چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی:
 اگر آقایان درخط امام بودند استکباربه آنها دلبسته نمی شد/ امیدواریم درانتخابات ۷ اسفند کسانی انتخاب شوندکه دنبال عزت کشورهستند   

رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر آقایان در خط انقلاب بودند، هیچگاه استکبار جهانی نسبت به آنها دلبستگی پیدا نمی کردند، گفت: این یعنی راهی که این افراد در پیش دارند راه خداوند نیست، بلکه راه تباهی کشیدن ملت است.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت الاسلام سید حمید روحانی، مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به حمایت رسانه های بیگانه از برخی لیست های انتخاباتی و در تبیین سخنان امروز رهبر انقلاب در جمع هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد مبنی بر اینکه وقتی می‌بینید دشمن برای ایجاد دودستگی از شما تعریف می‌کند بی‌درنگ ابراز بیزاری کنید، اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) حرف آخر را در این زمینه زدند و نظرشان کاملا درست است، لذا امام راحل (ره) نیز فرمودند اگر دشمن از شما تعریف کرد دریابید که عیب و نقصی پدید آمده که دشمن را به طمع انداخته است.

وی با بیان اینکه اگر آقایان در خط انقلاب، اسلام ناب محمدی (ص) و مردم بودند، هیچگاه استکبار جهانی نسبت به آنها دلبستگی پیدا نمی کردند، گفت: این مهم یعنی راهی که این افراد در پیش دارند راه خداوند نیست، بلکه راه تباهی کشیدن ملت است، بنابراین دشمن به دلیل اینکه این افراد جاده صاف کن استکبار جهانی هستند امیدوار شده است تا نیروهای انقلابی را کنار بگذارند و خط امام (ره) را کم رنگ کنند.
این مورخ انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه این افراد از اصول تجاوز کرده و نا اهلانی هستند که اگر بتوانند در مراکز حساس مانند مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نفوذ کنند کاملا در جهت منافع دشمنان حرکت خواهند کرد، ادامه داد: ملت باید هوشیار باشند و بر اساس معیار هایی که رهبر انقلاب برای انتخاب اصلح معرفی کرده اند اقدام کنند زیرا این افراد کشور را به عقب و زمان ستم شاهی بر می گردانند.
روحانی با اشاره به اینکه فرد اصلاح باید در جهت عزت کشور و ملت حرکت کند، افزود: اعتقاد به توانایی ملی در عرصه های مختلف، رفع مشکلات اقتصادی با تکیه بر ظرفیت کشور، اعتقاد به آرمان های انقلابی، استکبار ستیزی، دلبستگی به ملت نه بیگانگان و غیره از دیگر معیارهایی است که رهبر انقلاب برای انتخاب اصلح معرفی کرده اند.
وی با بیان اینکه همه کسانی که امروز مورد طمع دشمن هستند سرسپرده و وابسته بیگانگان نیستند، تصریح کرد: این افراد با نفوذ از طریق یک یا چند واسطه آلت دست قرار گرفته اند.
این مورخ انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه شناسایی عوامل و راه های نفوذ مهم است، گفت: آنهایی که تحت تاثیر نفوذ دشمن قرار می گیرند دارای یکی از ویژگی های بی بصیرتی، ساده لوحی و یا جاه طلبی هستند، لذا افرادی که جاه طلب هستند خیلی سریع مورد نفوذ قرار می گیرند.
روحانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در انتخابات ۷ اسفند کسانی انتخاب شوند که دنبال منافع مردم و عزت کشور هستند و در خط ولایت و انقلاب حرکت می کنند.

انتهای پیام/
منبع : تهران نیوز

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز