یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۸
نجابت
 عقلای اصلاح‌طلب مانع از محوریت کرباسچی در انتخابات شوند/ غارتگران بیت‌المال امانت‌داران مناسبی نیستند   

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: عقلای دوم خردادی و اصلاح‌طلب می‌بایست مانع از محوریت افرادی امثال کرباسچی در انتخابات شوند، مجلس یک نهاد نظارتی و تقنینی است که باید در راستای مطالبات مردم گام بردارد.

به گزارش ندای اصفهان، رضا نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به لیدری برخی مفسدان اقتصادی در جریان اصلاحات، گفت: متاسفانه در روزهای منتهی به انتخابات شاهد این هستیم که افرادی در جریان دوم خرداد محوریت یافته و لیدری می‌کنند که سابقه روشنی نداشته و حتی محکومیت قضایی را در کارنامه خود دارند.

وی افزود: افرادی که با حکم دستگاه قضایی با اتهامات اقتصادی و امنیتی به زندان رفته و سابقه‌دار محسوب می‌شوند در حال چینش فهرست انتخاباتی برای اصلاح طلبان هستند که باید برای لیست انتخاباتی که یک مفسد اقتصادی آن را می بندد تاسف خورد.

نجابت تاکید کرد: عقلای دوم خردادی و اصلاح‌طلب می‌بایست مانع از محوریت افرادی امثال کرباسچی در انتخابات شوند، مجلس یک نهاد نظارتی و تقنینی است که باید در راستای مطالبات مردم گام بردارد.

این فعال دانشجویی گفت: آیا اصلاح طلبان باور دارند که با دستمال کثیف می‌شود شیشه‌ای را پاک کرد؟ آیا غارتگران بیت‌المال امانت‌داران مناسبی هستند؟ مسلما اینگونه نیست.

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , , ,

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق