شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۵
رئیس شورای هماهنگی اصلاحات اصفهان:
 نامه اعتراضی حزب اعتدال و توسعه اصفهان را ندیده‌ام / اختلافات موجود بین احزاب طبیعی است   

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان گفت: نامه نوشته‌شده توسط حزب اعتدال و توسعه اصفهان و ارائه لیست جداگانه را تکذیب می‌کنم و در این موضوع رسانه‌ها ملاک نیستند، من این نامه را ندیده‌ام.

به گزارش ندای اصفهان، علی نکویی در پاسخ به سؤالی مبنی بر وضعیت رسیدگی به نامه اعتراضی حزب اعتدال و توسعه اصفهان نسبت به زمان اعلام اسامی ائتلاف اصلاح‌طلبان این شهر، اظهار کرد: موضوع ارائه لیست جداگانه توسط حزب اعتدال و توسعه حقیقت ندارد و اساساً نامه‌ای اعتراضی نوشته‌ نشده است، به ‌طور طبیعی میان احزاب موجود اختلافاتی پیش می‌آید که با رایزنی حل خواهد شد.

وی افزود: نامه نوشته‌ شده توسط حزب اعتدال و توسعه اصفهان و ارائه لیست جداگانه را تکذیب می‌کنم و در این موضوع رسانه‌ها ملاک نیستند، من این نامه را ندیده‌ام.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان در پاسخ به این سؤال که آیا نامه مذکور را حتی پس از انتشار در کانال تلگرامی برخی رسانه‌های استان ندیده است، اظهار داشت: کانال‌ تلگرامی رسانه‌ها را معتبر نمی‌دانم چرا که این کانال‌های تلگرامی چه به نفع ما و چه به ضرر ما معتبر نیستند.

نکویی ادامه داد: اختلاف‌نظر بین چند گروه که به دنبال انجام کار مشترکی هستند، طبیعی است و مکانیسم‌هایی برای رفع آن‌ها داریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تصمیم اصلاح‌طلبان این است که به وحدت برسند و اختلافات با مذاکره حل خواهد شد.

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق