دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
/مشارکت گسترده؛ راز اقتدار ملی/
 کریمی اصفهانی:در صورت نبود مردم در صحنه نفوذ صورت می‌گیرد   

دبیر کل انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار تاکید کرد که وقتی مردم در صحنه نباشند نفوذ بیگانگان صورت می‌گیرد.

به گزارش ندای اصفهان ، احمد کریمی اصفهانی اظهار کرد:‌تجربه این ۳۷ سال انقلاب اسلامی نشان داده که در هر صحنه‌ای که مردم حضور داشته‌اند دشمنان نتوانسته‌اند از آن جا نفوذ کنند و نفوذ بیگانگان در موقع عدم حضور ما و یا تشتت و نبودن وحدت به وجود می‌آید.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، یاد آور شد: تجربه ثابت کرده هر زمان حضور گسترده مردم را در تصمیمات و در انتخابات و روزهای ملی داشته باشیم به همان نسبت به اهدافی که داریم نزدیکتر خواهیم شد. اقتدار ایران اسلامی در سایه حمایت مردم است چون یک نظام زمانی که حمایت مردم را داشته باشد مشروعیت می‌یابد.

کریمی اصفهانی اضافه کرد:‌حضور مردم در انتخابات ارزش بالایی دارد و می‌تواند در رسیدن به ایرانی سربلند به ما کمک کند و برایمان عزت و کرامت در بر داشته باشد. این مساله بر هیچ فرد ایرانی پوشیده نیست مگر کسانی که با بیگانگان و استکبار هماهنگ هستند.

وی همچنین عنوان کرد:‌کسانی که به فکر ایران اسلامی هستند و حتی آنها که فقط ملی به حساب می‌آیند حضور گسترده‌ای در انتخابات خواهند داشت. ملت ما خودش برای خود تصمیم می‌گیرد و اجازه اینکه دیگری در سرنوشت ما دخالت کند را نمی‌دهد.

دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در پایان بیان کرد:‌استکبار و در راس آن آمریکا بدانند که هر قدر تلاش کنند ملت ایران را با تبلیغات خود از هم جدا کنند، فایده‌ای ندارد. در برجام هم که تمام کشورها مقابل ما بودند نتیجه اقتدار ایران اسلامی را در سایه حمایت‌های مردم دیدیم.

انتهای پیام/

منبع : ایسنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز