سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
 لیست نهایی نامزدهای ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور+اسامی   

لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور به شرح زیر مشخص شد.

 

 

به گزارش ندای اصفهان، لیست نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف اصولگرایان در سراسر کشور مشخص شد.

 

استان آذربایجان شرقی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱تبریز،آذرشهرو اسکومعصومه راشد
۲بیگی
۳محمداسماعیل سعیدی
۴محمدحسین فرهنگی
۵ لطیف لطیفی
۶سیدمحمدرضا میرتاج الدینی
۷اهر و هریسحسینیان
۸بستان آباداحد خیری
۹سرابروشنی
۱۰شبسترعلی علیلو
۱۱کلیبر و هوراندالله قلی قلی‌زاده
۱۲ملکانشهروز افخمی
۱۳میانهیعقوب شیویاری
۱۴محمدرضا حاجی اصغری
۱۵هشترود و چاراویماقغلامحسین شیری علی آباد

 

استان آذربایجان غربی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱ارومیهقاضی‌پور
۲ابراهیم بازیان
۳سیدسلمان ذاکر
۴خوی و چایپارهتقی کبیری
۵سلماسرسول جلایر
۶ماکو،چالدران،پلدشتعلیپور

 

استان اردبیل

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اردبیل،نیر،نمینمنصور حقیقت‌پور
۲مصطفی‌ افضلی‌فرد
۳پارس آباد و بیله‌سوارامیدعلی رعنایی
۴گرمیولی اسماعیلی
۵مشکین شهرمحمود عباس‌زاده مشکینی

 

استان اصفهان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اردستانسیدصادق طباطبایی نژاد
۲اصفهانمجیدنادرالاصل
۳احمد سالک کاشانی
۴حمیدرضا فولادگر
۵مجتبی خیام نکویی
۶کمال حیدری
۷شهین شهر،برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانی
۸خمینی شهر و درچهسیدمحمد جواد ابطحی
۹سمیرمرجائی
۱۰شهرضا و دهقانمحمدرضا آقایی
۱۱فریدن و چادگاناکبر ترکی
۱۲فلاورجانسیدناصر موسوی لارکانی
۱۳کاشان و آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژاد
۱۴گلپایگان و خوانسارمحمدرضا جمالی
۱۵لنجانمحسن کوهکن
۱۶نجف آباد و تیرانابوالفضل ابوترابی

 

استان البرز

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱کرج اشتهارد فردیس 
۲کرج اشتهارد فردیس 

 

استان ایلام

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱دهلران،آبدانانمحمدتقی محمدی
۲ایلام،شیروان،چرداولعمران احمدی
۳روح‌الله ناصرزاده

 

استان بوشهر

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱دشتی و تنگستانکمال‌الدین شهریاری
۲بوشهرعبدالکریم جمیری
۳دیر و کنگان موسی احمدی
۴دشتستانمختاری

 

استان تهران

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱تهران بزرگمحمد ناظمی‌اردکانی
۲ مرتضی آقاتهرانی
۳یحیی آل‌اسحاق
۴فاطمه آلیا
۵ سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد
۶لاله افتخاری
۷زهره الهیان
۸احمد توکلی
۹غلامعلی حدادعادل
۱۰مجتبی رحماندوست
۱۱پرویز داوودی
۱۲فاطمه رهبر
۱۳ علیرضا زاکانی
۱۴محمد سلیمانی
۱۵محمدجواد عامری‌شهرابی
۱۶حجت‌الله عبدالملکی
۱۷سیدعلی قریشی
۱۸اسماعیل کوثری
۱۹غلامرضا مصباحی‌مقدم
۲۰حسین مظفر
۲۱سیدمسعود میرکاظمی
۲۲الیاس نادران
۲۳سیدمحمود نبویان
۲۴بیژن نوباوه‌ وطن
۲۵مرضیه وحیددستجردی
۲۶لطف‌الله فروزنده
۲۷زهره طبیب‌زاده‌نوری
۲۸محمدنبی حبیبی
۲۹مهرداد بذرپاش
۳۰مهدی وکیل‌پور
۳۱پاکدشتفرهاد بشیری
۳۲ورامین و پیشواسیدحسین نقوی حسینی
۳۳رباط کریم و بهارستانحسن نوروزی

 

استان چهارمحال و بختیاری

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱شهرکردسیدسعید زمانیان دهکردی

 

استان خراسان جنوبی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱نهبندان و سربیشهنظر افضلی
۲قائن و زیرکوهفلاحتی
۳بیرجند و درمیانمحمد باقر عبادی

 

استان خراسان رضوی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱تربت‌حیدریه،زاوهابوالقاسم خسروی
۲چناران و طربقهمحمد دهقانی نقندر
۳خواف و رشتخوارسیدمحسن امیرکلالی
۴درگزرزمیان
۵سبزوار،جغتای،جوینعلی بورغنی
۶علی اصغر عنابستانی
۷فریمان و سرخسقاضی‌زاده هاشمی
۸قوچان و فاروجعباسعلی رستمی ثانی
۹کاشمر،بردسکنمحمدرضا اسماعیل‌نیا
۱۰گناباد و بجستانمحمد صفایی
۱۱نیشابورحسین سبحانی‌نیا
۱۲علی مروی
۱۳مشهد و کلاتامیرحسین قاضی زاده
۱۴جواد کریمی قدوسی
۱۵نصرالله پژمانفر
۱۶حسین زاده بحرینی
۱۷رضاشیران

 

استان خراسان شمالی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بجنورد قاسم جعفری
۲موسی الرضا ثروتی
۳اسفراینهادی قوامی
۴شیروانعلی جدی

 

استان خوزستان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱آبادانغلامرضا شرفی
۲مولوی
۳اهوازسیدشکرخداموسوی
۴ناصر سودانی
۵جویجری
۶دشت آزادگانقاسم ساعدی
۷شوشسید راضی نوری
۸ماهشر،امیدیهحبیب آقاجری
۹مسجدسلیمانعلیرضا ورناصری
۱۰ایذه و باغملکسیدهادی طباطبایی
۱۱اندیمشکفریدون حسنوند
۱۲شادگانمجید ناصری نژاد

 

استان زنجان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱ابهر و خرمدرهمحمدرضا خان محمدی
۲خدابندهسیدمحمدعلی موسوی
۳زنجان و طارممحمد اسماعیلی
۴سیروس میانجی
۵ماهنشان،انگورانعلی باقری

 

استان سمنان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱سمنان و مهدیشهر و سرخهعلیرضا (جواد) خسروی
۲شاهرود و میامیسید حسن حسینی

 

استان سیستان و بلوچستان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱زاهدانحسینعلی شهریاری

 

استان فارس

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱نیریز و استهبانفرهاد طهماسبی
۲اقلیدالیاس طاهری
۳پاسارگاد، مرودشتمحمد مهدی برومندی
۴جهرممحمدرضا رضائی کوچی
۵خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلی
۶داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکری
۷سپیداناحمد اسفندیاری
۸فسامحمد حسن دوگانی
۹فیروزآباد، قیرسید یونس موسوی
۱۰لامرد و مهرسید موسی موسوی

 

استان قزوین

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بویین زهراروح الله جانی عباسپور
۲تاکستانرجب رحمانی
۳قزوین و آبیکمرتضی حسینی
۴فاطمه محمد بیگی

 

استان قم

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱قم 
۲ 
۳ 

 

استان کردستان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱  

 

استان کرمان

ردیفحوزه‌های‌انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بافت،رابر،ارزوئیهعلیرضا منظری توکلی
۲بم، ریگان، فهرجموسی غضنفرآبادی
۳رفسنجان و انارسیدمحمدحسینی(وزیر سابق ارشاد)
۴زرند و کوهبنانحسن رحمانی
۵شهربابکحسین فتاحی
۶کرمان و راورمحمدمهدی زاهدی
۷غلامرضا پورابراهیمی

 

استان کرمانشاه

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اسلام آباد غربعلی جلیلیان
۲پاوهشهاب نادری
۳سنقرسیدجواد حسینی کیا
۴قصرشیرینفتح الله حسینی
۵کرمانشاهسیدقاسم جاسمی
۶مصری
۷ابراهیم عزیزی
۸کرمی راد
۹کنگاورحسن سلیمانی

 

استان کهگیلویه و بویر احمد

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱گچساران و باشتعلی فولادی‌وندا
۲بویراحمد و دناستار هدایتخواه

 

استان گلستان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱رامیان و آزادشهررضا صابری
۲علی آباد کتولرحمت الله نوروزی
۳کردکوی و بندر ترکمنرحمت جلالی
۴گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری
۵عیسی امامی
۶گنبد کاووسسلیمان عباسی

 

استان گیلان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بندرانزلیحسن خسته وند
۲تالشمحمود شکری
۳رودبارعباس صفایی
۴رودسراسدالله عباسی
۵فومنخلیل بهروزی فر
۶لاهیجانذبیح  نیک فر لیالستانی
۷لنگرودپورعباس

 

استان لرستان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بروجردعلاءالدین بروجردی
۲درود و ازناحسین گودرزی
۳کوهدشتامامی‌راد

 

استان مازندران

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱آملکاظمی دینان
۲بابلسرولی الله نانوا کناری
۳رامسرغلامرضا مشایخی
۴ساریمنصور علی(محسن) زارع
۵سیدمحمد باقر پیشنمازی
۶قائمشهرکمال علیپور
۷سیدعلی ادیانی راد
۸نکااحمد مقیمی
۹نورعبدالوحید فیاضی
۱۰نوشهر و چالوسفاطمی
۱۱بابلعلی اکبر ناصری
۱۲عابدین مومنی

 

استان مرکزی

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اراکمحمدحسن آصفری
۲علی اکبر کریمی
۳تفرش و آشتیانولی‌الله بیاتی
۴خمینمجتبی ابراهیمی
۵دلیجانعلیرضا سلیمی
۶ساوه و زرندیهشهلا میرگلو بیات
۷شازندقاسم عزیزی

 

استان هرمزگان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱بندرعباسهاشمی تختی
۲محمد آشوری
۳جراره
۴بندرلنگهاحمد جباری
۵مینابرئیسی

 

استان همدان

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اسدآبادرنجبرزاده
۲تویسرکانمفتح
۳رزنسلطانی صبور
۴ملایرآریایی‌نژاد
۵آزادی خواه
۶نهاوندحسن بهرام نیا
۷همدانحمیدرضا حاجی‌بابایی
۸سیدکاظم حجازی

 

استان یزد

ردیفحوزه‌های انتخابیهنام‌خانوادگی
۱اردکانسیداکبر حسینی‌نژاد
۲تفت و میبدقاسم روانبخش
۳مهریز و بافقمحمد رضا بابایی
۴یزد و صدوقمحمد صالح جوکار

انتهای پیام/

 

 

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

    نظر شما
    نام :

    ایمیل :

    از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
    متن کامنت :
     


    ثبت نام حوزه دانشجویی
    ثبت نام حوزه دانشجویی
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری رهیافته
    پایگاه خبری چشمه سار
    پایگاه خبری چشمه سار
    اصفهان شرق
    اصفهان شرق
    گفتمان نیوز
    گفتمان نیوز
    وعده صادق
    وعده صادق