سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
انبارلویی:
 فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی است   

محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکزی سیاسی حزب موتلفه اسلامی فهرست ائتلاف اصولگرایان را یک فهرست جامع دانست و گفت: فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی و ولایی است.

به گزارش ندای اصفهان، محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکزی سیاسی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان این لیست را یک فهرست جامع دانست و گفت: فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی و ولایی است.

 

وی انتخابات آینده را مهم برشمرد و افزود: آمریکایی ها مسائل انتخابات ما را رصد می کنند و از اثر گذاری روی نتایج نا امید نیستند . از همین الان خط رادیو بی بی سی و رادیو امریکا روی ترویج برخی افراد و جریانها نشان می دهد آنها چه اهدافی را در انتخابات دنبال می کنند.

 

انبارلویی با اشاره به فرایند همگرایی اصولگرایان تصریح کرد: اصولگرایان با به کار بردن تجربه انتخابات ۹۲ به این نتیجه رسیدند که تکثرگرایی و چند صدایی در درون اصولگرایان یک فرصت برای رقیب است لذا با راهبرد” یک صدا-یک فهرست” صمیمانه در زیر سقف گفت و گو اختلافات خود را حل کردند و به یک فهرست مشترک و جامع رسیدند.
وی افزود: اصولگرایان با هم پیمان بستند صدایی که از آنها صادر می شود باید صدای انقلاب باشد، صدای امام و رهبری باشد. آنها پذیرفته اند صداهای اضلاع و شخصیت های اصولگرایی به تنهایی نه مشروعیت دارند و نه مقبولیت. آنها باید زبان امام(ره) در کلام اصولگرایی باشند.
رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با رد فلسفه سهمیه بندی در فهرست اصولگرایان گفت: ما نتوانستیم دیوارهای کاذب بین اضلاع اصولگرایی را برداریم و به این ادراک برسیم این مرزبندی ها اصالت ندارد و انچه اصالت دارد مرز بین انقلاب و ضد انقلاب است.
انبارلویی بیان داشت: هر روز شاهد هستیم افرادی که از جریان اصولگرایی ثبت نام کرده اند و در فهرست نهایی نیستند انصراف خود را اعلام می کنند و صریحا می گویند ما برای فهرست مشترک تبلیغ و ترویج می کنیم. این یک رویکرد موفقیت آمیز از گفت و گو ها و در حقیقت یک فتح الفتوح است.
وی نقش حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگوهای همگرایی را تعیین کننده دانست و اظهار داشت: دبیر کل حزب موتلفه اسلامی برای شکل گیری فرایند همگرایی و رسیدن به فهرست مشترک تلاشهای زیادی کرده است و باید از ایشان تقدیر کنم. همچنین از دیگر دبیران کل گروهها و احزاب و نیز شخصیت های ارزشمند اصولگرا که توانستند با صبر و حوصله مطالبات اصولگرایان را در این انتخابات که در حقیقت همان یک صدا و یک فهرست بود را عملیاتی کنند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز