یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۵
وقتی دلواپس مردم با بیش از ۲۰ بادیگارد مسلح در میان مردم حاضر میشود!
 از حضور مردمی سردار سلیمانی تا حضور هاشمی‌ با حلقه چندلایه امنیتی در راهپیمایی+فیلم / هاشمی در تلویزیون: بگذارند مردم خودشان تشخیص بدهند!   

هاشمی رفسنجانی در حالی در نطق ۲۰ دقیقه ای انتخاباتی خود که دیروز از رسانه ملی پخش شد، ۴۸ بار از کلمه «مردم» سخن گفت که در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تعداد بسیاری بادیگارد همراهی میشد.

ندای اصفهان – سرویس سیاسی: هر ساله همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور مسوولین نظام و چهره های سرشناس لشگری و کشوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستیم.

به گزارش رجانیوز حضور چشمگیر تعداد بالای بادیگارد های هاشمی رفسنجانی در کنار وی هنگام راهپیمایی، مسئله ای بود که بعد از انتشار عکس های آن تبدیل به سوژه شبکه های اجتماعی و حتی طنز نویسان شد.

 

این در حالی است که شخصیتی چون  سردار قاسم  سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بی هیچ سر و صدایی در راهپیمایی حضور یافت.

همچنین فرزند رهبر انقلاب  نیز، طبق رسم هرساله بدون تیم حفاظتی چند ده نفره و اسکورت های آنچنانی، در میان مردم حضور داشتند.

قطعا همراهی تیم حفاظتی مسوولین نظام برای جلوگیری از هرگونه اقدام ضد امنیتی مقوله ای است عقلایی و لازم. اما سوال مطرح شده آنست که وقتی فرمانده نیروی قدس و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که اخیرا حائز نشان فتح از سوی رهبر انقلاب به خاطر دستگیری نیرو های آمریکایی شد، با حداقل محافظین در میان مردم حاضر میشوند، حضور حداکثری بادیگارد های مسلح و ضدگلوله پوشیده هاشمی رفسنجانی، چه پیامی را منعکس میکند؟

هاشمی دیروز در رسانه ملی چه گفت؟

با این حال، هاشمی رفسنجانی در نطق انتخاباتی خود که دیروز از رسانه ملی پخش شد، ۴۸ بار از کلمه «مردم» سخن گفت. هاشمی در حالی ابراز ناراحتی از ضعیف شدن دو بعد اسلامیت و جمهوریت در ایران داشت که حتی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن با تعداد بسیاری بادیگارد همراه بود و مردمی بودن خود را به این شکل نمایش داد!

هاشمی در این نطق گفت:«مجموعه‌ی مقررات زیربنایی ما، همه خوب است. همه مردمی است و به مردم بر می‌گردد و همه براساس شرعیت و اسلامی است و تا اینجا هم خیلی خوب است. حالا دیگر بستگی به عمل ما دارد که ببینیم چگونه بتوانیم اجرا کنیم و این بسیار مهم است….بگذارند مردم هر چه را تشخیص دادند، رأی‌شان را بدهند. اگر این اتفاق بیفتد، خدمت بزرگی شده برای تکمیل هم اسلامیت‌ و هم تکمیل مردمیّت‌‌، یعنی جمهوری اسلامی واقعی»

سایت هاشمی رفسنجانی نیز  با انتشار کلیپی که در خصوص راهپیمایی وی بوده و صداگذاری شده بود در خبر خود مدعی حمایت های مردمی از هاشمی رفسنجانی با شعار هایی نظیر مرگ بر آمریکا شد!

 در ادامه تصاویری از حضور مردمی برخی مسوولین کشوری و لشگری در راهپیمایی را خواهید دید:

 

http://nedaesfahan.ir/wp-content/uploads/2016/02/1995710.jpg

 


کلیپ سایت هاشمی رفسنجانی پیرامون حضور مردمی وی:

 

 

منبع: رجا

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز