس گفت:

  مصاحبه بود یا سخنرانی؟
  خوب به نظر میرسه استاد سالک اخل پاسخ گویی نیستند بیشتر اهل سخنرانی اند و متکلم وحده همه جیز دان
  0  0
 3. ناشناس گفت:

  بیچاره مردم که در هر صورتی تحت فشار و سختی هستند کسی به فکر انها نیست
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز