یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
معاون سابق سیاسی‌امنیتی استانداری اصفهان:
 نباید با تزریق آب آلوده مردم را فریب دهیم / دولت در این موضوع باید پاسخگو باشد   

معاون سابق سیاسی‌امنیتی استانداری اصفهان تاکید کرد: نباید به جای آنکه آب طبیعی را در رودخانه جاری کنیم، با تزریق آب آلوده مردم را فریب دهیم، دولت در این موضوع باید پاسخگو باشد.

به گزارش ندای اصفهان، مجید نادر‌الاصلی در مورد وضعیت پیگیری ورود فاضلاب از سمت شرق اصفهان به زاینده‌رود اظهار کرد: این اتفاق ناگوار حدود دو سه ماه پیش از سه راه پنارت در مسیر زاینده‌رود آغاز شده بود.

وی افزود: بوی نامطبوع شدید ناشی از ورود فاضلاب انسانی به رودخانه زاینده‌رود مردم را ناراحت است، کشاورزان از این آب استفاده کرده و محصولاتشان با این آب آلوده به دست مردم می‌رسد، دام نیز از این آب آلوده استفاده کرده و گوشت آنها در سبد غذایی مردم می‌رود.

عضو مجمع ائتلاف اصولگرایان اصفهان گفت: دولت در این مسئله مدیریت نکرد و به جای آنکه مشکل خشک‌سالی را حل کند برای دل خوش کردن مردم آب آلوده فاضلاب را وارد رودخانه کرد تا رودخانه خالی از آب نماند، امیدوارم بتوانیم از طریق مجلس شورای اسلامی این مسئله را پیگیری کنیم.

معاون سابق سیاسی‌امنیتی استانداری اصفهان تاکید کرد: نباید به جای آنکه آب طبیعی را در رودخانه جاری کنیم، با تزریق آب آلوده مردم را فریب دهیم، دولت در این موضوع باید پاسخگو باشد چراکه مردم از دولت انتظار دارند؛ راه حل مشکل مردم از اینگونه راهکارهای کاذب قابل حل نیست و باید خردورزی بیشتری صورت گیرد.

منبع:فارس

 

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق