شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان:
 متولدین ۷ اسفند ۱۳۷۶ به قبل واجد شرکت در انتخابات امسال هستند   

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان متولدین ۷ اسفند ۱۳۷۶ به قبل واجد شرکت در انتخابات امسال هستند، گفت: ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان در روز پنج‌شنبه ۶ اسفند تا ساعت ۱۸ و روز جمعه ۷ اسفند تا پایان زمان اخذ رأی، آماده ارائه خدمات سجلی به هم استانی‌های عزیز هستند.

به گزارش ندای اصفهان ، تورج حاجی‌رحیمیان اظهار کرد: موضوع انتخابات را باید امری بزرگ، مهم و جدی بدانیم و از تمام ظرفیت‌های قانونی موجود برای حُسن انجام قانونی آن استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه تمامی متولدین ۷ اسفند ۱۳۷۶ به قبل می‌توانند در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان شرکت کنند، افزود: تنها مدرک مورد نیاز برای شرکت‌کنندگان در انتخابات، شناسنامه و کارت ملی است لذا واجدین شرایط می‌توانند با ارائه شناسنامه و کد ملی در زمان رای‌گیری نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح خود اقدام کنند.
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با اشاره به اینکه اعتبار تمامی کارت‌های ملی به قوت خود باقی است، تصریح کرد: با توجه به فراگیر شدن سامانه شماره ملی، هر فرد تنها یک‌بار می‌تواند در انتخابات شرکت کند.
حاجی‌رحیمیان خاطرنشان کرد: به اطلاع شهروندان می‌رسانیم، ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان در روز پنج‌شنبه ۶ اسفند تا ساعت ۱۸ و روز جمعه ۷ اسفند تا پایان زمان اخذ رأی، آماده ارائه خدمات سجلی به هم استانی‌های عزیز هستند و تمامی خدمات در کمترین زمان انجام می‌شود.
وی ادامه داد: بر همین اساس، چنانچه شناسنامه فردی که قصد شرکت در انتخابات را دارد مفقود شد، می‌تواند با مراجعه به ثبت احوال و دریافت خدمات سجلی، در انتخابات شرکت کند.
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان اظهار کرد: طبق مصوبه انتخابات، افرادی که کارت ملی خود را مفقود کرده‌اند و تا تاریخ جمعه ۷ اسفندماه، کارت هوشمند آنان به دست‌شان نرسیده‌ باشد، می‌توانند با تائیدیه شماره ملی خود که از طریق ثبت احوال به آنها ارائه می‌شود و همراه داشتن شناسنامه در انتخابات شرکت کنند.
حاجی‌رحیمیان تاکید کرد: ان‌شاء الله در روز هفتم اسفندماه، حضور پرشور و گسترده مردم را در پای صندوق‌های رای شاهد باشیم.

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز