جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

مناظره در شرق اصفهان؛

سازمان عدالت و آزادی، دکتر حسن کامران و خانم اخوان را به مناظره دعوت کرد

علی مردانی آقایان دکتر حسن کامران، خانم اخوان و حجت الاسلام سالک را به مناظره علنی در شرق اصفهان دعوت کرد و گفت شرق اصفهان پایگاه این کاندیدا است و باید نشان دهیم که در بر همان پاشنه قبلی نمی چرخد و باید نشان دهیم این تفکر پوچ و بی مایه است!

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، عرفان مردانی عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی در جلسه ای که با عنوان انتخابات و خروج از رکود در محل دفتر سازمان عدالت و آزادی اصفهان برگزار شد آقایان دکتر حسن کامران و حجت الاسلام احمد سالک و خانم نیره اخوان را به مناظره در شرق اصفهان دعوت کرد.

عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی گفت: دهان شیر باز است و اصلاح طلبان نباید اجازه دهند که این دهان بسته شود و گرنه همه را می بلعد وی با اشاره به اینکه این روزها در تبلیغات برخی کاندیدا حرف از تمام نشدنی بودن «عدالت» است گفت عده ای هنوز پیام انتخابات ۹۲ را دریافت نکرده اند این انتخابات بزرگترین پیامی که می تواند داشته باشد این است که پیام انتخابات ۹۲ را به آقایان گوشزد کند و ما باید نشان دهیم این رفتار ذاتا ناکار آمد است!

وی در ادامه آقایان دکتر حسن کامران و حجت الاسلام سالک و خانم دکتر اخوان از کاندیداهای مردمی شهر اصفهان را به مناظره علنی در شرق اصفهان دعوت کرد و گفت شرق اصفهان پایگاه این کاندیدا است و باید نشان دهیم که در بر همان پاشنه قبلی نمی چرخد و باید نشان دهیم این تفکر پوچ و بی مایه است!

این در حالی است که در روزهای اخیر مناظره اصلاح طلبان در شهرهای مختلف توسط خودشان لغو گردید و نکته قابل توجه اینکه کاندیدای اصلاح طلبان نیز دعوت به مناظره نکرده اند.

عرفان مرادی که در حین سخنان خود مرتبا از اصلاحات نهادی سخن می گفت ادامه داد اصلاح نهادی باید صورت بگیرد، و جدی ترین مسئله این است. وی با اشاره به سال ۸۸ عنوان کرد حاکمیت حرف عقلای جامعه را جدی نمی گیرد.

شنیده ها حاکی است که در مجموعه داخلی اصلاح طلبان، به دوری کردن از مناظره با اصولگرایانی که به مباحث و آمارهای اقتصادی تسلط کامل دارند، توصیه شده است.

آنچه مسلم است، با توجه به وعده های پر شمار داده شده و البته عملی نشده توسط اعتدالیون و اصلاح طلبان در حوزه های مختلف به خصوص حوزه اقتصادی و معیشتی مردم، اصولگرایان بسیار مشتاق تر برای حضور در مناظرات هستند. موضوعی که توسط افراد فوق به آن بارها اشاره شده است.

اما چه بهتر است که یکی از کاندیداهای لیست ۵ نفره اصلاح طلبان اصفهان در مناظره حضور داشته باشد تا مردم بهتر بتوانند در انتخاب های خودشان تصمیم گیری کنند و این درحالی است که به گفته خودشان لیست اصلاح طلبان ناشناس تر از اصولگرایان هستند و نسبت به آنها پایگاه مردمی کمتری دارند.

گفتنی است جلسه زیر نمونه ای از برنامه هایی است که طرف اصلاح طلب در مناظره شرکت نکرده است.

انتخابات مجلس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق