جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
یادگاری:
 نماینده‌ای با پرونده فساد اقتصادی نمی‌تواند مشکلات مردم را رفع کند/ ملت با آگاهی از تشکیل مجلس زیان‌بار جلوگیری می‌کنند   

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در رابطه با حضور افرادی با پرونده‌ فساد اقتصادی و محکومیت‌های قضایی در جریان انتخابات مجلس، گفت: فردی که خودش مفسد اقتصادی است نمی‌تواند برای رفع مشکلات اقتصادی مردم وارد مجلس شود.

به گزارش ندای اصفهان، محمد حسین یادگاری عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در رابطه با لیدری کرباسچی برای جریان اصلاحات، گفت: به طور کلی ورود افرادی که اشرافی فکر می‌کنند و خودشان یا فرزندانشان در هیات مدیره‌های شرکت‌های مختلف حضور دارند و اندیشیده آنها اندیشه ارتباط با کدخداست به مجلس مضر است.

وی افزود: اگر فردی به عنوان مفسد اقتصادی باشد نمی‌تواند در شرایطی که مردم برای تامین معیشت با مشکل مواجه هستند برای رفع مشکلات اقتصادی وارد مجلس شوند.

یادگاری ادامه داد: البته خوشبختانه مردم این افراد را شناسایی کردند و در چند دوره انتخابات مختلف از شورای شهر تا نمایندگی مجلس به این گونه افراد رای نمی‌دهند.

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه این افراد منزوی هستند، گفت: این‌ها می‌خواهند خود را از انزوا خارج کنند و به همین دلیل خود را به گروه‌های مختلف اتصال می‌دهند در حالی که مردم آن‌ها را می‌شناسند و مقام معظم رهبری نیز در شرایط خاص مردم را آگاه کردند و ملت ایران با توجه به رهنمودهای ولایت فقیه و آگاهی خودشان اجازه نمی‌دهند چنین اتفاق نامیمونی در مجلس رخ دهد.

وی با بیان خصوصیات نمایندگان مجلس گفت: نمایندگانی باید انتخاب شوند که وکیل الدوله نباشند، طرفدار مقام معظم رهبری و ولایتمدار باشند و بتوانند در شرایط خاص تصمیم‌های قاطع بگیرند.

یادگاری افزود: نمایندگانی باید در مجلس حضور یابند که مقابل استکبار جهانی و عدم توجه کدخدایی بایستند و از انعقاد قراردادهایی که به زیان کشور است جلوگیری کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس عنوان کرد: دیگر نباید مجلسی مانند مجلس ششم ایجاد کنیم که مقابل نظام و مقام معظم رهبری ایستادند و می‌خواستند جام زهر را به ولایت فقیه تحمیل کنند.

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز