سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
 تخریب اصولگرایان و توزیع شام، تاکتیکهای اصلاح طلبان برای اخذ رای   

اصلاح طلبان برای اخذ رای دست به دامن شام و هدیه شده و به جای بیان اهداف و برنامه های خود، به تخریب اصولگرایان می پردازند.

به گزارش ندای اصفهان ، ائتلاف اصلاح طلبان شامگاه یکشنبه دوم اسفند و سه شنبه چهارم اسفند در سالن اجتماعات مسجد ارشاد شهرری برگزار شد که هرکدام از کاندیداها در این مراسم دقایقی سخنرانی کردند و آنچه که محرز بود این کاندیداهای اصلاح طلب بیشتر از آنچه که از اهداف و برنامه های خود سخنی بگویند قصد تخریب اصولگرایان را داشتند.

محمد رضا عارف عضو ائتلاف اصلاح طلبان در این مراسم، لیست ائتلاف اصولگرایان را لیست اسرائیلی خواند.

عارف در این جمع به سوالی که این روزها در خصوص نداشتن اقتصاددان در لیست اصلاح طلبان از وی پرسیده می شود، بدون دقت در این موضوع که فرد متخصص در حوزه اقتصاد می تواند در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور تاثیر گذار باشد نه هر فردی با هر تخصص؛ در پاسخی سطحی و غیر تخصصی گفت: این لیست فقط شامل ۳۰ نفر می باشد که اگر تقسیم بر کل رشته ها بکنیم، خیلی از رشته ها در لیست گنجانده نمی شود و همچنین تخصص خودش را در این زمینه برای داشتن مجلسی اقتصادی، کافی دانست.

با توجه به این پاسخ عارف، موضوع مهم اقتصاد در ردیف سایر رشته هایی قرار می گیرد که شاید وجود برخی از آن رشته ها تاثیر چندانی در وضعیت کشور نداشته باشد.

وی از دوم خرداد با افتخار یاد کرده و انتخاب احمدی نژاد در سال ۸۴ را اشتباهی بزرگ عنوان کرد.

با وجود تاکیداتی که مقام معظم رهبری در خصوص تخریب نکردن دولت های قبلی داشته اند، باز هم شاهد این بی توجهی و تخریب ها از سوی ائتلاف اصلاح طلبان هستیم.

علی مطهری با متهم کردن احمدی نژاد وی را قانون شکن نامیده و گفت: در دولت هشتم و نهم رئیس جمهور قانون های وضع شده را نادیده گرفته و فقط قانون های دلخواه خود را اجرا می کرد.

پروانه مافی با مقایسه دولت خاتمی و احمدی نژاد به شدت از دولت احمدی نژاد انتقاد کرد و اظهار داشت: دولت اصلاحات بر خلاف دولت احمدی نژاد بسیار پاکدست و سالم بود.

مهدی شیخ نیز با جسارت تمام با کشیدن پای ائمه اطهار به جریانات احزابی و سیاسی، حضرت فاطمه زهرا(س) را اولین اصلاح طلب در امت دانست.

در حالی که سه روز تا انتخابات مانده احمد مازنی مانند موسوی که در انتخابات ۸۸ خود را پیروز خوانده بود، گروه اصلاح طلبان را با تاکید، پیروز انتخابات خواند و افزود: اصولگرایان می دانند که ما پیروز انتخابات هستیم.

شهربانو امانی کاندید رد صلاحیت شده در این مراسم، بدون دقت در حماسه های تاریخی و ماندگار کشورمان مانند حماسه دی و امثال آن، در ذکر حماسه های بزرگ ایران به دوم خرداد و بیست وچهار خرداد ۹۲ بسنده کرد.

در ابتدای این مراسم کلیپی از سید محمد خاتمی پخش شد که درآن خاتمی تاکید می کند به لیست امید رای بدهید.

دست به دامن شام شدن تاکتیک بعدی اصلاح طلبان برای اخذ رای از مردم شهرستان ری بود.

در پایان مراسم ائتلاف در این دو شب از میهمانان با بسته های هدیه و شام در سالن غذاخوری مسجد ارشاد، پذیرایی شد.

DSC_0268 (Copy)

 

DSC_0276 (Copy)

DSC_0255 (Copy)

 

پس از پایان مراسم آنچه که به جا مانده بود پوسترهای تبلیغاتی در کف خیابان بود.

جدای از اینکه هزینه های گزافی بابت توزیع بیش از اندازه پوسترها صرف شده است، خمیده شدن مردی است که این برگه ها را از کف خیابان جمع بکند.

DSC_0260 (Copy)

سوالی که اینجا مطرح می شود این است که آیا نماینده ای که هزینه های هنگفتی صرف پذیرایی های شام و تبلیغات می کند، می تواند به فکر رونق اقتصادی کشور باشد؟

و ده ها سوال دیگر…

انتهای پیام/

منبع : دانا

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز