شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
مدير عامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان اعلام كرد:
 تمامی خدمات آمبولانس های باغ رضوان در شهر اصفهان رایگان شد   

مدير عامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان از رايگان بودن تمامي خدمات ارائه شده توسط آمبولانس هاي حمل متوفي در سطح شهر خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا، محمد علی خبوشانی با بیان این مطلب افزود: به استناد بند ۱۳ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، موضوع حمل متوفی و مراقبت در انتظام امور آن ها به عهده شهرداری ها می باشد و در همین راستا این سازمان وظیفه حمل اموات از سطح شهر اصفهان به آرامستان باغ رضوان یا دیگر نقاط را به عهده دارد.
وی افزود: سیستم ناوگان حمل متوفی در سال های گذشته از یک بی برنامگی برخوردار بوده که این امر علاوه بر نارضایتی خانواده متوفی، موجی از گلایه مندی شرکت ها، مؤسسات و رانندگان این ناوگان را نیز به دنبال داشت.
به گفته وی در همین راستا و به دنبال تشکیل کارگروه تخصصی در فرمانداری اصفهان و متعاقب آن تشکیل جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط همچون دادگستری، پزشکی قانونی، اورژانس، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی و پلیس راهور مقرر شد فرآیند اصلاحی توسط سازمان آرامستان ها تهیه و با محوریت این سازمان در سطح شهر به اجرا درآید.
مدیر عامل سازمان آرامستان ها در تشریح این فرآیند گفت: براساس فرآیند جدید موضوع واگذاری و انجام حمل متوفی از طریق مناقصه و انجام مراحل قانونی به یک شرکت واجد شرایط واگذار شد و مقرر گردید این شرکت تمامی خدمات حمل متوفی از سطح مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان شامل مراکز درمانی، بیمارستان ها، منزل، پزشکی قانونی و … به آرامستان باغ رضوان را بصورت کاملاً رایگان و بدون اخذ هیچگونه وجهی انجام دهد.
به گفته خبوشانی خوشبختانه این موضوع در جلسات هیئت مدیره و شورای سازمان نیز به تصویب و تأیید رسید و من بعد بابت این خدمت در سطح شهر اصفهان اخذ هرگونه وجهی غیر قانونی و خلاف است و با متخلفین برخورد خواهد شد.ژ
وی در خصوص حمل متوفی به خارج از آرامستان باغ رضوان هم گفت: تعرفه این خدمات نیز با پیشنهاد سازمان آرامستان ها و مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان تعیین می گردد.
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان در پایان به شهروندان توصیه کرد در زمان درخواست استفاده از خدمات این ناوگان صرفاً با شماره تلفن های ۱۵۳۰ و ۲۱- ۳۵۷۲۲۰۲۰ تماس حاصل نمایند تا این خدمات در اسرع وقت و بدون هیچگونه واسطه گری به بهترین نحو ارائه گردد.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز