دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
 دشمنان نظام در صدد حذف آیت الله جنتی و مصباح از خبرگان رهبری +عکس   

بی بی سی فارسی: نباید در انتخابات خبرگان رهبری به آیت الله جنتی و مصباح یزدی رای داد!

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، هم زمان با داغ شدن تنور انتخابات در کشور، دشمنان نظام اسلامی که همواره در صدد سرکوب انقلاب بوده اند، هر زمان که این کشور در برهه های انتخاباتی قرار می گرفت با تجویز نسخه تحریم، مردم را به عدم تمکین به این نظام دعوت می کردند لکن امروز دشمنان با ناتوان دیدن خود در مقابله با این نظام مردمی، رویکرد خود را در قبال آن تغییر دادند و عوض تحریم انتخابات به فکر نفوذ در جریان های سیاسی و دستگاه های تصمیم ساز کشور افتاده اند.

 

اخیرا رسانه های دولتی روباه پیر، که همواره سر در آخور ملکه پیر دارند و تا دیروز با استعمار کهنه به قتل و غارت کشورها می پرداختند و اخیرا به فکر نفوذ در مسئولان و عناصر نظام افتاده اند خبری با موضوع حذف آیات جنتی و مصباح را منتشر کردند که در آن به چگونگی معادلات جهت حذف این آیات عظام پرداختند.

 

Capture

 

 

اما سوال اساسی اینجاست که چرا معاندان نظام در پی حذف این چهره ها برآمده اند؟!

 

در روایتی  آمده است که شخصی از امام صادق(علیه السلام) پرسید: بین دو حاکم در تردیدم چه کنم؟  امام فرمودند؛«عادل ، صادق ، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن، اگر به تشخیص نرسیدی؟ ببین افراد متدین به کدام متمایلند؟  اگر نفهمیدی ؟ نگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندد او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر خشمگین شان میکند او را برگزین.»[۱]

 

همچنین رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) که همواره با بصیرت و بینش عمیق به مسئولین فرامینی را متذکر می شدند زمانی در زمینه رابطه دشمنان با مسئولین فرموده بودند:

«و ما هم نباید توقع داشته باشیم که اینها برای ما خوب بگویند، اگر خوب بگویند، معلوم می‌شود ما خیانتکاریم! آن روزی که من آن وقتها می‌گفتم که نمی‌فهمد این دستگاه؛ (۳) برای سقوط من این است که آنها شروع کنند به تعریف کردن! آنها هر روز فحاشی می‌کنند؛ این غلط است. هر چه فحاشی بکنید این مردم می‌گویند که این، مخالف اینهاست. اگر شروع کرده بودند به تعریف کردن، چه کردن و احترام کردن و اینها، ما کم کم تمام می‌شد کارمان! اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‌های امریکا از ما تعریف کنند، آن وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟ یک قضیه‌ای است که دارند تعریف می‌کنند! البته باید از ما تکذیب کنند، از شما هم باید تکذیب کنند،»[۲]

 

 

امروز نیز دشمنان نظام اسلامی در صدد آن برآمده اند تا با حذف عناصر شاخص و کارآمد و با روی کار آوردن مهره های دلخواه خود، این نظام را به انزوا برانند و همواره تا عدم کارآمدی آن تلاش خواهند کرد فلذا لازم است با بصیرتی دوچندان و بینشی عمیق به چرایی این معادلات پی برد و به گونه ای عمل کرد که تا همیشه دشمنان این نظام الهی از ملت بیدار همیشه در صحنه مایوس شوند.

 

Capture2

 

[۱] اصول کافی جلد ۱ ص ۶۸

[۲] صحیفه امام خمینی » جلد ۹ » صفحه ۵۲۷

 

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز