جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
اتحادیه دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور خطاب به برخی کاندیداهای مجلس خبرگان:
 مرزبندی و برائت خود را از لیست‌ مورد حمایت انگلیس اعلام کنید   

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به برخی از کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: مرزبندی و برائت خود را از لیست‌ مورد حمایت انگلیس اعلام کنید.

به گزارش ندای اصفهان ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به آقایان امینی، امامی کاشانی، موحدی‌کرمانی، میرمحمدی، محمدی‌نیک (ری شهری)، شاه آبادی، قمی، تسخیری، سجادی عطاآبادی، دری نجف آبادی، بطحایی، فاضل گلپایگانی و اسماعیلی از آنها خواست تا با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند.

در بخشی از این نامه آمده است: نیک مستحضرید که انگلیس خبیث در طول تاریخ چند سده ایران چه جنایت‌هایی را در حق ملت ایران روا داشته است، از استعمار نفت و اشغال نظامی کشور گرفته که منجر به قحطی بزرگ و از دست رفتن جان میلیون‌ها ایرانی شد تا راهی کردن وکیل الدوله‌های خود با کیف انگلیسی به مجلس شورای ملی که تنها مطامع این استعمارگر بزرگ را در دستور کار خود داشته‌اند؛ از انجام کودتای ۲۸ مرداد ۳۲ تا تحریم‌های گسترده؛ همه و همه نسخه انگلیسی برای ملت ایران بوده است و امروز نیز شاهدیم که بعد از ۳۷ سال که دست دخالت انگلیسی در عرصه سیاسی ایران کوتاه شده است، این جرثومه فساد طمع دست‌اندازی و چیدن آرایش سیاسی مطلوب خود در ساختارهای جمهوری اسلامی را دارد و از این رو برای مجلس خبرگان رهبری لیست مطلوب و دستورالعمل‌های انتخاباتی طرح‌ریزی و به مردم ارائه می‌کند.

این نامه می‌افزاید: برای اولین بار در تاریخ بجای نفی و تحریم انتخابات، بی بی سی رسانه سلطنتی و دولتی انگلیس؛ رسما از جریانی در انتخابات خبرگان رهبری حمایت می‌کند و مردم را تشویق می‌کند که به لیست مورد حمایت آقای هاشمی رأی بدهند؛ به گونه‌ای که امروز همه این لیست انتخاباتی را “لیست انگلیسی” و “انگلیسی پسند” می‌دانند. شما حضرات بزرگوار سوابق انقلابی‌ای دارید و مورد احترام مردم انقلابی هستید اما اگر نسبت به این حمایت انگلیس برائت نجویید از چشم ملت نیز خواهید افتاد. بدانید که انقلاب و اسلام متوقف افراد نمی‌ماند و خدا دین خود را یاری خواهد کرد اما این فرصتی برای شما است که خود را در مسیر حق ثابت قدم کنید و از این امتحان الهی سربلند بیرون آیید.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: همه می‌دانیم همچنان که خمینی کبیر به ما آموخته است، انگلستان از کسی حمایت نمی‌کند؛ مگر آنکه آن فرد در مسیر تامین منافع انگلستان در آمده باشد؛ فلذا جریان مورد حمایت این دولتِ منفور؛ می‌تواند همان جریان تامین کننده منافع این روباه پیر و دشمن دیرین ملت ایران باشد و هوشیاری شما و خارج شدن از این تله دشمن می‌تواند کور کننده این فتنه باشد.

در پایان این نامه آمده است: بصیرت شما بزرگواران در این موقعیت حساس و تاریخی می‌تواند خط بطلان بر نقشه‌های دشمن باشد.فلذا از شما می‌خواهیم تا خط خود را از دشمن جدا کرده؛ مرزبندی و برائت خود را از لیست‌هایی که مورد حمایت کشورهای بیگانه چون انگلیس قرار می‌گیرد اعلام نمایید.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز