پنج شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
انبارلویی:
 فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی است   

محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکزی سیاسی حزب موتلفه اسلامی فهرست ائتلاف اصولگرایان را یک فهرست جامع دانست و گفت: فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی و ولایی است.

به گزارش ندای اصفهان، محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکزی سیاسی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان این لیست را یک فهرست جامع دانست و گفت: فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان نمادی از یک فهرست انقلابی و ولایی است.

 

وی انتخابات آینده را مهم برشمرد و افزود: آمریکایی ها مسائل انتخابات ما را رصد می کنند و از اثر گذاری روی نتایج نا امید نیستند . از همین الان خط رادیو بی بی سی و رادیو امریکا روی ترویج برخی افراد و جریانها نشان می دهد آنها چه اهدافی را در انتخابات دنبال می کنند.

 

انبارلویی با اشاره به فرایند همگرایی اصولگرایان تصریح کرد: اصولگرایان با به کار بردن تجربه انتخابات ۹۲ به این نتیجه رسیدند که تکثرگرایی و چند صدایی در درون اصولگرایان یک فرصت برای رقیب است لذا با راهبرد” یک صدا-یک فهرست” صمیمانه در زیر سقف گفت و گو اختلافات خود را حل کردند و به یک فهرست مشترک و جامع رسیدند.
وی افزود: اصولگرایان با هم پیمان بستند صدایی که از آنها صادر می شود باید صدای انقلاب باشد، صدای امام و رهبری باشد. آنها پذیرفته اند صداهای اضلاع و شخصیت های اصولگرایی به تنهایی نه مشروعیت دارند و نه مقبولیت. آنها باید زبان امام(ره) در کلام اصولگرایی باشند.
رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با رد فلسفه سهمیه بندی در فهرست اصولگرایان گفت: ما نتوانستیم دیوارهای کاذب بین اضلاع اصولگرایی را برداریم و به این ادراک برسیم این مرزبندی ها اصالت ندارد و انچه اصالت دارد مرز بین انقلاب و ضد انقلاب است.
انبارلویی بیان داشت: هر روز شاهد هستیم افرادی که از جریان اصولگرایی ثبت نام کرده اند و در فهرست نهایی نیستند انصراف خود را اعلام می کنند و صریحا می گویند ما برای فهرست مشترک تبلیغ و ترویج می کنیم. این یک رویکرد موفقیت آمیز از گفت و گو ها و در حقیقت یک فتح الفتوح است.
وی نقش حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگوهای همگرایی را تعیین کننده دانست و اظهار داشت: دبیر کل حزب موتلفه اسلامی برای شکل گیری فرایند همگرایی و رسیدن به فهرست مشترک تلاشهای زیادی کرده است و باید از ایشان تقدیر کنم. همچنین از دیگر دبیران کل گروهها و احزاب و نیز شخصیت های ارزشمند اصولگرا که توانستند با صبر و حوصله مطالبات اصولگرایان را در این انتخابات که در حقیقت همان یک صدا و یک فهرست بود را عملیاتی کنند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق