چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
 سردار جزایری: سکوت وزارت خارجه برابر انگلیسی‌ها شبهه آور است   

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سکوت وزارت خارجه برابر انگلیسی‌ها شبهه آور است، گفت: مردم ایران در انتظار اقدام دولت در این زمینه و بستن صدای شیطان هستند.

به گزارش ندای اصفهان ، سردار سید مسعود جزایری با اشاره به انتظارات ملی از ضرورت قاطعیت دستگاه دیپلماتیک کشور در قبال دخالت بیگانگان گفت:سکوت وزارت خارجه برابر دخالت انگلیسی‌ها در امور داخلی کشورمان شبهه‌آور است.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح  اظهار کرد:انگلیسی‌ها مدت‌ها به بهانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، در امور داخلی ایران مداخله می‌کنند و متأسفانه دستگاه دیپلماسی کشور با آن برخورد نمی کند.این در حالی است که در سایر کشورها با دخالت‌های کمتر از این با شدت برخورد می‌شود.
جزایری با اشاره به اشتیاق دولت انگلیس برای گسترش روابط و مناسبات دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پیش شرط هرگونه رابطه با انگلیسی‌ها باید قطع دخالت‌های شرم آور این کشور در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران باشد.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دخالت آشکار بی بی سی در مسائل داخلی ایران بایستی با پاسخ قاطع و درخور مواجه شود گفت:رسانه دولتی انگلیس به طور آشکار در امور داخلی ما دخالت می‌کند و وزارت خارجه باید با دولت انگلستان و سفارت این کشور در ایران قاطعانه برخورد متناسب داشته باشد و بیش از این اجازه فتنه‌گری به انگلیسی‌های شیطان صفت ندهد.
سردار جزایری با تأکید بر اینکه “سکوت وزارت خارجه برابر انگلیسی ها شبهه آور است” تصریح کرد: مردم ایران در انتظار اقدام دولت در این زمینه و بستن صدای شیطان هستند و هیچگاه حقایق تلخ تاریخی از جمله خیانت‌ها و خباثت‌های لندن در دوره سیاه پهلوی و قبل از آن را علیه ایران عزیز از یاد نخواهند برد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق