شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
139411301556223777156264
 لیست نهایی نامزدهای ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور+اسامی   

لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور به شرح زیر مشخص شد.

 

 

به گزارش ندای اصفهان، لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور مشخص شد.

 

استان آذربایجان شرقی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ تبریز،آذرشهرو اسکو معصومه راشد
۲ بیگی
۳ محمداسماعیل سعیدی
۴ محمدحسین فرهنگی
۵  لطیف لطیفی
۶ سیدمحمدرضا میرتاج الدینی
۷ اهر و هریس حسینیان
۸ بستان آباد احد خیری
۹ سراب روشنی
۱۰ شبستر علی علیلو
۱۱ کلیبر و هوراند الله قلی قلی‌زاده
۱۲ ملکان شهروز افخمی
۱۳ میانه یعقوب شیویاری
۱۴ محمدرضا حاجی اصغری
۱۵ هشترود و چاراویماق غلامحسین شیری علی آباد

 

استان آذربایجان غربی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ ارومیه قاضی‌پور
۲ ابراهیم بازیان
۳ سیدسلمان ذاکر
۴ خوی و چایپاره تقی کبیری
۵ سلماس رسول جلایر
۶ ماکو،چالدران،پلدشت علیپور

 

استان اردبیل

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اردبیل،نیر،نمین منصور حقیقت‌پور
۲ مصطفی‌ افضلی‌فرد
۳ پارس آباد و بیله‌سوار امیدعلی رعنایی
۴ گرمی ولی اسماعیلی
۵ مشکین شهر محمود عباس‌زاده مشکینی

 

استان اصفهان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد
۲ اصفهان مجیدنادرالاصل
۳ احمد سالک کاشانی
۴ حمیدرضا فولادگر
۵ مجتبی خیام نکویی
۶ کمال حیدری
۷ شهین شهر،برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی
۸ خمینی شهر و درچه سیدمحمد جواد ابطحی
۹ سمیرم رجائی
۱۰ شهرضا و دهقان محمدرضا آقایی
۱۱ فریدن و چادگان اکبر ترکی
۱۲ فلاورجان سیدناصر موسوی لارکانی
۱۳ کاشان و آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد
۱۴ گلپایگان و خوانسار محمدرضا جمالی
۱۵ لنجان محسن کوهکن
۱۶ نجف آباد و تیران ابوالفضل ابوترابی

 

استان البرز

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ کرج اشتهارد فردیس  
۲ کرج اشتهارد فردیس  

 

استان ایلام

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ دهلران،آبدانان محمدتقی محمدی
۲ ایلام،شیروان،چرداول عمران احمدی
۳ روح‌الله ناصرزاده

 

استان بوشهر

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ دشتی و تنگستان کمال‌الدین شهریاری
۲ بوشهر عبدالکریم جمیری
۳ دیر و کنگان  موسی احمدی
۴ دشتستان مختاری

 

استان تهران

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ تهران بزرگ محمد ناظمی‌اردکانی
۲  مرتضی آقاتهرانی
۳ یحیی آل‌اسحاق
۴ فاطمه آلیا
۵  سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد
۶ لاله افتخاری
۷ زهره الهیان
۸ احمد توکلی
۹ غلامعلی حدادعادل
۱۰ مجتبی رحماندوست
۱۱ پرویز داوودی
۱۲ فاطمه رهبر
۱۳  علیرضا زاکانی
۱۴ محمد سلیمانی
۱۵ محمدجواد عامری‌شهرابی
۱۶ حجت‌الله عبدالملکی
۱۷ سیدعلی قریشی
۱۸ اسماعیل کوثری
۱۹ غلامرضا مصباحی‌مقدم
۲۰ حسین مظفر
۲۱ سیدمسعود میرکاظمی
۲۲ الیاس نادران
۲۳ سیدمحمود نبویان
۲۴ بیژن نوباوه‌ وطن
۲۵ مرضیه وحیددستجردی
۲۶ لطف‌الله فروزنده
۲۷ زهره طبیب‌زاده‌نوری
۲۸ محمدنبی حبیبی
۲۹ مهرداد بذرپاش
۳۰ مهدی وکیل‌پور
۳۱ پاکدشت فرهاد بشیری
۳۲ ورامین و پیشوا سیدحسین نقوی حسینی
۳۳ رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی

 

استان چهارمحال و بختیاری

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ شهرکرد سیدسعید زمانیان دهکردی

 

استان خراسان جنوبی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ نهبندان و سربیشه نظر افضلی
۲ قائن و زیرکوه فلاحتی
۳ بیرجند و درمیان محمد باقر عبادی

 

استان خراسان رضوی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ تربت‌حیدریه،زاوه ابوالقاسم خسروی
۲ چناران و طربقه محمد دهقانی نقندر
۳ خواف و رشتخوار سیدمحسن امیرکلالی
۴ درگز رزمیان
۵ سبزوار،جغتای،جوین علی بورغنی
۶ علی اصغر عنابستانی
۷ فریمان و سرخس قاضی‌زاده هاشمی
۸ قوچان و فاروج عباسعلی رستمی ثانی
۹ کاشمر،بردسکن محمدرضا اسماعیل‌نیا
۱۰ گناباد و بجستان محمد صفایی
۱۱ نیشابور حسین سبحانی‌نیا
۱۲ علی مروی
۱۳ مشهد و کلات امیرحسین قاضی زاده
۱۴ جواد کریمی قدوسی
۱۵ نصرالله پژمانفر
۱۶ حسین زاده بحرینی
۱۷ رضاشیران

 

استان خراسان شمالی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بجنورد  قاسم جعفری
۲ موسی الرضا ثروتی
۳ اسفراین هادی قوامی
۴ شیروان علی جدی

 

استان خوزستان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ آبادان غلامرضا شرفی
۲ مولوی
۳ اهواز سیدشکرخداموسوی
۴ ناصر سودانی
۵ جویجری
۶ دشت آزادگان قاسم ساعدی
۷ شوش سید راضی نوری
۸ ماهشر،امیدیه حبیب آقاجری
۹ مسجدسلیمان علیرضا ورناصری
۱۰ ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی
۱۱ اندیمشک فریدون حسنوند
۱۲ شادگان مجید ناصری نژاد

 

استان زنجان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ ابهر و خرمدره محمدرضا خان محمدی
۲ خدابنده سیدمحمدعلی موسوی
۳ زنجان و طارم محمد اسماعیلی
۴ سیروس میانجی
۵ ماهنشان،انگوران علی باقری

 

استان سمنان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ سمنان و مهدیشهر و سرخه علیرضا (جواد) خسروی
۲ شاهرود و میامی سید حسن حسینی

 

استان سیستان و بلوچستان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ زاهدان حسینعلی شهریاری

 

استان فارس

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی
۲ اقلید الیاس طاهری
۳ پاسارگاد، مرودشت محمد مهدی برومندی
۴ جهرم محمدرضا رضائی کوچی
۵ خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی
۶ داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری
۷ سپیدان احمد اسفندیاری
۸ فسا محمد حسن دوگانی
۹ فیروزآباد، قیر سید یونس موسوی
۱۰ لامرد و مهر سید موسی موسوی

 

استان قزوین

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بویین زهرا روح الله جانی عباسپور
۲ تاکستان رجب رحمانی
۳ قزوین و آبیک مرتضی حسینی
۴ فاطمه محمد بیگی

 

استان قم

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ قم  
۲  
۳  

 

استان کردستان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱    

 

استان کرمان

ردیف حوزه‌های‌انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بافت،رابر،ارزوئیه علیرضا منظری توکلی
۲ بم، ریگان، فهرج موسی غضنفرآبادی
۳ رفسنجان و انار سیدمحمدحسینی(وزیر سابق ارشاد)
۴ زرند و کوهبنان حسن رحمانی
۵ شهربابک حسین فتاحی
۶ کرمان و راور محمدمهدی زاهدی
۷ غلامرضا پورابراهیمی

 

استان کرمانشاه

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اسلام آباد غرب علی جلیلیان
۲ پاوه شهاب نادری
۳ سنقر سیدجواد حسینی کیا
۴ قصرشیرین فتح الله حسینی
۵ کرمانشاه سیدقاسم جاسمی
۶ مصری
۷ ابراهیم عزیزی
۸ کرمی راد
۹ کنگاور حسن سلیمانی

 

استان کهگیلویه و بویر احمد

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ گچساران و باشت علی فولادی‌وندا
۲ بویراحمد و دنا ستار هدایتخواه

 

استان گلستان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ رامیان و آزادشهر رضا صابری
۲ علی آباد کتول رحمت الله نوروزی
۳ کردکوی و بندر ترکمن رحمت جلالی
۴ گرگان و آق قلا  سیدعلی طاهری
۵ عیسی امامی
۶ گنبد کاووس سلیمان عباسی

 

استان گیلان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بندرانزلی حسن خسته وند
۲ تالش محمود شکری
۳ رودبار عباس صفایی
۴ رودسر اسدالله عباسی
۵ فومن خلیل بهروزی فر
۶ لاهیجان ذبیح  نیک فر لیالستانی
۷ لنگرود پورعباس

 

استان لرستان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بروجرد علاءالدین بروجردی
۲ درود و ازنا حسین گودرزی
۳ کوهدشت امامی‌راد

 

استان مازندران

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ آمل کاظمی دینان
۲ بابلسر ولی الله نانوا کناری
۳ رامسر غلامرضا مشایخی
۴ ساری منصور علی(محسن) زارع
۵ سیدمحمد باقر پیشنمازی
۶ قائمشهر کمال علیپور
۷ سیدعلی ادیانی راد
۸ نکا احمد مقیمی
۹ نور عبدالوحید فیاضی
۱۰ نوشهر و چالوس فاطمی
۱۱ بابل علی اکبر ناصری
۱۲ عابدین مومنی

 

استان مرکزی

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اراک محمدحسن آصفری
۲ علی اکبر کریمی
۳ تفرش و آشتیان ولی‌الله بیاتی
۴ خمین مجتبی ابراهیمی
۵ دلیجان علیرضا سلیمی
۶ ساوه و زرندیه شهلا میرگلو بیات
۷ شازند قاسم عزیزی

 

استان هرمزگان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ بندرعباس هاشمی تختی
۲ محمد آشوری
۳ جراره
۴ بندرلنگه احمد جباری
۵ میناب رئیسی

 

استان همدان

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اسدآباد رنجبرزاده
۲ تویسرکان مفتح
۳ رزن سلطانی صبور
۴ ملایر آریایی‌نژاد
۵ آزادی خواه
۶ نهاوند حسن بهرام نیا
۷ همدان حمیدرضا حاجی‌بابایی
۸ سیدکاظم حجازی

 

استان یزد

ردیف حوزه‌های انتخابیه نام‌خانوادگی
۱ اردکان سیداکبر حسینی‌نژاد
۲ تفت و میبد قاسم روانبخش
۳ مهریز و بافق محمد رضا بابایی
۴ یزد و صدوق محمد صالح جوکار

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق