یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
 بی‌اطلاعی و نارضایتی آیت الله طباطبائی‌نژاد از حضور در فهرست اصلاح طلبان   

در پی شایعاتی مبنی بر حضور نام آیت الله طباطبائی نژاد در برخی لیستهای احزاب ، ایشان ضمن رد شایعه حضورش در لیستهای احزاب و گروهها افزود : حضور من در لیستهای دیگر به جز لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز بدون نظر و رضایت اینجانب است.

به گزارش ندای اصفهان ، در پی شایعاتی مبنی بر حضور نام آیت الله طباطبائی نژاد در برخی لیستهای احزاب ، ایشان ضمن رد شایعه حضورش در لیستهای احزاب و گروهها افزود : حضور من در لیستهای دیگر به جز لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز بدون نظر و رضایت اینجانب است .

وی با اشاره به اوج ایام تبلیغات انتخاباتی و شیطنت بعضی گروهها افزود: برخی هم صدا با دشمن شورای نگهبان را تضعیف و تخریب می کنند و برخی با رفتارهای دیگر از جمله شایعه پراکنی و تخریب دیگر کاندیداها ، نوعی دیگر با دشمن انقلاب اسلامی هم نوا می شوند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان افزود : این نوع فعالیتها خیانت به نظام و خلاف شرع مقدس و مرام اسلامی است .

وی از مردم فهیم و انقلابی خواست تا ضمن حفظ بصیرت به شایعات توجه نکنند و اخبار را از منابع رسمی و مورد وثوق طلب کنند .

آیت الله طباطبائی نژاد افزود : حضور مردم در این انتخابات سرنوشت ساز که زیر ذره بین دشمن قرار دارند بسیار ضروری است، چرا که دشمن منتظر است تا بین مردم و حکومت جدایی بیندازد.

لازم به ذکر است آیت الله طباطبائی نژاد به همراه حضرات آیات نمازی ، مقتدایی ، مهدوی و عبداللهی لیست مورد تأئید جامعه مدرسین حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز (جامعتین) در حوزه انتخابیه استان اصفهان را تشکیل می دهند .

انتهای پیام/

منبع : رویش

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق