یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
در نشست خبری نامزدهای مجمع اصولگرایان اصفهان مطرح شد:
 چاپ نام و تصویر تبلیغاتی اعضای این لیست بدون هماهنگی مجاز نیست/ تصاویر   

صبح امروز نشست خبری مشترک ۵ نامزد ائتلاف‌ بزرگ مجمع اصولگرایان اصفهان در محل ستاد انتخاباتی مجمع اصولگرایان اصفهان برگزار شد

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، صبح امروز نشست خبری مشترک ۵ نامزد ائتلاف‌ بزرگ مجمع اصولگرایان اصفهان در خیابان نشاط در محل ستاد انتخاباتی مجمع اصولگرایان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه پس از قرائت قرآن، مسئول تبلیغات ستاد اصولگرایان به عدم انتساب و غیر رسمی بودن تبلیغات این ائتلاف در فضای مجازی ازجمله گروههای تلگرامی اشاره کرد و تنها تبلیغات چاپی را به عنوان تبلیغات رسمی این مجمع معتبر دانست. وی همچنین بیان داشت چاپ بدون هماهنگی نام و تصاویر تبلیغاتی اعضای این لیست از سوی هیچ چاپخانه ای مجاز نیست و چاپخانه های مجاز برای انتشار پوسترهای تبلیغاتی این مجمع از قبل به وزارت ارشاد معرفی شده اند.

در ادامه اعضای لیست مجمع اصولگرایان اصفهان به بیان برنامه های خود و پاسخ به سوالات خبرنگاران پرداختند؛ سوالاتی که اکثرا پیرامون نشاط جامعه و مشکلات زاینده رود، مترو، ورزشگاه اصفهان، خروج از رکود، اصلاح طلبان و حواشی دولت بود.

گفتنی است مجمع اصولگرایان اصفهان فهرستی متشکل از «کمال حیدری»، «سید مجتبی خیام نکویی»، «حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی»، «حمیدرضا فولادگر» و «مجید نادرالاصلی» را به‌عنوان اعضای لیست پنج‌نفره خود برای انتخابات مجلس دهم معرفی کرده است.

»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

عکس از الیاس رضایت

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق