چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان مطرح کرد:

برنامه های ویژه شهرداری برای فضاسازی شهر در انتخابات و دهه فاطمیه

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان از توزیع بیش از ۵ هزار پوستر،نصب ۲۵۰ تابلو شهروندی و ۵۰ سازه تک پایه با موضوع انتخابات و دهه فاطمیه(س) اول و نصب ۴ هزار کارتن پلاست برای تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان ، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، هادی نباتی نژاد با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه(س) اظهار داشت: زمانی برنامه های شهرداری ها به ویژه در سطح کلانشهرها تکمیل می شود که علاوه بر ارایه برنامه های خدماتی، عمرانی، توسعه ای و … یکسری وظایف اجتماعی را نیز به عهده بگیرند و در انجام آن به مناسبت فضا سازی شهری و تاثیر بر افکار و اذهان عمومی تلاش نمایند.

وی ادامه داد: اکنون آحاد مردم کشور در برابر یک آزمون بزرگ دیگر قرار گرفته اند و آن نیز انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی است و در این میان باید تمام تلاشمان را به کار گیریم تا همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، با عکس عمل کردن به توصیه دشمنان، بار دیگر مشت پوچ و توخالی بدخواهان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را باز کنیم.
نباتی نژاد همچنین با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه(س) اول تصریح کرد: شهرداری اصفهان در این زمینه با میل و رغبت درونی که از دل تمام کارکنان این مجموعه خدماتی و بزرگ نشات می گیرد، به استقبال این دو رویداد بزرگ پیش رو رفته و با فضا سازی شهری در تبیین اهمیت نقش حضور مردم در انتخابات به عنوان سرنوشت یک ملت و کشور و همچنین فضاسازی شهر شهیدان و مومنان به مناسبت دهه فاطمیه(س) همزمان به این دو رویداد بزرگ پرداخته است.
مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان بیان داشت: تیم مدیریت شهری همواره در تمام  برنامه ها و فعالیت های ملی مانند 22 بهمن،روز قدس، 9دی، 13 آبان و … حضور جدی داشته و در شرایط فعلی نیز به عنوان یک وظیفه دینی و ملی بر لزوم تبیین نقش و اهمیت انتخابات به عنوان سرنوشت ساز ترین مسئله ایران که این روزها از آن با واژه “جزیره امن منطقه” یاد می شود،تاکید دارند.

نباتی نژاد تأکید کرد: مردم ایران همواره پشت و پناه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود، اما تمام تلاش شهرداری اصفهان در این زمینه این است که این نقش اساسی و حیاتی را به شهروندان گوشزد نماید و یکی از راه های وقوع این رویداد مهم نیز استفاده از تبلیغات محیطی می باشد.
وی به برنامه های شهرداری در راستای انتخاباتی کردن فضای شهر اشاره کرد و گفت: ۵۰ عدد سازه تک پایه،۲۵۰ سازه کمیته شهروندی، ۲۰۰ سازه لم پست، ۵ هزار برگ پوستر جهت نصب در اتوبوسها و فرهنگسراها و مغازها و ادارت،پل های عابر پیاده ،۷۰ سازه بتونی شامل اجرای طرح فضا سازی شهری برای این دو مناسبت مهم در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این که تعداد زیادی تصاویر و طرح های گرافیکی به همراه جملات مقام معظم رهبری آماده ارایه به شهروندان شده است، افزود: تعداد4 هزار سازه کارتن پلاست نیز برای چسباندن پوسترهای انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان فراهم شده و در نقاط مختلف شهر نصب گردیده است.
نباتی نژاد عنوان کرد: در رسانه های مختلف شهرداری همچون برنامه صدای شهر و سیمای شهر، خبرگزاری ایمنا و روزنامه اصفهان زیبا در کنار پوشش رسانه ای برنامه های انتخاباتی، به مقوله فرهنگ سازی در زمینه ضرورت حضور مردم در انتخابات پرداخته شده است؛

وی خاطرنشان کرد: مجموع فعالیت های شهرداری به حضور مردم در انتخابات و انتخاب آگاهانه کمک می کند.
نباتی نژاد گفت: در کنار برنامه ها و فعالیت هایی که برای انتخابات در نظر گرفته شد، از فضاسازی شهر برای دهه فاطمیه(س) اول نیز غافل نشدیم و در راستای فضاسازی مناسب شهراقدام نمودیم.
مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: نکته قابل توجه در شرایط فعلی این است که همه این مباحث برنامه های شهرداری و فعالیت های تیم مدیرتی شهری بوده و از این رو همه سازمان ها و ادارات مختلف باید در راستای هم افزایی و انجام فعالیت در این عرصه تلاش کنند.
وی گفت: شهرداری اصفهان تقریبا در بیشتر برنامه های شهری حضور دارد و به نوعی بار مسئولیت بسیاری از دستگاه های مختلف در تمام عرصه ها را به دوش می کشد؛ از جمله این اتفاقات می توان به برگزاری جشنواره فیلم فجر در اصفهان و نمایشگاه یار مهربان اشاره کرد.

نباتی نژاد اضافه کرد: این مسائل شاید بخش کوچکی از وظایف شهرداری باشد، اما در حال حاضر این نهاد اجتماعی به صورت فعال و پرشور در حال اجرای کامل و فعالیت همه جانبه در این عرصه ها است از این رو نیاز است ادارات و مسئولان مختلف پا به میدان گذاشته و فعالیت کنند./

 انتهای پیام/
منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715