یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
حجت الاسلام والمسلمین شجونی ؛
 افرادی که مورد حمایت انگلیس هستند اعلام برائت علنی کنند   

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: تمام افرادی که در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی مورد حمایت انگلیس و همدستانش قرار گرفته اند باید از این حمایت، اعلام برائت علنی کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی ، با اشاره به حمایت رسانه‌های سلطنتی انگلیس از برخی نامزدهای انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی اظهار داشت: دولت انگلیس در تمام طول تاریخ علیه ملت ایران خباثت به خرج داده و تنها هدف آن ها ایجاد تفرقه و فتنه‌‌گری است. اگر امروز از گروه یا شخصی حمایت می‌کنند تنها بدنبال منافع خودشان هستند و متاسفانه برخی از عناصر داخلی از روی ناآگاهی در زمین دشمن و علیه منافع ملی بازی می‌کنند.

«حضرت امام(ره) در جمله تاریخی خود فرمودند: اگر دشمنان از شما تعریف کردند باید در رفتار خود تجدیدنظر کنید و به همین دلیل تمام افرادی که مورد حمایت انگلیس و همدستانش قرار گرفته‌اند باید از این حمایت، اعلام برائت علنی کنند.»

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه برخی افراد از انقلابی بودن خسته شده اند، خاطرنشان کرد: مردم بصیر و آگاه هستند و در انتخابات هفتم اسفند، پاسخ دشمنی دشمنان قسم خورده نظام و رهبری را خواهند داد.

حجت الاسلام شجونی تاکید کرد: دشمنان علیه آیات مصباح، جنتی و یزدی سخن پراکنی می‌کنند چراکه این افراد یک عمر پای امام(ره)، رهبری و اصول خود باقی مانده‌اند و نفوذناپذیرند به همین دلیل انگلیس بدنبال حذف این فقهای مبارز است تا در برابر مقاصد شوم خود در داخل کشور دژ مستحکم و باصلابتی نداشته باشند اما مردم عاقل هستند و چشم فتنه را کور خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق