پنج شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
وزیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی بلاروس:
 غرفه ایران، زیباترین بخش نمایشگاه بین‌المللی کتاب مینسک است   

خانم آنانیچ، وزیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی ضمن بازدید از بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مینسک، غرفه ایران را زیباترین بخش این نمایشگاه نام برد.

به گزارش ندای اصفهان ، بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مینسک با اختصاص ۹۶ غرفه ویژه ناشران داخلی و خارجی و ۳۰ غرفه ویژه سفارتخانه‌های خارجی در محل اکسپو سالن تشریفات ریاست جمهوری بلاروس برپا شد.

در غرفه ایران، علاوه بر نمایش دستاوردهای فرهنگی ـ علمی کشورمان، کارگاه اموزش خطاطی فارسی برگزار و بازدیدکنندگان از خط فارسی و تمدن ایرانی که از طریق خطاطی به نمایش گذاشته شده بود، استقبال می‌کردند.

همچنین، وزرای فرهنگ پیشین بلاروس، امور خارجه و همچنین، ارتباطات و اطلاع‌رسانی بلاروس ضمن بازدید از اهم فعالیت‌های فرهنگی ـ هنری ایران به گفت‌وگو با رایزن فرهنگی کشورمان، ‌پرداختند.

خانم آنانیچ، وزیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی بلاروس غرفه ایران را زیباترین بخش نمایشگاه نام برد و وزیر فرهنگ پیشین بلاروس، ایران را در تمدّن جهانی تأثیرگذار خواند.

در این نمایشگاه که بروشور فعالیت رایزنی فرهنگی کشورمان، کتب تاریخی، علمی و فرهنگی و همینطور، صنایع دستی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته بود، با استقبال همگان مواجه شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق