جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۳۰
 (جنگی که نمی بینیم!) پوستر شماره ۵: میکی موس   

والت دیزنی اعلام کرده میکی موس و مینی موس با هم ازدواج نموده اند ولی همچنان از به تصویر کشیدن ازدواج آنها خودداری می کند و رابطه آنها را بر اساس رابطه دوستی دختر و پسر حفظ نموده است. این دو موش به رقص و آوازخوانی علاقه فراوانی دارند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، «جنگی که نمی بینیم» پژوهشی پیرامون شخصیت های انیمیشنی و مخرب غربی است که در آن ۱۴ شخصیت کارتونی و ۳ کمپانی بزرگ انیمیشن سازی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است

گفتنی است، این سیر نمایشگاهی کاری از موسسه «فرهنگ اول» است که نسخه پیش نمایش آن در پایگاه خبری تحلیلی ندای اصفهان منعکس خواهد شد. هر شخصیت در قالب یک اینفوگرافی معرفی شده است.

برای تهیه سیر نمایشگاهی «جنگی که نمی بینیم» می توانید به سایت farhangeaval.ir مراجعه نمایید و یا با شماره ۰۳۱۹۵۰۱۹۵۹۰ تماس بگیرید.

موسسه فرهنگ اول

میکی موس (Mickey Mouse)

میکی موس و مینی موس دو موش هستند که با وجود ضعیف بودنشان، به کمک زیرکی و ابزارهای جادویی و سگ باهوششان به نام پلوتو می توانند بر دشمنانشان فائق آیند.

میکی موس مانند تام و جری به دنبال پروژه تطهیر صهیونیست هاست، چرا که در گذشته اروپائیان، یهودیان را به عنوان موش کثیف می شناختند (ازجمله نمایشنامه معروف شکسپیر) و این همان نکته ای است که علت ساخت این انیمیشن و انیمیشن تام و جری توسط صهیونیست هاست.

شرکت والت دیزنی اعلام کرده میکی موس و مینی موس با هم ازدواج نموده اند ولی همچنان از به تصویر کشیدن ازدواج آنها خودداری می کند و رابطه آنها را بر اساس رابطه دوستی دختر و پسر حفظ نموده است. این دو موش به رقص و آوازخوانی علاقه فراوانی دارند.

القای سبک زندگی آمریکایی، ترغیب مخاطب به هم جنسگرایی و به وجود آوردن تصاویر زننده جنسی در ضمیر مخاطب از پیامدهای مخرب داستان میکی موس است (این تصاویر در دوبله های فارسی معمولا سانسور شده است).

والت دیزنی پس از مدتی تصمیم گرفت تا دو شخصیت را وارد داستان کند و آنها را به عنوان دوستان همجنس باز میکی موس و مینی موس نشان دهد (در مورد علل این کار در معرفی شرکت والت دیزنی در قسمت های آینده توضیح بیشتری خواهیم داد).

شاید بتوان علت اقبال عمومی نسبت به این انیمیشن را استفاده از محتوای طنز و رنگ بندی مناسب آن دانست.

تا کنون بیش از ۱۳۰ انیمیشن با موضوعات مختلف و متنوع از شخصیت میکی موس ساخته شده است.

میکی موس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز