پنج شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
حجت الاسلام والمسلمین شجونی ؛
 افرادی که مورد حمایت انگلیس هستند اعلام برائت علنی کنند   

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: تمام افرادی که در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی مورد حمایت انگلیس و همدستانش قرار گرفته اند باید از این حمایت، اعلام برائت علنی کنند.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی ، با اشاره به حمایت رسانه‌های سلطنتی انگلیس از برخی نامزدهای انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی اظهار داشت: دولت انگلیس در تمام طول تاریخ علیه ملت ایران خباثت به خرج داده و تنها هدف آن ها ایجاد تفرقه و فتنه‌‌گری است. اگر امروز از گروه یا شخصی حمایت می‌کنند تنها بدنبال منافع خودشان هستند و متاسفانه برخی از عناصر داخلی از روی ناآگاهی در زمین دشمن و علیه منافع ملی بازی می‌کنند.

«حضرت امام(ره) در جمله تاریخی خود فرمودند: اگر دشمنان از شما تعریف کردند باید در رفتار خود تجدیدنظر کنید و به همین دلیل تمام افرادی که مورد حمایت انگلیس و همدستانش قرار گرفته‌اند باید از این حمایت، اعلام برائت علنی کنند.»

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه برخی افراد از انقلابی بودن خسته شده اند، خاطرنشان کرد: مردم بصیر و آگاه هستند و در انتخابات هفتم اسفند، پاسخ دشمنی دشمنان قسم خورده نظام و رهبری را خواهند داد.

حجت الاسلام شجونی تاکید کرد: دشمنان علیه آیات مصباح، جنتی و یزدی سخن پراکنی می‌کنند چراکه این افراد یک عمر پای امام(ره)، رهبری و اصول خود باقی مانده‌اند و نفوذناپذیرند به همین دلیل انگلیس بدنبال حذف این فقهای مبارز است تا در برابر مقاصد شوم خود در داخل کشور دژ مستحکم و باصلابتی نداشته باشند اما مردم عاقل هستند و چشم فتنه را کور خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق